🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ablam nasılsın :KK74:burasında bizim bizim dükkan:KK6:

Afiyet olsun :KK19:

çok gelince evde bıraksam bozulacak yaptım bitti Rabbim ağız tartıyla yedirsin :dua:

Allah kolaylık versin :KK36:ev düzeni ne geri döndün eminim en kısa zamanda toparnırsın:KK19:
G guziss35 Allah kolaylık versin :KK19:
Ağız tadıyla yemek nasip olsun. 👍

Çok teşekkürler canım özel grubumuzdan seninde içinde olduğun yere yazmıştım denk gelmemiş din demekki
Çok şükür canım bugunlerimize
Gruptan ayrılmış olabilir bundan dolayı görmemiştir.
Nasıl geçiyor günün halledebildin mi işlerini ☺️

Evde olmak güzel çocuklar la ilgilenmek ama sabahın 7 buçuğundan beri daha yeni oturdum desem yeridir belim ağrıdı ayakta durmaktan ev işi hiiççç bitmiyor
Ama olsun buna da şükür 🙏🏼 Allah sağlık versin gerisi boş

Evde olmak güzel çocuklar la ilgilenmek ama sabahın 7 buçuğundan beri daha yeni oturdum desem yeridir belim ağrıdı ayakta durmaktan ev işi hiiççç bitmiyor
Ama olsun buna da şükür 🙏🏼 Allah sağlık versin gerisi boş
Ev işi gerçekten bitmiyor. Eve geldim eşim dünden kalan yemekleri isitmis yemişler. Mutfak karışık neyse birazdan toplarım. Yarından itibaren ben de işe gitmeyeceğim.

Çocuklar ve eşim bahçeye indiler. Kızım Patene merak sardı ama tek başına suremiyor illa birimiz inmeliyiz😀 neyse eşime düştü bu görev 😁 bı kahve hakettin sanırım 👍😀
IMG_20200908_193011.jpg

Çocuklar uyudu, maden suyu kahve vs. Sınava hazırlık. Bazen boşa kürek çektiğimi düşünüyorum ama yine de umutlu olmak lazım ☺️
IMG_20200909_021238.jpg

X