Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

evet biraz hareketliyim kızımdan dolayı sürekli dışarda,bahçede oyun oynuyoruz.bisiklet sürüyoruz yani genelde hep hareket halindeyim.günde yarım saat falan da yürüyüş yapıyorum.2 aydır dikkat ediyordum şekeri kestim,ekmeği azalttım,pilav makarna az yapıyorum yapsamda 2 kaşık falan yiyordum 2 kilo verebilmişi o arada dün 70.5 kilo gelmiştim.bugün sabah tartıldım vee 69.5 geldim çok mutlu oldum en azından motive oldu benim için.çünkü uzun zamandır 70 altını görememeiştim..inş gider bu kilolar.şuan hamilelik halimden daha kiloluyum o yüzden çok takıntı yaptım..sizde çok güzel kilo vermişsiniz gerçekten tebrik ediyorum..

Çok teşekkür ediyorum sonunda çoğumuz 6'lı rakamları gördük ölsek de gam yemeyiz artık. Çok hareketliymişsiniz. Bu listedekiler size yetiyor mu?

herkese merhaba, ben seyahatten döndüm orda da dikkat ettim almak yerine 1 kilo vermişim :)

sizler nasılsınız :)

5-6 sayfa geride sanırım bu hafta kimler kaç kilo vermiş paylaştım.

teşekkür ederim.. ben de yarın başlayacağım pek kendime güvenim yok aslında çünkü hep başlayıp başlayıp devamını getiremediğim için aynı kilolarda geziyorum. acayip motivasyona ve desteğe ihtiyacım var. eşimin bu konuda bana pek yardımı yok ne yazık ki.. oğluşum da 3,5 yaşında ve evde spor da yapamıyorum bu yüzden ama yarın hepsine başlıyacağım inşlh. temmuzda kayınvalideme gideceğiz o zamana kadar 10 kg vermem şart şart şart (((

çıtırlarrr nerelerdesinizzz sporumuda yaptım geldim hala kimse yokk seloşum,beroşum,akrebim,ignisim kaçtınızmı bacılarr

döv kuzu döv bi sen biben aklı başına gelir belki :13:

Şaka maka değil erkek için gözyaşı dökenlerden nefret ederim çünkü ;

yıl 2008 ben daha 18 imi bitirmedim. Marketi yeni açtığımız sıralar. Yan dükkanda bir oğlan bana tatlı tatlı bakıyor Ben o zamanlar çok saaaaaaf, çok utangaç biriydim. Öyle ki dayımlar geldiğinde ellerini öpmekten utanırdım Neyse bu çocuk bana teklif etti. Hemen kabul ettim, çünkü o yaşıma kadar 1 erkek elimi tutmamıştı. İlk aşkım oydu Oğlanla 1 ay çıkmadan bitirdim, sebebi ise sigara içmesiydi. Nryse ben o akşam yattım, sabah bi kalktım gözler şişmiş uykuda ağlamışım, öyle ağlayarak uyandım İLK AŞK ya hani Psikolojim nasıl olmuşsa, kalktım yataktan binanın çatısına gidiyorum kendimi aşağı atacağım tam salona geçtim dış kapıya ilerleyeceğim annemi gördüm karşıda yemek yiyordu. Annemi görünce hıçkıra hıçkıra ağladım annemde ağladı, ilk defa saf kızını böyle görüyordu. Neyse intihar fikrinden nasıl olduysa vazgeçtim. 2 hafta boyunca ağzıma bir yemek sürmedim, sadece su. Göbişim gitmişti Bir gün balkonda oturuyorum, bir baktım o aşağıdan geçiyor.bizim orda oturduğumuzu bilmiyor. Bi baktım saçları jölelemiş sağa sola selam veriyor gülüyor geçtim aynanın karşısına halime baktım, sonra 2-3 tane tokat çarptım yüzüme. " bi kendine bak bi ona gerizekalı " dedim ve bir daha değse de değmese de hiç bir erkek için gözyaşı yok diye büyük bir hırsla çıktım evden. peşimden geldi ama gördüğümde midemi bulandırıyordu.

Şimdi çooooooook mutluyum , hiç bişeyi takmıyorum ve bende sigara içiyorum İşte böyle, inan değmez berişim bi daha ağladığını görürsem çarparım haaaaaaaaaaaaa

meleğim canım çok haklısın da bizim ilişki 1,5 yıllık tı o yüzden çok koydu ayrı şehirlerdeydik meğersem ben onu beklerken başkası da bekliyormuş arabistandan dönünce değişti aramaz mesaj atmaz oldu ailevi problemlerim oldu ayrıldık 2 ay sonra facesinde ilişkisi var yazdı 5 ay falan sonrada evlilik resimleri boy gösterdi kalp kırıklğım o kadar çok ki benim hayallerimi başkası ile yaşadı hiç bir zaman beddua etmedim rabbime havale ettim elbet döktüğüm gözyaşlarımın hesabını verir arabistan da kaldığı sürede çok para kazandı 1 sene kaldı yeter artık gel dediğimde düğün yapacam olmaz derdi helal olsun sözünün eriymiş yaptı düğününü

Açıp oğluşunla beraber zumba yapsana hoşuna gider belki onun da. Biz sana hep destek oluruz buraya yazarsın yediklerini bozmaya çekinirsin en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…