Sakarya yeniden buluşuyor

ilk birli ben parnak kaldırdım cano sen beni unutmuşun ama neeyseeCADIARZU

cano yeri düşünme hacıglunu zengin ettiniz zati kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
ben anlamam bana yemeği bol ortam güzel arkadaşlarım sizler ilgi çok olan yer olsunda yeter birşey istemem

han cafe boğucu biraz ewet.kolay bir yerde aça sanırım sıkılan olur aramızda.amaaa patska güzel bir yer.tavanları yüksek geniş balkonu var kocaman bir yer.han yerine patska olur diyebilirim.sigara içilse bile kimse rahatsız olmuyor.o da çark caddesin de.bim in sokağında.bi sürü tabureler var ya dışarda orda.üst katta bir yer.tavsiye edebilirim.rezervasyona gelince gerek yoktur sanırım.herkese yetecek kadar yer var.yiyecekleri paeratif türden.hamburger cips vs gbi.çayı güzel.bu konuda fikrinizi alalım hanımlar.ne dersiniz?

hmmm
oh bee geldi işte bir sürü fikir sonunda
yenilendi içi mesirede,şehzade var bide
hadi oylama yapalım

şehzade diyenler parnak kaldırsın :uhm:

o olmaz patska çıkıştada bimden erzak alırız diyenlerii görelimm:)

ben onu bunu bilmem hacıoğlu derim diyenler nerdeeee:)

hadi ordan en iyisi rodi derim başka da bişey demem diyenler hanii pekii

ohooo seçenekler çok olunca karar vermekte zor olur şincik ayy hangisini seçsem acaba şuan zaten depresifim hangisi bana iyi gelir bilemedimki şimdilaelaelaelaelae

hiçbirini bilmediğimden fikrim de yok ki ne diyeyim şimdiiiiCADIARZUen iyisi siz seçin benden gelmesiiiiii

slm arkadaşlarım...sanırım ben buluşmaya katılamıcam:1no2: sizlerden özür diliyorum... sizlere bol muhabbetler diliyorum..inşallah birdahaki buluşmaya nasipse...:a015:

çoğunluğa uyayım patskaa diyorum
ama haydeçç abla yaaaaaaaaaaa

slm arkadaşlarım...sanırım ben buluşmaya katılamıcam:1no2: sizlerden özür diliyorum... sizlere bol muhabbetler diliyorum..inşallah birdahaki buluşmaya nasipse...:a015:
aa haydeç arkadsaşım niye böyle yaptın sen şimdi..fisfisfis çok canım sıkıldı vala..ayarlamaya çalış arkadaşım zaten ne zamndır buluşmuyoruz. .
. senin herkesin gönlünde ayrı bir yerin var bunu biliyorum..bizi üzme arkadşım..yer konusuna gelince ben heryere uyarım arkdaşlar..:1rolleyes:

canım ablam hayırdır yaaaa sen bizi bırakmazdın ne oldu umarım herşey yolundadır ama gelebiliyorsan gellll özledik seniiiiia.s.

haydeçcim neoldu böyle eğer gerçekten ciddi bir durum varsa iptal edelim hepimiz birbirimizi görmek için buluşuyoruz toparlanmak zor oluyor erteliyelim bence

kızlarrrrrrrrrrr...çok mutluyum.Şeniz.kocişten okey çıktı..bazı nedenlerden gelemicektim ama sağolsun kocacım halletti işleri...geliyorum neresi olursa olsun bana uyar canlarım..inanın bende sizleri çokkkk özledim..yarın görüşürüz.kaydirigubbakcemile5 mekanı yazında bileyim nerde buluşacağımızı

ooh bee:)
kızlar yarın saaat bir gibi
patskada buluşalım o halde
çark caddesi bim market aralıgında patskaa
öptüm hepiciğniziiiiiii

ay çok sevindim haydeç inan....yarın görüşmek üzere....arkdaşlar:teytey:buarada bende bugün çok hastayım yarına kadar iyileşmem gerk..elimde sıcaksu dolu şişesiyyle dolşıyorumn..:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…