Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben bu diyeti sozlenince yapmistim.
Evlendim 1 ay snra hamile kaldim 89la doguma gittim. Dogum snrasi 77 kiloya dusmuskn sutum az diye hosaf besiye tutulmam sebebiyle 88e geri ciktim kndmce biseler denedm verdm aldm bozdum aldim 2 gun ayran detoksu yaptim 86 gordum. Ve yeniden bu diyet grubuna geldim. Cidden uyulursa veriliyor ben o zmn yaptigmda ilave olarak sabah aksam ymktn 30 dkonce cubuk tarcin suyla az kaynatip iciodum icinebal koyup ama bn troid az calisiomus bunu ogrendm hamilelikle suanda az calisio ilac kullaniyrmda duzrn oturtamadim ins bu listeyle ilacinda duzenini oturtursam 1temmuza kdr hedefim 65 60 kilo arasina dusmek.

kaç kilo verdin bu diyetle canım

Dün diyete başladım yediğim şeyler sabah 9 gibi süt içtim 11 gibi bir kase yoğurda garnitür koydum yedim arada 1 tane mandalina 15.00 gibi yine bir kase yoğurt garnitür yedim aksam 20.00 de de bi kase çorba 8 kaşık nohut yemeği gece eşim beyaz çikolata aldığı için dayanamadım yarısını yedim ama her yemek yemeden önce bir bardak su ictim canım istemesede. ... simdi kilom 65.5 görünüyor

kimler kilo verdi arkadaslar :KK43:((((((((((((((((((((((

Sabah yeni tartıldım 65.5 kilodayım bugün değişmemiş yediklerim ise aşağı yukarı aynıydı fakat esim geç geldiği için akşam yemeğini geç yaptık ve ben gece 11 gibi bir şey yedim yine 2 gün oldu diyete başlayalı bakalım
diyet başlangıç : 4 kasım
Eski kilom: 66.7
Şimdiki kilom : 65.5
hedef:50

Merhaba herkese, ben de 6 kasımda başladım listeye 80.7 kg ile, umarım devam edebilirim herkes çok güzel kilolar vermiş :KK54: ilerleyen günlerde kilomu paylaşıcam

Malum emzirdigim için mi neden dir bilmiyorum ama geceleri açıkıp bi şeyler yiyorum ama en aza indirmeye çalışıyorum sabah tartildigimda

65.1 kg olmuşum
Eski kilom:66.7

Merhaba Arkadaşlar, bende bu gün başladım bu diyete.
Daha önce bu diyeti tam anlamıyla uygulayıp kimler kaç kilo verdi? Daha sonra geri alan oldu mu?
boyum 168 cm, 70 kiloyum, 10 kilo fazlam var, bu diyet ile başarılı olur muyum? Tşkler...
ben bu diyetle cok guzel kilo veriyorum 3. listenim 10. Günü ve ben tam 13 kilo verdim hiç zorluk çekmeden hemde haftada en az bir kilo veriyorum

Arkadaslar Merhaba kimse yokmu artık buralarda ben hep takip ettim bu konuyu önce dikkat ederek bir ay da 2.5 kilo verdim şimdi listeye başladım bir haftada 2 kilo verdim kendime diyet arkadaşları arıyorum
Bende diyet yapıyorum 3. Listemdeydim hiç bu kadar guzel ve zorlanmadan kilo vermemiştim 90 kiloyla başladım bugün tartıldım 76.800 olmuşum ve ben cok zor kilo veren birisiyim cok kaçamaklarımda oldu tatlı pasta da yedim birebir uysaydım daha fazla vermiş olurdum

çok güzel ya bir şey daha sorsam; yüzünüzde ÇÖKME OLDU mu yada vucudunuzda cok belli oldu mu kilo verdiğiniz çevre fark etti mi :?))ya mesela et olmayınca ne yiyorsunuz ya da sebze yerine ne ? bu konuda zorluk yaşıyrum

Bu diyete başlamak istiyorum. çok çok sağlıklı görünüyor :KK52:ama kendime diyet arkadaşı arıyorummmm :KK19:

Bu diyete başlamak istiyorum. çok çok sağlıklı görünüyor :KK52:ama kendime diyet arkadaşı arıyorummmm :KK19:

Ben olurum bugün uyamadım listeye esim zorlayınca yedim biraz fazla...yarin başlıyorum artik her gün tartılıp kilomuzu yazalım bu sabah 65.1 kiloydum

X