Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

anlaşmışlar. haftasonu sözüm var heyecanıma ortak olan tüm kk üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım

anlaşmışlar. haftasonu sözüm var heyecanıma ortak olan tüm kk üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım

tekrardan mutluluklar :) sözde etek giyilir diye bi kural var bizde kızın bacaklarına bakılırmıs düzgünmü yamukmu diye eskiden kalma bi adetmiş cok sacma bnce sanki yamuk olsa olmaz yamulmus bu gidiyoz dicekler :) gelenek işte tam dizde olması gerekiyomus etegin annem hep anlatır durur sizdede varmı böyle bi gelenek.ne giyceksin sen bakim

bizde yok öyle bişey, öyle düşünen tarafta hiç çıkmasın karşıma daha iyi ben 5 ay önce kapandım canım, yani etek giyeceğim

aman Allahim pazartesimi bir gun kaldi desenize . ama benim su aralar tartiyla aram hic yok ben yemiyorum diyorum tarti sabah sen yiyorsun rakamlara baksana diyor

haftada 1 tartıl, o zaman morelman muhteşem olur. hergün hergün hem pek netlik olmaz hem de bu yüzden moralin bozulur bu işte psikolojide önemli biliyorsun

Diyetin aslı bu şekilde canım. O şekilde yemediğim için nasıl bir sonuç verir bilemeyeceğim açıkçası. Sana kalmış bir şey bu.

saol cnm. ben sürekli olarak közlenmiş değilde arada bir yesem diye düşündüm ama sanırım sebze yemeği daha garanti olacak. bide kaç günde kaç kg verdiğini merak ettim?

kızz seninkiler de oraya çaya gittiyse tmm dırrrrr
oh altın almaya da çıkılacak veeeeee kayfenden içecekeler yandan yandan hadi hayırlı olsun güzelim allahım utandırmasınn

bugün Fatihle benim odama geçtik oturduk, dolabın üzerindeki diyet listemi gördü. buna ihtiyacın yok ki dedi olsun dedim ayın 25 inin bekliyorum dedim, birazcık vereyim dedim düğün tarihi ağustos sonu , gidiyor akrepcik

selamlar herkese,yaklaşık 1 haftadır giremedim.malum iş yoğunluğum
ayın 19unda cuma günü 2 haftamı doldurdum.2. haftamda 800 gr. vermişim yalnız hala regl olduğum için tartıya bu hafta güvenmedim açıkcası.bir de regl iken kilo verilemiyormuş bu doğru mu acaba???
neyse toplamda 2 haftada 3.700 vermiş bulunuyorum.ve kendimi tebrik ediyorum
bu arada ne çok şey yazılmış geri dönüp okuyabildiğimi okuyacağım

Merhaba kızlar bende sağlıklı zayıflamak istiyorum vermem gereken 15 kilo var malesef birinci listeyle kaç kilo verdiniz acaba yada haftada nekadar ? Yardımcı olursanız sevinirim...

selam canım.ben ilk hafta bu listeyle 2.900 verdim.2. haftamda 800 gr verdim,2. haftamda regl oldum dolayısıyla tartı çok kesin göstermiyor.yani 2 haftada 3.700 verdim.inşallah devam edicem hedefime ulaşıncaya kadar devam

armanselin cnm liste yapsak verenler falan diye görenler daha çok motive olur
herkese merhabaaaaaa

cemrem canım tebrik ederim güzel vermişsinkesinlikle bir liste yapalım,bir çok kişi gelmiş maalesef çoğu kişiyi tanımıyorum.hem görmüş oluruz

selin bana kızacak ama ben de 3. listeyi hiç sevmedim:26:gözüme çok az geldi,ben de pekmezi hiç sevmem.çikolataya bayılırım.artık her gün mercimek çorbası içerim benşakab i yana da ben bu çalışma temposunda o listeyle ölürüm

selin,cidden korktum ben 3. listeyi görünce ama hemen motivasyonumu bozmayacağım daha çok var benim 3. listeme.olmazsa o zaman bana bişeyler ekleriz olur mu canım??:26:

benim için tatlının türü önemli değil yeterki tatlı olsun umarım diğer listelerden ekşi şeyler çıkmaz, çünkü ekşi şeyleri hayatta ağzıma almam :120:

çok güldüm canım yaekşi şeyleri ben de hiç sevmem,imkanı yok tüketemem

Ekşi şey yok. Simit var 4. listede kahvaltıda. Onun kahvaltısı da tam kahvaltı hani.

bak bunu çok sevdim ben,mmmm simite bayılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…