Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

işe yarıyomu bari??? ben ilk diyete başladığımda 9 life tea diye bi çay var ondan içerek 5 kilo vermiştim ama sonra durdu uzun süre çayı içmeme rağmen kilo veremedim bende çayı bıraktım diyete devam ettim 7 ayda 7 kilo verebildim ancak. niye veremiyorum niye veremiyorum diye düşünürken kan tahlili yaptırdım tiroit sorunum varmış doktora gidip tedavime başlıcam inşallah düzelir bende rahat rahat kilo verebilirim 7 kilo verdiğim için mutluyum ama 7 ayda verdiğim için mutsuzum daha erken verebilirdim ama ......

Kayısı yersin canın tatlı çektikçe. Özleteceksin kendini yani.

Buna da şükür. İnşallah kısa sürede iyileşir, kilo verirsin.:26:

O çayı yağ yakımını hızlandırmak için içiyoruz. Ve ödem için. Bahsettiğim çay nasıl bir şey?

O çayı yağ yakımını hızlandırmak için içiyoruz. Ve ödem için. Bahsettiğim çay nasıl bir şey?

Benimkide aynı şeyler için internetten bakabilirsin ayhan ercanın özel karışımı 9 bitki var içinde ama int her 9 life tea orjınal değil almak isterseniz bana yazın nerde orjinal var anlatabilirim bu arada ben bitki çayı sevmediğim için tadı kötü geliyodu bana burnumu tıkayıp içiyordum :)) ama çevremde herkez çok rahat içiyolardı size nasıl gelir bilemem bide doğadanın yeşil çayını yürüyüşten önce içip çıkıyorum dışarı yağ yakımına etkili diye duymuştum bilginize :))

Günaydın herkese,
regl olmak üzereyim ve pek modum yok.
Bu hafta canım zayıflama topic'lerine uğramak istemiyor.

Bugünkü listem;

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
ara2 kuru kayısı,1 ceviz
öğlenKöfte, salata,1 dilim uno denge
ara 1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık pırasa,1 dilim uno denge, salata
geceMeyve

günaydın kızlar...

cetvel yapmaya çalışıyorum .. yaptım ama eklediğimde formata uymuyor diyor..

nasıl bir format istiyor bu forum ya bilen var mı?

benim de spo yapmam lazım aynen. oy oy oy görümceleride severmiş bizim bacımızı sevecekler tabi,daha iyisinimi bulacaklar sanki hediyelerde alınmış,güle güle kullan rapunzelim benim

Doa kozmetik ürünleri canım duydun mu hiç? Muhteşem şeyler. Saçım benim patır patır dökülürdü resmen. Şimdi tık yok. Allah razı olsun onlardan bin kez.

benimde çok dökülüo selincim ya,uzamada sorun yok benimde uzun baya,ama dökülüo işte peki hala kullanıomusun,o tür ürünleri kullanırken iyiymişte kullanmayı bırakıncadaha da çok dökülmeye başlıomuş,sürekli kullnmak gerekiomuş,öle mi gerçekten :26:

günaydın herkeseee.diyet kardeşleri nerdeee,berivanım,selinciğim,akrepcik,ignis nerdesinizzz :92::126:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn
Geldim bacım geldim
Selin çok teşekkürler siteyi tavsiye ettiğin için çok güzel çok doğal buldum ilk iş alacağım site adını sık yazmak istemiyorum mazallah reklam amaçlı üyelik yazar falan

günaydın kızlar..

cetvel işini hallettim nihayet :) küsürleri yazmıyordu , küsürler gramlar çok önemli benim için oysa

ben diyete 1 nisanda başlamıştım, 45- gun kendımsonra burdaki listeden devam ettim..bu hafta böyle gitsin haftaya ikinci listeye geçerim..

Kızlar bulgur pilavı kalorisi nasıldır? prince göre azdır dimi :)

Ah şu regl! İnsanı her şeyden soğutuyor resmen!

Canım bunlar dermokozmetik ürünler falan değil öyle. Benim eniştem eczacı olduğundan aklına gelemeyecek kadar çok şampuan kullandım ben. Bunları hala kullanıyorum. Açıkçası bir daha başka ürün kullanmayı düşünmüyorum. Çünkü fiyatı uygun. İçerisinde tuz,sülfat,koruyucu falan olmadığı için saç derimiz ve saçlarımız yıpranmıyor. Sağlıklı bir şekilde uzuyor.

Ay Berivancım çok doğru diyorsun mazallah dediğin gibi olur falan bahsetmeyelim. İnşallah sen de benim kadar memnun kalırsın. Ben de buradan keşfettim orayı. Ah burayı o kadar çok seviyorum ki sonunda bir faydam dokundu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…