🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yola erken çıktık kahvatımızı yolda yaptık yanımıza evden simit pogagaca tarzı şeyler aldık yoldaki yerlere pek güvenmiyorum
Ben yarım simit
Bir üçgen peynir
Kekinde ucundan aldım
2 tanede üzüm
Öğlenede dün evde dolma yapmıştım evdeki çocuklar icin birazınıda yanıma aldım sanırım 2 dolma yerim

Hayırlı yolculuklar canım afiyet olsun

Yolunuz açık olsun canım
Hayırlı yolculuklar

Hayırlı yolculuklar canım güzel bir tatil olsun inşallah. Bir kaç güzel fotoğraf bekliyorum Kapadokya ya ait. Sevgiler

Sabah geç yaptım 12.00

Peynir
zeytin
yumurta
domates
3 wasa
1 kase karışık kuruyemiş ( bu biraz fazla oldu)

Saat 16.00 oldu hala aç değilim, bu nedenle günü tek ogunle sonlandırıyorum. Fırında börek var, kısır yapacağım, bu gün de böyle yesinler bizimkiler

Bende az önce yedim ve günü kapattım iki öğün yaptım bugün bundan sonra yatana kadar bol su belki kahve ️ ya da yeşil çay regli ye rağmen eksi gelmek istiyorum

Selam
badem000 nerelerdesin bırakmadın diyeti gegil mi
Malesef bırakmak durumunda kaldım.
Anneme gelmiştim.hatta kabağımı salatalığı mı bile götürdüm.ama motive olamadım.

Dün yeniden başladım. Bırakmak yok .kararliyim.

Menü paylaşıp sizin motivasyonunuzdan kendime bulaştırmak isterim :)

Menüm
Sabah 08.30
1 sahanda yum.domates 3 zeytin 1 elm ekmek
Öğle 12.30 biraz aşure
Akşam 17.00 mercimek 7 tane köftesi marul
Su 2 lt
Ywmwktwn so ra yavaş da olsa 1 saat yürüyüş

Hoşgeldin tekrar. Yeniden başlamış olman güzel

Menüm
Sabah 08.30
1 sahanda yum.domates 3 zeytin 1 elm ekmek
Öğle 12.30 biraz aşure
Akşam 17.00 mercimek 7 tane köftesi marul
Su 2 lt
Ywmwktwn so ra yavaş da olsa 1 saat yürüyüş
Gayet güzel afiyet olsun . Bu sefer sımsıkı sarilacaksin ve istediğin kiloya ineceksin sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…