Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydın kızlar..

cetvel işini hallettim nihayet :) küsürleri yazmıyordu , küsürler gramlar çok önemli benim için oysa :KK19:

ben diyete 1 nisanda başlamıştım, 45- gun kendımsonra burdaki listeden devam ettim..bu hafta böyle gitsin haftaya ikinci listeye geçerim..

Kızlar bulgur pilavı kalorisi nasıldır? prince göre azdır dimi :)

Bu diyeti yapacaksan bulgur pilavından uzak durmalısın. :KK20: :KK1:

Gulkemm baktım da linkler çalışmıyor. :KK50: Ben de zor indirmiştim ama nerden indirmiştim ya bulmaya çalışayım bi. :44:

ay berivancım çok doğru diyorsun mazallah dediğin gibi olur falan bahsetmeyelim. :KK53: Inşallah sen de benim kadar memnun kalırsın. Ben de buradan keşfettim orayı. Ah burayı o kadar çok seviyorum ki sonunda bir faydam dokundu.:KK31:

aynen bacım ay sonu belimi kırdı valla paralanayım hayırlısı ile ilk işim almak :KK52:

ya ben zaten irademe sahip değilimdir yemek konusunda :KK43: bu kadarına bile kendime şaşıyorum,

sen canllı bir örnek olarak kilo verdim demeseydin başlamaya cesaret edemezdim zaten :KK43:

neyse bugun ofiste de biraz hareketli oldum :) öğlende yurudum .. bugunlük egzersizlerim bunlar :)

kızlar inanın öyle bir motiveye ihtiyacım var ki bana da yardım edin korkuyorum ben yapamıycam diye

Arkadaşlar iş yoğunlu birde sınavlarım var haftaya bir süre tam giremem ama bildirim için gelirim zannedersem
kendinize çokkkk iyi bakın :KK5:BENİ SAKIN UNUTMAYIM :KK54:

Gamyoncu kız bu nasıl nick ayol :KK1::KK1:
Herzaman yanındayız :KK19:diyet menü sağlıklı ve kilo verici başladıkdan sonra devamı geliyo bak bana çizelgeme 91 kilo dan düştüm haatta hiç birşey kolay elde edilimyo o yüzden azmini asla kaybetme canım :KK34:

yaa bana kızın,dayak falan atın :KK4: ne bileyim işte YARDIMMMMM :KK43: :KK14:2 gündür diyeti hepten boşladım,nie böle oldum bilmiorum,tekrar başlamalıyım :18:

ne oldu nerede yanlış yaptın :44:canım ağlama :KK19:

ya ben tam olarak bilmiorum ne yenir ne yenmez :44: bulgur yenir sanıodum mesela,yada pilav,yada etli yemek,bezelye falan,karbonhidratmı almamlıyım. benim pek bilgim yok ya,ne ağırlıklı beslenmeliyim ki. bide nişanlım gelince haftasonu yedim,geri de odaklanamadım diyete, görünce dayanamayıp yiyorum,öğlen pizza yedim :KK17:

ya ben tam olarak bilmiorum ne yenir ne yenmez :44: Bulgur yenir sanıodum mesela,yada pilav,yada etli yemek,bezelye falan,karbonhidratmı almamlıyım. Benim pek bilgim yok ya,ne ağırlıklı beslenmeliyim ki. Bide nişanlım gelince haftasonu yedim,geri de odaklanamadım diyete, görünce dayanamayıp yiyorum,öğlen pizza yedim :KK17:

pizzamı afiyet olsun canım benimmmmmmm ama dikkat et lütfen gelinlik giyeceksin kugu gibi olmak istersin o yüzden bunu düşünerek diyete sadık kal canım :KK34:

. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

7:30 1 bardak yarım yağlı süt

09:00 2 dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir, maydanoz, şekersiz açık çay veya yeşil çay

10:30 2 kuru kayısı, 1 ceviz

12:30 1 porsiyon köfte veya döner, az yağlı salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

15:00 1/2 paket form bisküvi

17:00 2 kuru kayısı, ılık su

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata( BAKLİYAT YENE BİLİR TATLIM )
TAKILDIKLARINI SELİN GELİR O DAHA NET CEVAP VERİR TATLIM
ET VAR ÖĞLEN CANIM

Gamyoncu kız bu nasıl nick ayol :KK1::KK1:
Herzaman yanındayız :KK19:diyet menü sağlıklı ve kilo verici başladıkdan sonra devamı geliyo bak bana çizelgeme 91 kilo dan düştüm haatta hiç birşey kolay elde edilimyo o yüzden azmini asla kaybetme canım :KK34:
berivanım nickimi beğendiğine sevindim:KK42::KK42::KK42: belli olmuyor mu işte ağır vasıtayım:KK9::KK9::KK9:

X