Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hoş buldum canııım :KK16: dolunaya göre beslenme ve bakım önerilerini DOLUNAY EPİLASYONU başlığımda bulabilirsin. Upuzun saçlarımı doğru zamanda doğru bakımlar yaparak ve doğru şampuanı kullanarak elde ettim :KK31: ve tabi doğru kesim tarihleri ve boyama tarihleri de etkili oldukça. kapalı olduğum için saçlarımın resmini çekip veremiyorum. o tür bakım ve kesim tarihlerini de yine aynı başlıkta bulabilirsin canım :KK19:

Herhalde ben de bilmeden dolunay zamanı kestirdim. :KK1: Doğru bakım ve özellikle şampuan o kadar etkili ki. :KK31:

aslinda dedigin dogruda iste cok kilo verenleri gorunce insan onlara hevesleniyor .eliptik bisiklet dedigin su ayakta bisiklet sururken biryandan kollarinida hareket ettirdigin mi ki canim eyer oysa bende aldim ama esim henuz monte etmedi haftaya denemeye baslarim o zaman belki bir fikir verebilirim

evet canım lütfen eğer o zamana kadar almazsam beklerım deneyımlerını..ben alıp bir köşede bırakmaktan korkuyorum o yuzden alamıyorum :KK50:

Doa kozmetik ürünleri canım duydun mu hiç? Muhteşem şeyler. Saçım benim patır patır dökülürdü resmen. Şimdi tık yok. Allah razı olsun onlardan bin kez. :KK16:

doa şey mi ki ya ben yağ gb vazalin gibi birşey aldım diplere sürüyorsun o mu ki başka ne ürünü var onun nereden aldın canımmmmmmm:26:

doa şey mi ki ya ben yağ gb vazalin gibi birşey aldım diplere sürüyorsun o mu ki başka ne ürünü var onun nereden aldın canımmmmmmm:26:

Kendi internet siteleri dışında yok canım alabileceğin bir yer. Reklamları da yok burada LadySubaru sayesinde tanıştım onlarla. İyi ki de tanışmışım. Kullandığım ürünlerini yazsam roman olur herhalde. :KK1: Saç için olanları yazayım: Saç bakım yağı,keratin maskesi,2 çeşit şampuanı,saç kremi ve saç toniği. :KK16: :KK1:

Kendi internet siteleri dışında yok canım alabileceğin bir yer. Reklamları da yok burada LadySubaru sayesinde tanıştım onlarla. İyi ki de tanışmışım. Kullandığım ürünlerini yazsam roman olur herhalde. :KK1: Saç için olanları yazayım: Saç bakım yağı,keratin maskesi,2 çeşit şampuanı,saç kremi ve saç toniği. :KK16: :KK1:

harika hemen bakıyorum :KK9:
mail attım canım doğru yermi kayıt olayım mı canım

Son düzenleme:
Günün Karikatürü. :KK9:

$734273_245831618882852_2004935687_n.jpg

kızlar merhaba, ben bugün arkadaşımızın doğum günün sebebiyle öğle yemeğinde kırmızı eti kaçırdığım için akşam yoğurtla idare ediyorum.

onun dışında istikrarlıyım, sizin nasıl gidiyor?

Hep destek, tam destek :KK54:

kızlar bugün adetim ben geliyorum dedi bana
galiba bu hafat bana zor gelicek çünki cnm tatlı, herşeyi isticek inş frenliye bilirim:26::26:
kızlar bu hafta menümü yazamıcam çünki dersler yüzünden pek sık giremicem özür dilerim:KK43:

galiba bu hafat bana zor gelicek çünki cnm tatlı, herşeyi isticek inş frenliye bilirim:26::26:
kızlar bu hafta menümü yazamıcam çünki dersler yüzünden pek sık giremicem özür dilerim:KK43:

ben de aynı durumdayım, tavsiyem çileğe yüklen :) tatlı ihtiyacını kesmekte çok etkili :KK9:

canım kuru meyvelerle tatlı ihtiyacını karşılayabilirsin:13:

X