🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Malesef 77.4
Dünden önce 69.9 idim nasıl oluyor?
Tuzu fazla koymuştum yanlıklıkla dün o dan mi ki? ...yok yaa verememişim işte.
Napıcam veremiyorum
Dikkat ediyorum ama daha almışım.
Yaşım 35 metabolizma yavaşladı herhalde eskiden yaptıpım şeyleri yapıyorum işe yaramıyor. Ne yapabilirim önerisi olan?

Kahvaltıyı geç yaptım
Biraz fazla oldu. Karbon ağırlıklı bu gün de böyle olsun bakalım
Peynir zeytin 1 Büyük dilim köy ekmeği
2 küçük börek
Salatalık
1 TK bal

Canım haftada bir gün tartilmayi tavsiye ederim. Fark o zaman çok belki oluyor. Metabolizmani harekete geçirmek elinde aslında biraz hareket, az karbon, çok protein ve sebze.bu gün başlamış gibi kabul et. Haftaya cuma farkı goreceksin

İstabul da otele yerleştim çok şükür
her ne olursa olsun insanın kendine ait bir alanı olmalı
sabah
1 buçuk kaşık Menemen
biraz tel peynir
3 zeytin
yeşil biber
1 buçuk dilim tam tahıllı ekmek ve çay
mini minaçık armut
kilo bildirim bu hafta olamayacak bende meraktayım sabah otelin spor salonunda varsa bakayım ama evdeki ile aynı tutmayabilir
bugün sadece yoğurt yemek istiyorum umarım eşim kızım yemek için israrlı olmaz....
birazdan kahve içeceğim

Aynen canım. Otelde olsa kendine ait bir odan oluyor. Bende başkasının evinde pek rahat edemiyorum. Kahvene kavuşmuşsun dün afiyet olsun . Spor salonu vardır umarım kendine vakit ayırmış olursun. Akşam neden yemiyorsun , kahvaltım gayet ideal aslında.
İyi tatiller.

spor solunu var dinlenirsem salona yürüyüş için inerim tartıya dikkat etmedim
bir haftalık meyve şekeri yüklemesi yaptım onunla akşamı bile idare ederim
eşimi kızımı yemeğe gönderdim bana salata yoğurt getirecekler

Devam edeceğim inşallah canım.çok sağol.
Başlangıç 77.00
Bu hafta 77.4 olsun.
Haftaya 77 olup sevinmek istemiyorum.
75.5 olayım mümkünse hedefim o .her türlü öneriye açığım.

İyi gezmeler efser.gezmede de bırakmıyorsun ne güzel.eh kafamıza silah dayamıyorlar sonuçta zor ama direnmek gerek.
Canım hayat tarzımızı baştan aşağıya değiştirmesek hiçbir sonuç alamıyorsun her yerde diyet
tatilde diyet
gezmede diyet
işte diyet
evde diyet
havada karada suda diyet
Ayşecik serileri gibi
yediğimizin hesabını iyi tutabilmek gerisi çorap söküğü gibi gelir kaçamakta yapsan benim gibi plan dışında yersen toparlanmayı iyi bilmek lazım.

Son düzenleme:
canını sıkma haftaya dikkat edersen eksiler kat kat gelir
Günaydın
Geçen hafta 72.9
Bu hafta 71.95

Eki Görüntüle 2688669
Günaydın çocuğun canlı ders olayı vardı onla uğraştım bende geçen hafta 79.2 bu sabah 78.8 fark -400 gr regli olmasa daha fazla giderdi
Tebrik ediyorum

@
Devam edeceğim inşallah canım.çok sağol.
Başlangıç 77.00
Bu hafta 77.4 olsun.
Haftaya 77 olup sevinmek istemiyorum.
75.5 olayım mümkünse hedefim o .her türlü öneriye açığım.
Tamam öyle kaydedeyim. Ben 1. Ayın şerefine Perşembe detoks yapmayı planlıyorum takıl bana ama şimdiden dikkat et ki çok veresin ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…