Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Herhalde ben de bilmeden dolunay zamanı kestirdim. Doğru bakım ve özellikle şampuan o kadar etkili ki.

evet canım lütfen eğer o zamana kadar almazsam beklerım deneyımlerını..ben alıp bir köşede bırakmaktan korkuyorum o yuzden alamıyorum

Doa kozmetik ürünleri canım duydun mu hiç? Muhteşem şeyler. Saçım benim patır patır dökülürdü resmen. Şimdi tık yok. Allah razı olsun onlardan bin kez.

doa şey mi ki ya ben yağ gb vazalin gibi birşey aldım diplere sürüyorsun o mu ki başka ne ürünü var onun nereden aldın canımmmmmmm:26:

doa şey mi ki ya ben yağ gb vazalin gibi birşey aldım diplere sürüyorsun o mu ki başka ne ürünü var onun nereden aldın canımmmmmmm:26:

Kendi internet siteleri dışında yok canım alabileceğin bir yer. Reklamları da yok burada LadySubaru sayesinde tanıştım onlarla. İyi ki de tanışmışım. Kullandığım ürünlerini yazsam roman olur herhalde. Saç için olanları yazayım: Saç bakım yağı,keratin maskesi,2 çeşit şampuanı,saç kremi ve saç toniği.

harika hemen bakıyorum
mail attım canım doğru yermi kayıt olayım mı canım

Son düzenleme:
kızlar merhaba, ben bugün arkadaşımızın doğum günün sebebiyle öğle yemeğinde kırmızı eti kaçırdığım için akşam yoğurtla idare ediyorum.

onun dışında istikrarlıyım, sizin nasıl gidiyor?

Hep destek, tam destek

kızlar bugün adetim ben geliyorum dedi bana
galiba bu hafat bana zor gelicek çünki cnm tatlı, herşeyi isticek inş frenliye bilirim:26::26:
kızlar bu hafta menümü yazamıcam çünki dersler yüzünden pek sık giremicem özür dilerim

ben de aynı durumdayım, tavsiyem çileğe yüklen :) tatlı ihtiyacını kesmekte çok etkili

canım kuru meyvelerle tatlı ihtiyacını karşılayabilirsin:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…