Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

İkinci cümleden sonra vazgeçtim yontmaktan. Şaka bir yana benim odunum hiç kitap okumaz. Kıskançlığını ne yaparsam yapayım asla ama asla aşamaz boşuna uğraş vermeyeceğim o konuda. O hep iyi gitmek konusuna gelince ben yapamıyorum hiç tipik bir oğlak burcuyum. Kolay kolay alttan alamıyorum hiçbir şeyi. :18: Son cümlene çok güldüm ya darısı benim odunuma inşallah.

Son düzenleme:

peki tatlım

Benimkisi de çok çok kıskançtı tatlım,anemsiz çarşıya bile çıkartmazdı,giyimime karışırdı,makyajma falan herşeye.ben naptımmm,bende ona karıştım,kızlarla görüştürmedim,kıyametimi kopardım,anladı hatasını,hala kızlarla görüştürmem gerçi yani bikaç kız var onları bende tanıorum seviorum,hep nişnalılar falan,oyüzden bişe demiorum. çocuğu yontayım derken kıskançlık konusunda ben odun oldum ben balık burcuyum,uysalımdır zaten,zorlanmadım pek.ama kıskançlığı fazla götüremiosun ya,sadece aşırı yaptığı şelerde hatasını anladı düzeldi okadar yoksa hala odunuz ikimizde napalım böle sevioz işte dimi bacım

Hadi kızlar kalkın ve 1 bardak su için. Hem hareket,hem cilt güzelliği,hem sağlık,hem zayıflama. Hadi hadi kalkın!

amin bacım cümlemize inşallah karşıma çıkanlara ben şans vermiyorum güven kalmadı bende bir aldatılmak daha kaldıramam Hayırlısı diyelim

güvenmek zorundasın tatlım. bende aldatılmıştım,ilk ilişkimdi aldattı. baya kendime gelemedim ama snr nişanlım çıktı karşıma bir sene snr,ona şans vermek istedim,daha doğrusu o benden şans istedi ikna etti,bende denemek istedim ve oldu. böle yapğarsan nasıl bulcan beyaz atlını bebeğimm

Benimki annemle bile yollamaya zıt o derece. Giyim makyaj konusuna hiç girmiyorum bile. Ama zaten giyim konusunda ben açık giyinen biri olmadığım için sorun olmadı hiç. Makyaj da çok yapmam. Bizimki karşılıklı ben ne yapamıyorsam o da yapamıyor. Bu durumdan şikayetçi değilim. Evet ya biz böyle seviyoruz bikere hıh.

aynen tatlım,karşıklıklı anlaştıktan sonra sorun yok zaten.sevioruz onlar bizim odunlarımız,yakmasakta,yontmasakta,onlar bizim odunlarımızz lay lay lay lay layyy

bende aranıza yenı katıldım kg vermek istiyorum suan 80 kg mım 11 aylık oglum var 25 yasındanyım muhasebeciyim emziriyorum tek korkum o sütüm kesilirmi ?

haklısın tatlım aşk insanın gözünü kör edio gerçekleri göremiyorsun gerçi o benle evlenmeyecekti aleviydi ailesi beni kabul etmedi alevi istediler alevi olayım bende dedim neymiş alevi olunmaz doğulurmuş arabistanda çalışıyordu gel yanıma dedi buraya yanıma geldiğinde gidecektim herşeyi bırakıp çok salakmışım çok

Çok mutsuz ve sinirliyim akrepcik
ağdaya gittim
tamam kıllarım güçsüz olabilir
ama her seferinde aynı şey oluyor
koparıyolar kıllarımı
kökleriyle almıyolar
baktım duruyor öylece
o kadar para döküyorum
üstünden aldıkları için 1 haftada hemen çıkıyo gibi oluyolar
(((

Epilasyon aleti mi alsam acaba...

bende aranıza yenı katıldım kg vermek istiyorum suan 80 kg mım 11 aylık oglum var 25 yasındanyım muhasebeciyim emziriyorum tek korkum o sütüm kesilirmi ?

Hoş geldiniz aramıza öncelikle. Bu diyet gayet sağlıklı ve aslında beslenme tarzımızın bu şekilde olması gerektiği bir diyet. Bu diyeti örnek almanızda bir sakınca yok bence. Ama mutlaka ekleme yapmalısınız sütünüzün azalmaması için. Bildiğim kadarıyla süt artırıcı çaylar ve yiyecekler var. Mesela rezene. Evli çocuklu arkadaşlarımız çok daha iyi bilirler ve yardımcı olacaklarından eminim. Bu şekilde eklemeler yaparak sağlıklı sonuçlara ulaşabileceğimizi düşünüyorum. :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…