🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

hiçbişecik olmaz :KK19:

üzülme olacak düşeceğiz kalkacağız :KK60:ne diyoruzzzz.nerde kalmıştık:rolleyes:

ben Karatay diyetinde yumurta yerine muz yenildiğini duymuştum sabahları muz yiyemez misin?

Başlayalım:confused:

Patatesi duyunca yapasım geldi :KK70:
Yavaş yavaş başlayalım dim dik popomuz olsun😂,
detoks yapacak mısın şimdi 😬

7B883592-666D-4FEF-8F1A-8C828E7FD871.jpeg
:kk77::kk77::kk77:

Günaydın canım

Ekmek yerine muz yicem öyleyse değil mi? Karatay da tahıllıda olsa ekmek yok diye biliyorum?
Ekmek yerine ceviz,badem,fındık
yumurta yerine minik bir boy muz diye biliyorum Benim aklımda öyle kalmış Nevreste Nevreste uzun süre Karatay yapmış biri o daha iyi bilir gelirse mutlaka cevaplar
yumurta sevmeyeler yumurta yerine alternatif ne yiyebilir?

Çook heyecanlandırıyosun beni Sarayca Sarayca 😊 16 gün daha 7/24 sizinle diyetteyim burada ama evime dönünce telf elime bile alamıcam kesin yine 2 çocukla:KK43: ben fırsat buldukça burda olmaya çalışıcam çok sevdim burdaki iradeli duruşu:) evimde de tam adı diyet olmasada eskisi gibi kapalı paketli gıdalardan koladan gece yemeklerinden uzak durucam bu kesin.. ne kadar az yerse kendini o kadar iyi hissediyo insan
Zaten hazır gidadan uzak durup geç vakitte yememek bu işin püf noktası 👍

Biberden bir şey olmaz 😀 Afiyet olsun 🤩
bisey olmamis canîm😂 hatta iyi seyler olmuş :KK53: :KK53:
İtiraf ediyorum, kendimi denedim akşam 1 lokma bir şeyin tatina bakayım dedim ve yemez olaydım, yine canavar çıktı içimden ve yaklaşık 6-8 wasa ve peynir ile 1 salkım üzüm yedim, birşeyler daha yiyecektim kendimi zor tuttum. Demek ki hala akşam tek lokma almamaliyim😔 neyse önümüze bakacağız, üzülmenin bir anlamı yok maalesef ☺
Yarın kaldığımız yerden devam 👍
İyi tutmuşsun canım kendini yine 👏🤪 nasıl olsa bugun detoks hemencik gider
Sarayca Sarayca evet canım yumurta olmaması kötü alternatif kahvaltı hiiç yok her gün aynı. Bugün çemen tarzı kahvaltılık sos aldım, normalde bol tereyağlı kahvaltı yapardım şimdi tereyağ yerine sos sürücem 1 dilimcik ekmeğime:)

Anladım canım, sınavlarında şimdiden başarı diliyorum her şey gönlünce olsun inşallah
bende ilkokulda Sınıftaki yumurta kokusundan yumurtadan tiksinmiştim uzun seneler yumurta yemedim
Simdi bir guzel basıyorum baharatı yiyorum

Menüm

Kahvaltı
1dilim tam tahıllı ekmek
1domates
8zeytin
Yarım kk ezine peyniri
1ceviz

Öğle
Kahve

Akşam
Tantuni
Ayran

Şu an sodamı içip yatıyorum kızlar, dün 1 bugün 2 derken akşam yemekleri maalesef moralimi bozuyo. Yarın akşam menüm çorba+1dilim tahıllı ekmek olucak büyük ihtimal. Yarından itibaren akşam yemeğini de düzene sokuyorum

Ayrıca 9,4km yürüdük bugün annemle, 480kal yakmışım
Hay Allah razı olsun bende bu siteden 1 ini bulmustum 2-3 unu görememiştim tel burda var zaten
Süper ya, M Minikkelebk 1 ay beklemeyeceksin 😁
benimde seninde gözün aydın:KK45:
Menengic kahvesi ve biraz ders zamanı, bu arada patates ve ıspanak haslandi yarına hazırım 😀 iyi geceler 🌃 hepinize

Eki Görüntüle 2695103
afiyet olsun canım benim
İstedigin neticeye ulaşırsın ins
Allah zihin açıklığı versin
Efser Efser bu arada bu gün 15 tane squata başladım, yavaş yavaş artiracagim 😀
Supermis bende yPsam aslinda ihtiyacım var
1. Gün detoks malzemelerin hazır artık kacari yok 😬😁

Eki Görüntüle 2695115
Ooo hazırlanmış bile 🤩
Sarayca Sarayca benim ismimin altında sizdeki gibi VKI güncel kilo vs neden gözükmüyo olabilir, halbuki bilgileri girip kaydet diyorum
senin boyun kac canım vki gayet normal görünüyor
İdeal kilondasin ondan gözükmüyor, yeşil alana girmişsin. Aslında 15-20 gün sonra katilabilsen jillianin başka bir can alıcı videosu var beraber yapardık, sıkı kaslı bir vücudumuz olurdu😀 sen 30 gün bu videoları yap, sonra da uğra buraya😄👍
onu da bekleriz efenim yolla yapalım😅 bu videoları 1 hafta boyunca 1 ini 2. Hafta digerini yapıyoruz degil mi?
hiçbişecik olmaz :KK19:

üzülme olacak düşeceğiz kalkacağız :KK60:ne diyoruzzzz.nerde kalmıştık:rolleyes:

ben Karatay diyetinde yumurta yerine muz yenildiğini duymuştum sabahları muz yiyemez misin?

