Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ayy süt hiç dikatimi çekmemiş yaa :26:,süt içmedim benn hiç,ama ben süt içince aç karnına çok midem bulanıo. nese alışacam artık. et var doğru öğlen. baklıyat yiyoruz ama hep 6 kaşık demi yemekler. sağol canım benim yaa

hihihhhhhiiiiiii Kız hiç begenmedim başka hitap biçimi bul bize canımmmmmm öyle de deme harika kilor verip resim paylaşacağız burada daha
ama ama ama neden beğenmedin ki
şaka yapıyorum canım bu sitede ki bütün nickleri denedim olmadı
en sonunda bunu kabul etti mecburen öyle kaldı
ismim yeliz istersen ismimle hitap edebilirsin canım
o konuyu hiç sorma canım motivasyonumu irademi herşeyimi yitirdim
ne yapıcam bilmiyorum

nick komikmiş tatlım,ama ,ismin güzel bende gül,memnun oldum bacımm
motivasyon bende de hiç kalmadı canım,2 gündür bıraktım diyeti falan,beraber gelelim bunu üstesinden :13:

yeliz canım neler yaşadığını düşünebiliyorum stresini ve kaygını ama bu şekilde yaşamayı istemiyosun ki burada sın o yüzden çaba lütfen idareni en üstte tut bu diyeti harfiyen uygula aksi taktirde zayıflama zamanın artıyo yaşını medeni halını hatırlamıyorum ama bunu yapabiliriz ben 91 den 65 düştüm sonra 85 çıktım ve tekrar 60 oldum kolay olmadı ama azmettim azmet sende
benim en büyük sıkıntı pantolonlarım dı ağ bölgesi yıpranıyo ve yırtılıyo du o kadar canımı sıkardıki sırf o yüzden zayıflamak isterdim kimler ne kilolar veriyo asla bilincini negatif yönlendirme olumlama yap
kilo vereceğim veriyorum mutluyum gb canım

nick komikmiş tatlım,ama ,ismin güzel bende gül,memnun oldum bacımm
motivasyon bende de hiç kalmadı canım,2 gündür bıraktım diyeti falan,beraber gelelim bunu üstesinden :13:
bende memnun oldum canım inşallah geliriz canım
berivan ne güzel şeyler yaznışsın sağol canım 23 yaşındayım ben evliyim birde

hep korkudur yok fermuarı kapanmaz yok yakışmaz falan sayesinde kilo verdim diyebilirim birde şey der hani kucakta gelini eve taşıma varmış ya taşıyamaz seni diyordu daha neler neler

amaaan hemde nerelerden girmiş konuya ama annene teşekür etmek lazım ozaman,herkeste böle anne yok,kimisi yapırmıo diyet,mesela benim ki ama annene bayıldım ya,süpermiş

kızlar inanın öyle bir motiveye ihtiyacım var ki bana da yardım edin korkuyorum ben yapamıycam diye

bu yazı bana kendımı hatırlattı :) ben de pek diyet yapamam ama bu liste diyet gibi değil sadece sağlıksız şeylkerden uzak duruyoruz gibi düşün..

ben bile yapabiliyorsam kii yuzde yuz uyamıyorum elbet ama yıne de gayret ediyorum..o zaman herkes yapar inan bana..

Kaçırdıklarını diyete ara vermiş gibi,tenefüs yapmış gibi say kendini yeniden başlaaa :)
ayrca ben şimdikinden 15 kilo eksik halimle gelin olmuştum ve o zamanlar keşke kilo verseydım da fotolarda daha ince belli görünseydim diyordum :)

şimdi o halime de razıyım ama nerde

onun için tutu kendini gelinliğin güzel olsunn

Son düzenleme:
Allah mesut bahtiyar etsinn bebiş var mı canım
vereceğiz hiç dert etme çalışıyor musun spor yapma imkanın nasıl :26:
bebiş yok canım çalışmıyordum ama 2 haftaya başlıycam kısmetse yaa ben birde çok tembelim oturduğum yerden kalkmak istemiyorum özelliklede yemekten sonra hareketsizlik diz boyu

sağol canım yaa ben 58 kiloyum şimdi, haklısın kaçamak yapmıştım,unutup tekrar başlamalıyım. nasılsa yedim deyip yemeye devam edersem olmazz sağolun bacılar yaa

inşallah bende sorunsuz yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…