Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Estagfrullah tesekkur ederim istemek gerekiyo isteyen herkes yapar kolay bi diyet bu

inanır mısınz kilo cok fark ediyor ya zayıflamış resminizle kilolu resminiz halinde fark var zayıflamış halinşzde cok daha genc duruyorsun yüzünüzden de verinc maşallah. teşekkür ederim cevabın için:)

Slm arkadaslar bende araniza katilmak istiyorum yeni gordum listeyi cok hosuma gitti yarin hemen basliyorum insallah hepimize bol eksili gunler olsun

diyet listeleri gerçekten yapılabilir görünüyor ama çalışanlar için pek uygun değil sanki :/ ben de iki gündür yediklerime dikkat ediyorum ama listeler kadar etkili olmuyor ben de :110: hafta sonu alışverişimi yapıp pazartesi başlamayı düşünüyorum. tabii o güne kadar sizi izliyor olacağım :KK70: arkadaşlar listeye başlayıp devamını getirebilen kaç kişi var yada herkes ortalama ne kadar kilo veriyor söyleyebilir misiniz?
bu arada boyum 166 kilom 75:oops:

diyet listeleri gerçekten yapılabilir görünüyor ama çalışanlar için pek uygun değil sanki :/ ben de iki gündür yediklerime dikkat ediyorum ama listeler kadar etkili olmuyor ben de :110: hafta sonu alışverişimi yapıp pazartesi başlamayı düşünüyorum. tabii o güne kadar sizi izliyor olacağım :KK70: arkadaşlar listeye başlayıp devamını getirebilen kaç kişi var yada herkes ortalama ne kadar kilo veriyor söyleyebilir misiniz?
bu arada boyum 166 kilom 75:oops:

canım benim de ablam başladı yeni 74 onun da kilo inşallah faydası olıur

Kızlar merhaba;
Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama yeni nasip oldu kaydolmak. Birlikte kilo verenleri, birbirine destek olanları görünce dayanamadım:KK19: Bide sorum olucaktı ben et yemiyorum ve diyet listesi uygulamak gerçekten zor oluyor bu yüzden :KK43: Ne yiyebilirim onun yerine ya var mı önerisi olan?

Boyum 160 cm kilom 60 yaşım 21 :KK43: acaba bu diyeti uygulasam mi diye düşünüyorum? Ogrenci oldugum icin diyet programlarina uymam cok zor oluyor :KK43:

Arkadaşlarım kilo vermek istemeniz ve bu kadar istekli olmanız çok güzel fakat sağlıklı bir şekilde kilo vermek çok önemli. Herkesin diyet listesi kişiye özeldir ve kalori gereksinimi hesaplanarak bulunur. Aynı zaman da kan tahlil sonuçlarınız da yiyeceğiniz yemek listenizi etkilemektedir. Kulaktan dolma yapılan popüler diyetlerle hızlı bir şekilde kilo kaybınız olsa bile bu kiloları hızlı bir şekilde tekrar almanız kaçınılmazdır. Birinci olarak diyetisyenden yardım almanız gerekmektedir ve ideal kilonuza ulaştıktan sonra kilo koruma programını uygulamanız gerekmektedir.

Arkadaşlarım kilo vermek istemeniz ve bu kadar istekli olmanız çok güzel fakat sağlıklı bir şekilde kilo vermek çok önemli. Herkesin diyet listesi kişiye özeldir ve kalori gereksinimi hesaplanarak bulunur. Aynı zaman da kan tahlil sonuçlarınız da yiyeceğiniz yemek listenizi etkilemektedir. Kulaktan dolma yapılan popüler diyetlerle hızlı bir şekilde kilo kaybınız olsa bile bu kiloları hızlı bir şekilde tekrar almanız kaçınılmazdır. Birinci olarak diyetisyenden yardım almanız gerekmektedir ve ideal kilonuza ulaştıktan sonra kilo koruma programını uygulamanız gerekmektedir.
Canim sen sanirim zayifsin ve caresizligi bilmiyorsun kilo verememe konusunda insan herseyden bi umit diye deniyor diyetler artik zarar var yok. Yeterki zayif olalimi dusunuyoruz

Esracım sen zayıflamaya karar verdiysen diyetisyen yardımıyla vücuduna da zarar vermeden bunu başarabilirsin. Ama bu şekilde sadece metobolizmanı, sindirim sistemini, kalbini daha bir çok şeyi etkilemiş oluyorsun. Bunları sizin iyiliğiniz için söylüyorum lütfen yanlış anlamayın

X