Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Sizi gördükçe seviniyorum valla.Benim de bugün 1. günüm inşallah güzel devam eder.

harika gerçekten çok heveslendirdiniz beni sabahtan beri yorumları okuyorum kendime en uygun diyet listesinin bu olduğuna karar verdim ama yanlız yapmamak daha da istek duymamı sağladı teşekkür ederim...
inandıktan sonra insanın başaramıyacağı hiç birşey yok ben yıllardır şişmandim artık zayıfim ben uzun boylu olduğum için kiloma göre daha zayıf görünüyorum 76.500 kilom suan ama daha az gibi görünüyor

kaç kilo verdiniz toplamda acaba?
2 ayda 13.500 kilo verdim ama cok fazla kaçamaklarım oldu bayramdan dolayı tatlı yağlı et pasta cok fazla yedim buna rağmen bu kadar kilo verdim eminim onlarıda yemeseydim 15 kilo vermiş olurdum ve hiç bir şekilde spor yok sporda yapılsa bence dahada etkili sonuçlar alınır hem benim metabolizmam cok yavaş ve cok gec kilo veren biriyim

ben 64 kiloyum 1.64 boyum 1,5 yıl önce doğum yaptım 36 kilo almıştım 10 kilosu hala gitmedi eski kıyafetlerimin içine giremiyor olmak çok moralimi bozuyor artık eşimde şakayla karışık veremeyeceksin bu kilonu demeye başladı ben zaten yavaş yavaş ama kalıcı kilo vermek istiyorum umarım başarabilirim...

ben yürüyüşede başlamaytı düşünüyorum kızımın peşinde koştururken yeterince hareket ediyorum ama artık bünye o tempoya alıştı sanırım bi işe yaramıyor

kararlı olun bende eşime inat başladım oda veremezsin sen yemek yemeyi cok seviyorsun kilon benden fazla diyordu en cokda her gören hamilemisin diyordu göbek cokdu bende ve suan göbek falan yok tamamen yağdan gidiyor kilolar ve ben cok mutluyum zayıfladıkca hevesleniyorum ve hiç bozmadan devam ediyorum

Evet benimde iki çocuğum var gece yatağa girinceye kadar doğru düzgün oturmuyorum ama spor yapılsa cok daha iyi olur yarım saat bile yürüyüşe çıkılsa okadarı bile yeter

Birde ben kendimce ufak tefek değişiklikler yaptım sabah süt yerine limonlu sıcak su içtim aksam yemeği 7de cok gec gibi geliyordu bana onun için saat 5de kuru kayısı yerine akşam yemeğini yiyiyorum 7de de yemek yerine kuru kayısılari yedim böylelikle yemek yeme işlemini erken saatte bitirdim günde 3 büyük fincan yeşil çay içtim birde 7 otlu çay var onu kullandım yemeklerden yarım saat önce

darısı başıma ozaman yeşil çay falan almıştım bende yarın itibariyle başlıyorum inşallah...

Bugun ilk gunum olmasina ragmen cok zorlanmadim normalde bu saatlerde biskuvi gibi atstrmalik seyler yemeye basliyordm.metabolizmam cok yavas.bakalim kac kilo vericez.insallah bizde su kadar kilo verdik diye burada yazabiliriz pes etmeden...

Arkadaşlar aslında benim 7. Gūnūm ben bir devlet hastanesinin diyetisyenine gittim boyum 153 kilom 79.500 olarak başladım yaptigım diyet hemen hemen aynı ve uyguladım buğūn sayenizde kendime arkadaş buldum. Veeee tartıldım 77.400 olmuşum yani toplamda 2.100 gr vermişim

İlk gün olmasına rağmen gayet iyi hissediyorum kendimi. Bir de ne için ne yersek eş değer olur diye onlara bakacağım.Akşam değil öğle yemeklerine alternatif bulacağım

Arkadaşlar ben listeye uymadım kafama gore yedim ama artik listeye uyucam kilom ayni 65.3 basaricaz kızlar bizde basaricaz

Günaydınlar herkese

İnternette bunları buldum. Diyet dışına çıkmaktansa arada ne yerine ne yenir listesine bakabiliriz diye düşündüm

Bir köfte=1 yumurta
Listede yer alan protein kaynakları eşit kalori içerdiği için birbirleriyle değiştirilmeleri mümkündür.
Köfte 1 adet
Pirzola 1 küçük boy
Kuşbaşı et 3-4 küçük parça
Biftek 1 orta boy
Tavuk eti 1 köfte kadar
Balık eti 1 köfte kadar
Beyaz peynir 1 kibrit kutusu
Kaşar peyniri 2/3 kibrit kutusu
Çökelek, lor 1/4 su bardağı
Yumurta 1 adet
Kurubaklagil 4 yemek kaşığı
* 1 adet köfte ölçüsü, avuç içini bir daire şeklinde dolduracak büyüklüktedir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…