Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba ben size seyi soracaktim da acaba ogle yemeginde ya da alsam yemeginde falan ayran zero cola vs icebiliyor muyuz? Bende bugun basladim sizin diyetee

Merhaba ben size seyi soracaktim ben ilk 25 gunluk olandayim da acaba yemeklerde filan ayran zero cola ya da sekersiz nescafe icmem de sorun var mi?

Merhaba ben başlayalı bir hafta oldu listedekileri aynen uyguladım hiç kaçamak yapmadım saatleri kaçırmadım 1 kilo almışım anlayamadım

bu listeler gerçekten çok iyi ve sağlıklı görünüyor en yakın zamanda buna başlamayı düşünüyorum şuan. teşekkürler paylaşım için

haklısınız aslında ama insanlar ki buna ben de dahil ne yapacağımıza hangi diyetin iyi geleceğine karar veremiyoruz işte o biraz sıkıntılı oluyor
Karatay ve intermittent fasting sistemleri gerçekten doğru yol bence. Zamanınız olursa biraz inceleyin. İnsanın doğasına uygun beslenmesini sağlıyorlar.

sadece sorunum basen beside basenden gitmeli ama cok zor önerileriniz varsa yardımcı olur musunuzz

sadece sorunum basen beside basenden gitmeli ama cok zor önerileriniz varsa yardımcı olur musunuzz
Basen bölgesindeki fazlalıklar hareketsizlikten olur genelde. Sağlıklı gıdalar tüketip, ekmeği ve şekeri keserseniz ve haftada en az 4-5 gün spor yapabilirseniz verirsiniz inşallah. Yürüyüş de olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…