Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Su içmeyi ihmal etmiyoruz tabikideeeee ama ben hiç içemiyorum aklıma gelmiyor

su içmeyi birbirimize hatırlarsak diyorum ne dersiniz acaba

Eklentiler

• Snapchat-464463578.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 29
Bugün okuduğum kitaptan...

GÜNÜN İLK GÜZELLİK İŞLEMİ: TEMİZLİK

Sabah uyanınca aç karnına ılık su için. Su; bağırsakları, organizmayı temizleyerek cildin nem dengesini düzenliyor. En az yarım saat sonra kahvaltı yapın ve 1 fincan çay veya kahve ile bol lifli kahvaltı gevreği yiyin. Taze meyve suyu veya meyve ile öğünü tamamlayın. Cildinizi gece yatmadan evvel ve sabah uyandıktan sonra mutlaka temizleyin. Çünkü uyurken ciltte depolanan yağlar gözenekleri tıkayıp; sivilce ve siyah nokta oluşturur. Yüzünüzün her bölgesine ayrı bir özen göstermelisiniz. Göz çevresi hassas olduğu için bu bölgeye özel ürünlerle cildi tahriş etmeden hafifçe silerken, çene ve burun bölgesini yüz temizleme sütü ile ovarak temizleyin.

Akşam yemeğim

Eklentiler

• 01B7F781-C406-4841-A560-B08552E79560.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 30
Oh erkencisin canım mis gibi görünen vallahi ıspanak Ben de mi yapsam ne yapsam acaba Sabahnden mi kaldı omlet
Evet çiçeğim ikiye böldüm sabahki omleti
5 ten sonra karı şeyler yemeyi pek önermiyor diyetisyenler ya zaten her gün bu saatlerde yiyordum eşim bugün biraz geç geleceği için bi yarım saat önce yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…