Başlayalım:confused:

Patatesi duyunca yapasım geldi :KK70:
He he bisi olmamış canım guzel seyler olmus hatta😍

Kahvaltımı yaptım, bir lokma peynir, patates ve ıspanak, insan yokluktan bunları da severek yiyebiliyormus 😬😀👌
Sever tabi ya nolcak en guzel nimetler😍
Benimde patatesle cok aram yoktur ama
Ac olunca nimetlerin tadı kadri kıymeti daha. Cok anlaşılıyor

Kahvaltımı yaptım, bir lokma peynir, patates ve ıspanak, insan yokluktan bunları da severek yiyebiliyormus 😬😀👌
Kahvaltı benim için çok sevdiğim bir öğün.bana deseler yemeğe gidelim ben derim kahvaltıya gidelim o kadar ki seviyorum.O yüzden detokslarda ben herzaman klasik kahvaltı yapıp gerisi detoks olarak devam ediyorum :rolleyes:

bende ilkokulda Sınıftaki yumurta kokusundan yumurtadan tiksinmiştim uzun seneler yumurta yemedim

Hay Allah razı olsun bende bu siteden 1 ini bulmustum 2-3 unu görememiştim tel burda var zaten
afiyet olsun canım benim
Ooo hazırlanmış bile 🤩
onu da bekleriz efenim yolla yapalım😅 bu videoları 1 hafta boyunca 1 ini 2. Hafta digerini yapıyoruz degil mi?

Kapya biberin zayıflamada etkisi var :rolleyes:

Ekmek yerine ceviz,badem,fındık
yumurta yerine minik bir boy muz diye biliyorum Benim aklımda öyle kalmış Nevreste Nevreste uzun süre Karatay yapmış biri o daha iyi bilir gelirse mutlaka cevaplar
yumurta sevmeyeler yumurta yerine alternatif ne yiyebilir?
Canım merhaba
Haşlanmış yumurta olması şart değil
Kıymalı yumurta veya menemende yenebiliyor tabi bunları yemek istemiyorsak muz yenebilir.
Tok tutması adına ekmek yerine ceviz yeniyor.
Yumurta olmazsa olmaz hergün muz yenmez:)
Peynir,zeytin ve avuç içi kadar fındık ,fıstık,ceviz ile desteklenebilir.

Ahhh Efser eskiden ne güzel hızlıca kilo verirdim şimdi çok zorlanıyorum:)

Canım merhaba
Haşlanmış yumurta olması şart değil
Kıymalı yumurta veya menemende yenebiliyor tabi bunları yemek istemiyorsak muz yenebilir.
Tok tutması adına ekmek yerine ceviz yeniyor.
Yumurta olmazsa olmaz hergün muz yenmez:)
Peynir,zeytin ve avuç içi kadar fındık ,fıstık,ceviz ile desteklenebilir.

Ahhh Efser eskiden ne güzel hızlıca kilo verirdim şimdi çok zorlanıyorum:)
friendlyfriendly friendlyfriendly canım doğru hatırlıyormuşum yumurta yerine bir minik muz yiyebilirsin:rolleyes:ama cidden yumurta şart:işsiz: ben ister kilo verme sürecinde isterse vermeyeyim yıllardır yumurtasız güne başlamıyorum :KK39:

Nevoş um kilomu aldın ?

friendlyfriendly friendlyfriendly canım doğru hatırlıyormuşum yumurta yerine bir minik muz yiyebilirsin:rolleyes:ama cidden yumurta şart:işsiz: ben ister kilo verme sürecinde isterse vermeyeyim yıllardır yumurtasız güne başlamıyorum :KK39:

Nevoş um kilomu aldın ?
Evet yumurtasız olmuyor:KK43:
Aynı şekilde ne zaman diyet yapsam yumurta vazgeçilmezim:)
Aynen Malatya bana yaradı😁Sütejli evde oturup,hareketsiz kalmaktan 73-74 oldum🤦‍♀️

afiyet olsun canım benim
Ooo hazırlanmış bile 🤩

Güzel bir eksi görülmüş anlaşılan 🧿👍🤩

Jillian videoları 10 ar gün yapıyorsun, hiç ara vermeden. Zaten çok kısa sürüyor hemen bitiyor, sen bunları bitir beraber diğer videoya başlar taş gibi hatunlar oluruz 🤩

Dün onca yemeye benimde fazla artım yoktu, yani artı cikiyorum ama düne göre biraz daha eksiyim, 😀

X