🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Menengic kahvesi ve biraz ders zamanı, bu arada patates ve ıspanak haslandi yarına hazırım iyi geceler hepinize

Amin inşallah.

Kilo konusuna gelince artık bı detoksu hakettim sanırım
Canım detoks ne oluyo?
Yazdıklarını okudum patates ıspanak falan ama anlamadım hiç desem kusurabakma çoook tecrübesizim yaa detoks deyince aklıma gelen tek şey içecek o yüzden merak ettim sormak istedim

Son düzenleme:
Canım detoks ne oluyo?
Yazdıklarını okudum patates ıspanak falan ama anlamadım hiç desem kusurabakma çoook tecrübesizim yaa detoks deyince aklıma gelen tek şey içecek o yüzden merak ettim sormak istedim
Canım şimdilik senin detoksa ihtiyacın yok detoks yukarıda fotodakileri yiyeceğim gün boyu, vücut arındırma, ödem atma gibi birşey

Bazen hafta içi yumurta haslamaya fırsatım olmuyor, peynir zeytin bol yeşillik (nane maydanoz marul dere otu) ve ekmek ile çok kahvaltı yaptım. Çemen yada sos da güzel bir dilim ekmek ile iyi gider
Biliyomusun hayatımda hiç ağzıma sürmediğim şey yumurta tavuk ve maydanozdur. Salatada hiiç yemedim desem inanırmısın bilmem.. ben yemek konusunda çok seçiciyim ki ondandır doğumlarıma kadar hep çok zayıftım, dediğin gibi biraz spor ve paketli gıdadan uzaklaştığımda mutlu olacağım kiloya ulaşacağım inanıyorum bende. Sen 4 haftada 4 kilo vermişsin süper kontrollü gidiyosun bence

Son düzenleme:
Senin sıkılaşman lazım bu videoları yapıp birazda paketli gıda tüketmeden sağlıklı beslenirken fıstık gibi olursun
Ahh ahhh sorma beni annemin şu akşam yemek menüleri mahvediyo napayım misafir umduğunu değil bulduğunu yer misali çekiliyorum köşeme:) bide bana tek öğün tıka basa yiyip 20 kilo verdim geçen yıl diyo biçok diyet yapmaktan anneminde kafası allak bullak sanırım:)

Sen videolara başla farkı goreceksin. Ben zamanında diyet ve yürüyüşle 83 ten 66 kiloya indim bu videolara başladım ilk haftafan sonra herkes ne kadar kilo verdiğimi farketti, yani en çok incelmem bu videolara başladıktan sonra oldu, müthiş bir şey, spor salonuna gerek duymayacaksin.

Tek yapacağın sağlıklı karbonhidrat alımı olsun ekmeği tam buğday ye en azindan,

Sarayca benim ismimin altında sizdeki gibi VKI güncel kilo vs neden gözükmüyo olabilir, halbuki bilgileri girip kaydet diyorum
İdeal kilondasin ondan gözükmüyor, yeşil alana girmişsin. Aslında 15-20 gün sonra katilabilsen jillianin başka bir can alıcı videosu var beraber yapardık, sıkı kaslı bir vücudumuz olurdu sen 30 gün bu videoları yap, sonra da uğra buraya

Çook heyecanlandırıyosun beni Sarayca 16 gün daha 7/24 sizinle diyetteyim burada ama evime dönünce telf elime bile alamıcam kesin yine 2 çocukla ben fırsat buldukça burda olmaya çalışıcam çok sevdim burdaki iradeli duruşu:) evimde de tam adı diyet olmasada eskisi gibi kapalı paketli gıdalardan koladan gece yemeklerinden uzak durucam bu kesin.. ne kadar az yerse kendini o kadar iyi hissediyo insan

Közlenmiş biberin kalorisine baktım
Cok azmış bisey olmaz ins
hiçbişecik olmaz
Şimdi yapma zaten kilo veriyorsun, kilo durunca yap bence
üzülme olacak düşeceğiz kalkacağız ne diyoruzzzz.nerde kalmıştık
ben Karatay diyetinde yumurta yerine muz yenildiğini duymuştum sabahları muz yiyemez misin?
Efser bu arada bu gün 15 tane squata başladım, yavaş yavaş artiracagim
Başlayalım
Şimdi yapma zaten kilo veriyorsun, kilo durunca yap bence
Patatesi duyunca yapasım geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…