sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Tüm cümleleriniz birer saçmalık resmen şaka gibisiniz keşke böyle kadınlar olmasaydı. Gerçi kadınlar kulübünde fazlaca erkek olduğunu düşünüyorum bir kadın bunları yazmamalı. Yazacak çok şey var da boşuna yazmış olacağim nasılsa kafanız almayacak

Kim oldugunu soylemedigine gore belli ki bayanda evli. Sadece telefonda gorusuyorsa bu kadar zaman telefonda saatlerce ne konusulur ki cinsel icerikli muhabbet ise bilemiycem.

kadin hem aldatilip, hem de saklabanlik yapacak, yok daha neler... azalarak yok olmaniz dilegiyle..

Temennimiz o da giderek de artıyorlar nedense

aynı şey değil.zaten devam etmesin de. karısını kıskanmayan erkek sevmiyordur. beni kıskanmadığı zaman boşarım. aldattığı zaman değil.

"Kıskanmayınca boşarım, aldatınca değil." vay bee

Benim kadınlık gururum erkeğin uçkuruna endeksli değil. Ben her halimle gururluyum.

Ayy bu konu beni verem edecek.

Ooo bir ışık yandı gözümün önünde resmen aydınlandım

Biz bugüne kadar neyin kafasını yaşıyorduk acaba

Keşke sadece aldatılmayı hoş gören hoşuna giden kadınlar aldatılsa

Ülkemizdeki kadınların 3te 2si yani ://

Belki de bu kız neden bana bakıyor acaba diye bakıyorlardır. Her kadın bir olamadığı gibi her erkek de bir değildir. Hepsi aldatacak değil. Sen kendini kandırmaya devam et.

aralarında düşündüğüm gibi birşey olmadığından falan fila

Ben de yedim deseydin.

İnsanları ne kadar kolayca boşuyorsunuz.

Ben zaten işimin icabı insanlara gülümsüyor ve standa davet ediyordum. Bir insana merakla bakmakla, kaçamak, kötü niyetli bakışlar arasındaki farkı ayırt edebiliyorum. Zaten direk bakarak yürüyen, bu kız da burda neci gibi bir bakış değil bu, tam önümden geçerken pörtleyen gözlerden bahsediyorum. Far gibi parlıyor zaten görmemek mümkün değil. Bu arada beni anladığınızı sanmıyorum.

Ben size yukarıda mantıklıca herkesin size bakmadığını açıkladım aslında, siz nedense görmezden gelmişsiniz. Bu arada yaşınızı sonradan fark ettim o yoruma ekliyeceğim bir de şu var; 51 yaşında bir kadın ekmek parası için saatlerce stand başında durmayı göze aldığı için çoğu içinden "Allah bilir ne derdi var da bu yaşta bu işle uğraşıyor." diye içinden geçirip, bakıyorlardır. Siz beğenildiğinizi, arzulandığınızı bir şekilde hissetmek istediğiniz için o bakışları farklı bir biçimde algılamışsınız. Daha önce de dedim, adamları normalde tanımadığınız ve normal bakışlarını bilmediğiniz için size ne anlamda baktığını bilmeniz imkansıza yakın. Adamların normal bakışı o olabilir. Çok erkek tanıdım ve kolay kolay kimse annesi yaşındaki kadına sarkmaz, erkekler konusunda koca bir balonsunuz. Türk erkeklerinin çapkın kısmı bile bakmıyor o yaşa gelmiş kadına.

Bence böyle biseyi kabul etmeniz normal degl bu adam bildigin aldatıyor sizi hic bisey yapamiyorsaniz en azindan tepkiniz koyun

bu mesajdan sonra anladım ki tam da hak ettiğiniz hayatı yaşıyorsunuz

evet kurar çünkü o hanımın eşi kendisine teklif etmiş zaten böyle bir şey o yüzden bu kadar rahat

Ne immucale ne de bu hanım benim mantıklı yorumlarıma cevap vermediler. Takdir KK'nın.

bu hanıma bende sormuştum önceki sayfalarda nelerin ufak yaramazlık kabul edilip nelerin büyük yaramazlık kabul edildiği kriterini ama bende cevap alamadım..

Gene herkes birbirini kırmış, dayatmalara kalkışmış. Herkesin hayatı kendine oysaki. Bir arkadaşım var eşim beni dovsede ayrılmam ama aldatılmada kesin ayrilirim der hep çünkü karı koca birbirine tekme tokat dalıyor bazen bu onlar için normal. Başka bir arkadaşımın eşi çok iyiydi, kız tekbir kelimesine alınıp boşandı. İkiside benim arkadaşım, ikisininde hayatı, düşünceleri farklı. Bence herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın. :)
Toplum dayatmalarindan önce kişisel mutluluk derim.

konu sahibi esranehir son yazdığınız gelişmeyi konuda su sayfada güncelleme var diye belirtirseniz daha iyi olur
yorumlar da ona göre gelir
bence ilişkileri bayağı dallanmış budaklanmış
boşanmalısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…