Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canım sanırım sen yanlış konuya cevap yazıyorsun. Burası dolunay epilasyonu konusu değil. Burası sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin topiği. :44:

çok hoşsunuz kendinize çokkkkkkkkkkk iyi bakın hoşcakalın
bu arada suyu hatırlatma fikri harika kesinlikle unutan ben için süper olur

Ben de çok unutuyorum su işini Berivanım. Yanıma şişe aldım ben de. Ama şişe almayı bile unutabilirim. Aklına gelen hatırlatırsa alışırız bence.

Emziren Annemiz sizin için bir araştırma yaptım. Hurma sütü artırırmış. Bu listedeki kayısıları çıkartıp yerine hurma yiyebilirsiniz. Humana emziren anneler için bir çay varmış şekersiz olarak ondan içebilirsiniz. Ayva kompostosu sütü artırırmış. (Ayva var mı ki artık?:44:) Eğer varsa meyve öğününde taneli ayva kompostosu tüketirsiniz. Bol yeşillik (diyetimizde gani gani) ,özellikle dere otu,maydanoz ve marul, tüketmeliymişsiniz. Baklagillerden nohut bu konuda çok iyiymiş. Protein öğününde tercihinizi nohuttan yana kullanabilirsiniz.

Hadi kızlar kalkın ve 1 bardak su için. Hem hareket,hem cilt güzelliği,hem sağlık,hem zayıflama. Hadi hadi kalkın!
şimdiye kadar 1 buçuk lt su içtimmmmmmmm
yatana kadar 2 buçuk olurr
listemi yazamasamda dikkat ediyorum şu sınavlarım bitsin burdayım nasipse veeeee zayıflamak içinnnnnnnnnn
aynen tatlım,karşıklıklı anlaştıktan sonra sorun yok zaten.sevioruz onlar bizim odunlarımız,yakmasakta,yontmasakta,onlar bizim odunlarımızz lay lay lay lay layyy

aynennnnn kızsakta küssekte biz onlarsız onlarda bizsiz yapamazlarrrrrrrrrrrrrrrrr:123::98:

Ben de şimdiye kadar 2,5 içtim herhalde. Spor yapacağım daha da içerim. Sınavların nasıl gidiyor?

Ben de şimdiye kadar 2,5 içtim herhalde. Spor yapacağım daha da içerim. Sınavların nasıl gidiyor?

hiç sormas cnm ya klafam bi dünya oldu karman çorman bişey yani
bakalım sınav günü neler olacak göricem inşşlhhhhhh:26:

meraba arkadaşlar.ben bugün başladım 1.listeye aöa bugün nöbetten çıktım ve kahvaltımı geç yaptım.sonra kızımı oynatmak için bahçeye indiridm falan saatlere çok uyamadım.bugün şunları yedim
8.30 yarım bardak yarım yağlı süt
09 2 ince dillim ekmek,kibrit kutusu kkadar beyaz peynir,2 küçük domates ve şekersiz çay içtim
10.30 gibi 2 kuru kayısı
13 yarım kase çorba ve yarım dilim ekmek
15 de 6-7 tane fındık
19 da 2 adet köfte ve 1 dilim ekmek yedim.
1.5 litre su içtim ve 2 bardak yeşil çay içtim acaba çok mu kötü ilk gün için.uyuduğum için sebze yemeği yapamadım.o yüzden akşam et yedim.
bide bişey danışmak istiyorum sabahları haşlanmış yumurta yesek olur mu ekmek yemesek mesela.

Kızlar merhaba ben de bu listeyi deneyeciğim. Doğumdan sonra 70 kg kaldım 55 kilo olmak istiyorum. Son olarak uygulayıp kilo verenler kimler acaba?

bir hafta kadar ara verdikten sonra motivasyonumu kaybettim
saçmalayıp durdum tüm gün
regl haftasındayım ondanda oldu galiba,
bissürü çekirdek atıştırdım, yanlış gıdalarla kanka oldum
tam toparlanıyorum böyle bir ara verme oluyor, başlayasım kaçıyor

Merhaba. Daha önce de saatleri kendinize göre ayarlayabileceğinizi söylemiştim. İlk gün için çok da kötü değil. Az öğün yapmışsınız. Sebze kesinlikle tüketmelisiniz. Özellikle de bol salata yemelisiniz. Sabahları haşlanmış yumurta fazla gelir her gün. Eğer illaki yemek istiyorsanız haftada 1 gün peynir yerine yemeniz daha güzel olur. Sizlerle diyetin aslını paylaştım kendinize göre eklemeler çıkarmalar yapmak istiyorsanız bir şey diyemem. Herkesin bünyesi bir değil. Tempoluysanız yetmeyebilir mesela listedekiler.

Ah ah Nihilcim. Şu reglin bitsin ve sen de bu işi beyninde bitir. Asla pes etmeyeceğini her şeyi kendi iyiliğin için yapacağını kendine söyle. Bu sefer başaracağını söyle. Ve bizlerle beraber kilo vermeye devam et lütfen. :26:

Liderlik koltuğuna oturmuşum,yeni gördüm. Çok mutlu oldum yaaa. Teşekkürler arman tekrardan, iyiki varsınız.

dolunay epilasyonu başlığıma öneriler kısmına ağdayı çıkış yönünün tersine sürüp ağda bezini yapıştırdıktan sonra çıokış yönüne doğru çekin kırılmalar çok azalır yazmıştım. öyle yaptırmadın mı ben artık kendim yapmaya başlayacağım, hem ekonomik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…