Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Pırasa yemeği ve süt un yumurtalı sadece üç malzemeli omletim🙈🥰👯‍♀️

Eklentiler

• 8CADFAC9-ACFE-470B-BC3A-E29C2A6C56AE.jpeg
    8CADFAC9-ACFE-470B-BC3A-E29C2A6C56AE.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 25
İnşallah

Kuzum benim saol cnm omleti çok mu seviyorsun sen 🤣🤭
Aman yok kız ekmek yememek iöin bunu yiyorum işte 😂
Tam buğday ekmeği alacam da çıksam bi dışarı kocişte geç geliyor bu saatlerde hep unutuyor kafasını kıracam😈
Hafta sonu izin gününde biraz pazar malzemalerimi alırken tam buğday ekmeğinide alırım😂

Aman yok kız ekmek yememek iöin bunu yiyorum işte 😂
Tam buğday ekmeği alacam da çıksam bi dışarı kocişte geç geliyor bu saatlerde hep unutuyor kafasını kıracam😈
Hafta sonu izin gününde biraz pazar malzemalerimi alırken tam buğday ekmeğinide alırım😂
Hahahahhahahahags bak yaaaa 🤭 ne kadaaaaar fenasinnnnn 🤣 haftasonu benimde alışveriş yapmam gerek offff bak hatırladım gene 🤦🤦😏

Akşam yemeği ciğer sote tabii ki de biber turşusu 🤭🤣 2-3 kaşık yoğurt başka bir şey yiyemedim tikandim 🤗🤣

Sonra Bir kupa bardak Ihlamur yaptım ( ıhlamurun kilosu 300 TL olmuş 🥴🤦😱 ) çok şaşkınım dün aktarda çok şok geçirdim 🙈

Kahvaltim ✅ 🤩 ama domates 🍅 salatayı unutmuşum iş yerinde kalmamış coook eksik 🤭 yanında bir bardak su ✅

Eklentiler

• Snapchat-138393296.jpg
    Snapchat-138393296.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 14
Akşam yemeği ciğer sote tabii ki de biber turşusu 🤭🤣 2-3 kaşık yoğurt başka bir şey yiyemedim tikandim 🤗🤣

Sonra Bir kupa bardak Ihlamur yaptım ( ıhlamurun kilosu 300 TL olmuş 🥴🤦😱 ) çok şaşkınım dün aktarda çok şok geçirdim 🙈
Ihlamur zencefil gibi kış çayları kışın çok yüksek fiyatlara satılıyor. Ben kışa girmeden Eylül gibi alıyorum baya uyguna geliyor.

X