Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

napayım ya elimi bile bir yıl snr tutabilmişti,hiç imkan vermedimki çocuğa :KK1: Utanıorum bacım napayım :26: Bende istiorum sanki ama olmuo işte :KK1: Hem daha iyi daha iyi herşeyi evlenince tatsın,daha çok özlemiş olur beni :KK17::KK17: Anaa çok utandım şuan :KK69:

kuzummmmmmmmmm gel ben öpeyim :KK19::KK48:utanma

beroş seroş kaç yaşındasınız.manitanız yokmu bacılarrr,beyaz atlı prens buldumu sizi :KK37:

yok bacı beni hiç deşme 1 senedir boşdayım kafam rahat diyeceğim ama adam gb adam beni de bulsun demeden edemeyeceğim
benim sevdiğim başkasıyla evli ben bekledim o başkası ile evlendi :KK43:

yok bacı beni hiç deşme 1 senedir boşdayım kafam rahat diyeceğim ama adam gb adam beni de bulsun demeden edemeyeceğim
benim sevdiğim başkasıyla evli ben bekledim o başkası ile evlendi :KK43:

oy kuzummm kıyamam :KK19: hiç kafanı takma o kaybetmiş senin gibi meleği,hayırlısını bekliosun canım,merak etme en hayırlısı bulacak senide inşallahh çok mutlu olacan :KK54:

benimki önceleri beyaz atlıydı,yani öle davranıodu,snr dan baya odunlaştı,ama yıllardır yonta yonta şuan güzel bi şeye dönüştü :KK52: benim eswerim olur kendileri :KK9::KK9: her haliyle seviyorum ama sıpamı o ayrı :KK16:

Benimki de şimdi odunluk aşamasına geçti beyaz atlıdan. :KK1: Nasıl yonttun kız? Ben de yontayım biraz. :KK1:

canım benim üzülme ama sen. :26: Sen daha iyilerine layıksın bir kere. :21::21: :KK54:

hergün atlattım hatırlaıyorum diyorum hatırlatan birşryler çıkıyo kendimi çok mutsuz ediyorum biliyorum ama elimde değil resmen kalbim ağlıyo :KK14:ismini duyduğumda gözlerim doluyo 1 seneden fazla oldu ama olmuyo:KK50: Rabbim kalbimden alsın onu hatırlamıyım :KK14:

Benimki de şimdi odunluk aşamasına geçti beyaz atlıdan. :KK1: Nasıl yonttun kız? Ben de yontayım biraz. :KK1:

içinde vardı zaten hacı :KK34: benimki çok kitap okur,o tür kitaplar aldık,kıskançlığı aşma,evlilik ve aşk falan filan derken,bi baktım benimki yontulmuş :KK9: bide hep iyi gittim ona,başlarda çok yıpranıodum ama yavaş yavaş yapmazsan birden diretirsen olmuo,oyüzden alltan aldım peki dedim ama yavaş yavaşta aşıladım istediğim şeleri :KK34: şimdi iyiyiz,daha iyi anlıoruz birbirimizi ve daha mutluyuz,tartışma olmuo kolay kolay çok şükür :nazar: gözümün içine bakıo :KK16: darısı senin oduna da inşallah :KK9:

hergün atlattım hatırlaıyorum diyorum hatırlatan birşryler çıkıyo kendimi çok mutsuz ediyorum biliyorum ama elimde değil resmen kalbim ağlıyo :KK14:ismini duyduğumda gözlerim doluyo 1 seneden fazla oldu ama olmuyo:KK50: Rabbim kalbimden alsın onu hatırlamıyım :KK14:

İnşallah inşallah Rabbim karşına hayırlı birini çıkartır da seni o kadar çok mutlu eder ki dünyanın en mutlu,en güzel,en fit kadını olursun. :KK16:

RABBİM Kalbine daha iyisini daha hayırlısını versin inşallah kuzum,bunu dile. ve onu düşünme artık. yapabileceğin hiç bişe yok,kendini üzme böyle. kimse senden daha kıymetli,daha önemli olamaz. haklısın,ne unutmak kolaydır,ne üzülmemek,ama sana yazık,canına yazık, bırak onu hayatını yaşa tatlım.böle yaparsan kimseye şans veremezsin,kalbini kimseye açamazsın hayatım:KK50: anlaştıkmı :128:

inşallah inşallah rabbim karşına hayırlı birini çıkartır da seni o kadar çok mutlu eder ki dünyanın en mutlu,en güzel,en fit kadını olursun. :KK16:

amin bacım cümlemize inşallah karşıma çıkanlara ben şans vermiyorum güven kalmadı bende bir aldatılmak daha kaldıramam :KK50: Hayırlısı diyelim

X