Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Kahvaltim ama domates salatayı unutmuşum iş yerinde kalmamış coook eksik yanında bir bardak su
Bu sabahki kahvaltım tek fark tatlı kaşığı ölçüsünde çilek reçeli dayanamıyorum illa şekerli bir şey yemem gerek azıcık da olsa

Öğlen
Yeşil fasulye
Yoğurt
Turşu
Bir dilim tb ekmek

Akşam
Ispanak yemegi
Salata

Ara Öğün belki bir meyve ya da çerez yiyebilirim bir avuç.

Buarada okuduğum kitaplardan ve izlediğim videolardan öğrendiğim kadarıyla ara öğünü önermiyorlar. Yediklerimizi sindirmek için zaman tanımamiz gerekiyormuş. Bende acıktığımı hissetmediğim sürece arada bir şeyler yememeye karar verdim. Siz ne düşünüyorsunuz??

Çok güzel bir menü bence ara ogunsuz olmaz canım tüm diyetisyenler bile ara öğün veriyor benim fikrim ara öğün olması şart

Çok güzel bir menü bence ara ogunsuz olmaz canım tüm diyetisyenler bile ara öğün veriyor benim fikrim ara öğün olması şart
Kafam karışıyor ya sanki hepsi mantıklı gibi geliyor kimseyi dinlemicem artık kendi rutinimi kendim oluşturacam. Çok fazla kişiyi dinlediyoru. hepsi farklı şeyler söylüyor doğru tek değil sanırım

Bugün öğlen arası meyveli yoğurt yiyesim geldi yarısını yedim

Eklentiler

• Snapchat-1907002939.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 22
Adaçayı içmişim ben yeşil çay diye

Şimdide sade soda

Eklentiler

• Snapchat-1338886680.jpg
    124,1 KB · Görüntüleme: 21
  • Snapchat-994459427.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 25
Akşam yemeği arkadaşımın ellerinden ıspanaklı fırında börek tarzı bir şey yarisini yiyebildim ve bı su bardağı ayran ama onuda icemedim üç yudum

Eklentiler

• Snapchat-1505904817.jpg
    145 KB · Görüntüleme: 16
Günaydınlar herkese sabah sabah ayilmanin en iyi yolu kahveden geçer uykummmm var soğukta çalışmak istemiyorum

Eklentiler

• 7d7be3d67d6393652963b5c84964dfce.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 20
Bugün geç yapacağım kahvaltımı öğlen gibi tok hissediyorum kendimi

yeşil çay

Eklentiler

• Snapchat-821809597.jpg
    149,5 KB · Görüntüleme: 19
Selammmm bugün biraz geç kaldım kahvaltı için yulafli kuru meyveli bir karışım yapacağım şimdi. Öğlen yoğurtlu brokoli 1 kase. Akşam mercimek çorbası kereviz yemeği. Bir de spor yapabilsem her şey güzel olacak

Masallah kuzum mis gbi harika gidiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…