🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Canım bende var ama bı 10 gün beklersen hepsini mailine atarım
oyyy beklemem mi cok mutlu olurum bi tane bi tane atsan da olur zahmet vericem ana
Biz zoom da da kimse giremediği için yapamadık bilsem uyurdum
valla bende kızıma kitap okuturdum bilsem bosbosuna vaktimiz gitti
Benimkinin heç umrunda değil TV izliyor
valla benimkilerde benim iteklememle surekli bir hatırlatma
biz evi havaya kaldırttık bir ara komsşular gelecek dedim
senin bicirik ayni benim küçüklüğüm okulla ilgili olan hersey cok môhimdir bi kere
bizde çok sıkıntı yaşadık ama oldu inşallah sorun çıkmaz bi daha çok zor oluyo bu şekilde yazık çocuklara
Sadece cocuklara mı bizede yazııkkk
Evet canım inat etmeseler zoom daha iyi olur bence
haftalik 30 saat girme mecburiyetleri var canım ogretmenlerin
Dün akşam tartıldım o çok iyi yarına belki çok az ekśi gelirim dedim, sabah bı baktım aksamla aynı kilom nasıl ya
benimde basıma geldi sabah bi kalktım -200 biraz erken yiyoruz ya biz ondan mı kaynaklanıyor ki

Canım flaş diskte videolar iş yerine götürüp oradan mail ile gönderebilirim ama şu sıralar çok yoğun olacağım müsait bir zamanda aklımdasın yani

Evde soğan bitti, dışarı çıkamıyorum köfte yapacaktım, ne yiyeceğim şimdi çorba var olmadı çorba ile günü kapatayım, çocuklara makarna yapayım

Sürekli saat kuruyorum neyse ki 3 alarm kurma hakkı var şu saatte su ders bu saatte şunu yap vs.
Bizde de tableti kaltırdık onun sancısı var

Bende o telasta içtim menengic kahvesi, Türk kahvesi bitmiş
Afiyet olsun
sanada afiyet olsun

Valla eba ev işi yemek faslına gecemedim, küçüğün hocası şimdi uğraşıyor açabilmek için, büyüğün dersini saat 5 te zoom da yapacak, ikisi cakisirsa ne olacak

hepimize Allah kolaylık versin
Bence onun etkileri cuma kadar geçer

Patatesi bende istiyorum Nasıl bir detoks
3 öğün ama ben 2 yapacağım, her öğüne 1 haşlanmış patates ve istediğin bir yeşil sebze, haşlanmış veya çiğ sana kalmış, ben ıspanak haslayacagim. Sabah öğlen akşam bunları yiyeceksin, yemeye başlama protein olacak 1 lokma kadar peynir olabilir mesela. Ve 1 lt suya yarım çay kaşığı İngiliz karbonatı ekleyerek içeceksin ekstra 1 lt su normal içilecek

Yani bir öğün
1 lokma peynir
1 patates
İstediğin kadar yeşil sebze
1 lt ph yükseltilmiş su ( saka su olabilir yada ing. Karbonatı)
1 lt normal su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…