Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ben hiçç tartılmam burası olmasa ayda bir tartılırım çünki çok etkiliyo beni az verince diyeti bırakma ihtimalim çok yüksek oluyo

Berivan,
senin şu hayırsız-faydasızla olan hikayen okudum da, sabah sabah çok canım sıkıldı.

Bu mendebur, iki kişiyi aynı anda mı idare etmiş? İnternet, telefon üzerinden yürüyordu herhalde değil mi ilişkiniz?
Diğeriyle de öyleydi, iki kişiyi de evleneceğim diye bekletiyordu sanırım, doğru mu anlamışım?

canım faceden konuşmaya başladık konuştugumuzda o arabistandaydı kendisi hataylı sürekle konuşuyorduk ama sürekli 4 saat uyuyorsak 14 saat konuşuyorduk oraya para kazanmaya gitmiş alevi olduğunu söyledi ben çok önemsemedim sonra dönme vakti geldi yanıma gelecekti o konuştugumuz sürede çok hayel kurduk sonra döndü hataya ana ne arar ne konuşur oldu ben ararsam konuşuyo aramazsam yok sonra ailem öğrendi bunu gel tanış dedim yok olmaz aleviyiz kabul etmezler dedi bizimkilerin öyle bir takıntısı yok bildiğim kadarıyla ama durum orada değişik miş ailem istemiyo bizden olsun diyo gel beraber arabistana gidelim falan demeye başladı ya arabistanı herkes biliyo yaşanır mı orda peçe giyecem tün gün ev falan ama yine de gitmeyi çok düşündüm bu beni aileme karşı çok mahçup etti ailem le çok problem yaşadım ama yinede içimde bitiremedim onu sürekli face den yazılanlara resimlerine bskıyordum dikkatimi bir kız çekti mesaj attım orhanın nesisin diye nişanlısı da sen kimsin dedi ne zamandır dedim 2 senedir dedi sonra sen kimsin tanıyormuyum dedi hiç birşey yazmadım yazamadım facemi kapattım
sonra baktığımdada evlilik resimlerini gördüm ruh gibi 1 sene atlattım yıkıntısı var ama herzaman hayırlısı diyorum ama affedemiyorum

selinin blogunu aşk hikayemle sonurumla meşgul ettim affet selincim

Son düzenleme:

oy kuzuu bende hataylıyım,hatayda yaşıorum. ver adını sanını gidip ağzını yüzünü kırayım ne yazıkki burdaki aleviler gerçekten genelde kendi içlerinden kız alır kız verirler. bizimkilerde kolay kolay kız vermez alevilere. benim kuzenimde alevi biriyle beraberdi,kızı okadar oyaladı,ırağa gitti kuzenim bekledi. sonunda ayrıldılar,çünkü çocuk hiç aramaz oldu. ailesi çok iyi davranıodu kuzenime,meğersem iste,olarmış,alevi deil almayız demişler,çocukta başkasıyla görüşüomuş. hemen hemen aynı şeler yani. üzülme tatlım artık,bak kuzenim buldu başkasını,şans verdi,şimdi mutlu. sıra sende.silkelen kendine gel. ve bu konuyu kapa,konuştukça canın sıkılıo,üzülüosun biliorum. en iyisi hiç konuşmamak

kızlar ben diyete pazar günü başladım ama sanki bu işte bir tuhaflık mı var anlamadım çok hızlı kilo veriyomuşum gibi geldi bundan bir sorun yoktur değil mi ???

aynen öyle oldu istemediler neymiş alevi olunmaz doğulurmuş falan filan soy adını özelden attım canım belki tanıyorsundur :26:

Pis mendebur.
Bu yaptıklarının ayağına dolanmayacağını mı düşünüyor acaba?

Ben doğanın dengesine inanıyorum, kimsenin yaptığı kimsenin yanına kâr kalmıyor.
Bugüne kadar kimsede ahım kalmadı, acı acı çıktığını hep gördüm.
Emin ol canım, senin de öyle olacak. Ne affedeceksin ki zaten!

Bütün bunları hayatına yeni birisi girdiğinde unutursun, hâttâ şükredersin "iyi ki onunla olmamış" diye.
Ama gözlerini dört aç, kendini dışarıya kapatma.
Yok mu iş yerinde eli yüzü düzgün, efendi birisi? Atıver kancayı hemen.

kızlar ben diyete pazar günü başladım ama sanki bu işte bir tuhaflık mı var anlamadım çok hızlı kilo veriyomuşum gibi geldi bundan bir sorun yoktur değil mi ???

tuhaflık olduğunu sanmıyorum canım. ilk hafta vücuttan sürekli ödem atılıo,su kaybı oluo oyüzden daha çok kilo veriliyor. hepimiz ilk hafta 2.5-3 kg verdik. snrki haftalar 1 kg hatta daha az verenler bile var. çünkü gittikçe yağdan vermeye başlıoruz ve kilo verimi azalıyor. bi sorun yok yani,doğru yoldasın genede konu sahibimiz,baştacımız armiş daha detaylı anlatacaktır tatlım

Son düzenleme:

Kaç kilo verdin ki, endişe ediyorsun?
İlk hafta 2-3 kilo bile verilebilir, vücudundaki ödem durumuna göre.

kız güldürdün beni Allah da seni güldürsün yok ayol hepsi büyük abim hayırlısı diyelim vardır bir yerde kıısmetim herhalde

teşekkür ederim alışkın değilmişim öyle birden kilo vermeye demekki :)) şaşırdım kaldım ben her gün sürekli tartılıyorum o da öyle bir alışkanlık işte çok sevindim teşekkür ederim :))

Kaç kilo verdin ki, endişe ediyorsun?
İlk hafta 2-3 kilo bile verilebilir, vücudundaki ödem durumuna göre.

2 ye ulaşmadım ama 4 gün bitti 1.5 kilo vermişim yani bu kadar hızlı zamanda kilo verdiğimi hatırlamıyordum (Dukan diyeti hariç ) eğer normalse bir problem yok sanırım :)

Canım yaa ne desem bilemedim.. kendi kaybetti de geç karşıya..

ama keşke facede o kıza senın durumunu da anlatsaydın da nişanlısı da onu terk etseydi

yapamadım içim kan ağlasada onun mutlu olduğunu düşündüm kızın kendinden kadarlı emin bir şekilde söylemesi üzülmesini istemedim olmadı

Kaçamaklar nedense hep dondurma ile yapılıyor.

2 ye ulaşmadım ama 4 gün bitti 1.5 kilo vermişim yani bu kadar hızlı zamanda kilo verdiğimi hatırlamıyordum (Dukan diyeti hariç ) eğer normalse bir problem yok sanırım :)

Normal canım o,
oh ne güzel ödemlerini atıyorsun.

Bu haftanın birincisi de belli oldu;
meantrees .

al işte içimden geçenleri açıkça yazmış ignis :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…