Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

rumuzunu değiştir önce bence peralle,

seni görünce aklıma sarelle geliyor

slm canım.evet hemen yarın başlıyorsun kendini hazır hissetmiyorsan 1. listeye hafiften bir şeyler ekleyerek başla sınav haftanmış.en fazla beynimiz harcıyormuş kaloriyi o yüzden hemen birebir uyma hazırlık yap sadece.daha çok gençsin canım sen bizden hızlı verirsin.kendine küçük hedefler koy birden atıyorum ben 30 kilo vericem deme.gözünde büyür yoksa.ben ilk 3 dedim 3.700 verdim.şimdide 5 diyorum yani küçük adımlar tatlım.başarıcaz tabiki de

kahveyı sekersız içiyorum bn zaten sıyah cayda dahıl her cayıda sekersız içiyorum .yeşilçayı hiç böyle denememiştim.birde tarcınlı deneyeyım o zaman cok saol :)

verelim de hamile başlıklarına da takılırız canımvallahi ben bir kaç kere tatlı krizine yenik düştüm ne yapayım.zaten kaçamaklar ola ola bu işi noktalayacağız abartmamak şartıyla tabiki.sen kaç kilodasın canım?ben etek giyiyorum elbiseyi de bundan sonra giyeceğim inşallah.biraz gerdirdi ama olacak o da.ben öyle şeyler yaprım mesela 1 beden küçük kıyafet almak gibi.o zaman motive oluyor insan.bir ara 88 kiloya çıkmıştım o sinirle gidip 1 beden küçük kıyafetler aldım şimdi onları giyiyorum.dene bence çok işe yarıyor.

çalışırken diyeti uygulamak bile çok zor bilirim.

öğlenki salatayı yoğurt ile değiştireyim ben o zaman.

kurumdakiler hayretle bakıyor bana.hiç üşenmeden bunları nasıl hazırlıyorsun diyorlar banayeminle her gün beslenme çantası hazırlayıp gidiyorum işeakşamdan salatamı yapıyorum.sabah da ızgara mı hazırlıyorum.çok yoruluyorum ama değecek bunlarasalatanın yanında ayran içiyorum canım.salatayı çıkarma bence zaten yüzde 98i su o salatanın

Yeşil çayı yaseminli bulabilirseniz tavsiye ederim çok hoş.

burda verdiğiniz kg 47 günde verilen mi?

Benim de boyum 1.70 ben de göstermiyordum saldıkça saldım. inşallah istediğin kiloya düşeceksin canım.

74.4 ile başladım şimdi 72.2 yim, 1.54 1.55 boyum.

zaten son 10 kilomu çalışırken diyet yapamamaktan aldım, kendine hazırlık yapmanı tebrik ediyorum

bu boy ve bu kilo ile kabine giremiyorum, zaten evde bir hayli 1 beden 2 beden 3 beden küçük kıyafetlerim var

Yeşil çayı yaseminli bulabilirseniz tavsiye ederim çok hoş.

yaseminli yeşil çay hiç görmedim selin,cim

az kaldı zaten çaykurunki, bunu deneyeyim

Çok gelmesin gözüne hemen geçiyor zaman. Benim dördüncü listeye geçmeme 5 gün kaldı mesela.

Canım hoş geldin aramıza. Seni de aramızda görmekten çok mutluluk duyarız. Öncelikle sınavlarında başarılar dilerim. O zaman hemen yarın bekliyoruz yediklerinin listesini.

Evet arkadaşlarım darlingim gibi çok hareketliyseniz mutlaka bir şeyler eklemelisiniz listenize.

Çok gelmesin gözüne hemen geçiyor zaman. Benim dördüncü listeye geçmeme 5 gün kaldı mesela.

3. listedeki çikolatayı her gün yedin mi?
4. listede sürpriz bir şey var mı buna benzer.

ben bi kaç topik takip ediyom ismimin yazılı old bir yer de var ama. orda ki gibi başarısız olursam diye korkuyorum.boyum kısa ve vermem gereken en az 6kg var

Darlingim de salata konusunda benim gibi düşünmüş.

Ben de görmedim Türkiye'de. Arkadaşım Çin'den getirmişti bana. İnanılmaz güzel bir kokusu ve tadı var. Oradakiler hep öyle içiyorlarmış. Ne yazık ki burada bulamadım. bulan olursa söyleyebilir mi acaba?

Benim de boyum 1.70 ben de göstermiyordum saldıkça saldım. inşallah istediğin kiloya düşeceksin canım.

evet göstermeyince anlamıyor insan ne kadar şiştiğiniinşallah canım tüm bunlara değecek nasipse

vallahi mecbur yapıyorum işte çok sıkılıyorum ama davamız uğruna yapıcam sonuna kadarbenim de 38 beden kıyafetlerim hep duruyor.şu anda 42 bedene sıksada azıcık giriyorum.68e düşünce sen de alırsın kendine elbiseler

geçsin hemen geçsin de ulaşalım hedeflerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…