Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Evet çok güzel o ama çok durgun yahu.

bu sabah başladım diyete. erkenden kalktım sütümü içip doğğruuu yürüyüşe arkadaşla beraber 1.5 saat yürüdük gelip kahvaltımı yaptım (2 dilim ekmek arası beyaz peynir) kayısımı da yedim. öğleden sonra da plates yapıcam. normalde saat 10 da ebru şallıya takılıyordum ama oğluşumun kahvaltısı yetişmedi mecbur netten yapcam. inşallah bu sefer hedefi tuttururum. 63 le hamile kalıp 78 le doğuma girdim, doğumdan sonra 69 kiloydum ama emzirme döneminde 82 kg ya çıkmıştım . düşe düşe 69 a ancak düştüm. şimdi 55 kg mı hedefliyorum eski günlerdeki kilomda manken gibi gezmek istiyorum.. başka yapılabilecek püf noktalar var mı? küçük işe yarayan tüyolar mesela? bilen var mı kızlar? mesela ananasın çok işe yaradığını duymuştum. şimdi aldım her gün meyve olarak onu yiycem..bunun gibi ..

İnşallah isteklerin gerçekleşecek bizimle beraber. Ananas ödem attıran bir meyvedir. Çok iyi olur meyve öğününde onu tüketmek. Yeşil çay da çok faydalı.

ben 52 ile hamile kalıp 68 ile doğuma girdim.vs derken oğlum 1 yaşına geldiğinde 64 kaldımm...karar verdim sağlıklı beslenerek 50 indim.27 beden kot pantolunla çok mutluyum.2 yaşında oğlu olan bir anne diyemez kimse
ben gi diyeti yaptım aslında diyette yok sağlıklı beslendim 5 gün 30-45 dk arası pilates yaptım
kararlı olmalı öyle mucize besinde yok aslında
haftada 500 gr bile verseniz 20 haftada 10 kilo yapar az- öz hedefler bence
bu sayfadaki diyet sağlıklı aslında ve mantıklıda metabolizmayı hızlandırmaya yönelik
bol su için hareket edin
şeker tüketmeyin
sık sık az az yemeli
süt-yoğurt hep olmalı
makarna-pilav nadiren az yenmeli
glisemik indexleri bilinmeli besinlerin

bilgi için teşekkürler canım 27 beden pantolon mu giyiyorsun

Mucize diyet diye bir şey yok dediğin gibi. En doğrusu bu şekilde beslenerek vermek. Boyun ne kadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…