Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaslar Merhaba kimse yokmu artık buralarda ben hep takip ettim bu konuyu önce dikkat ederek bir ay da 2.5 kilo verdim şimdi listeye başladım bir haftada 2 kilo verdim kendime diyet arkadaşları arıyorum

Arkadaslar Merhaba kimse yokmu artık buralarda ben hep takip ettim bu konuyu önce dikkat ederek bir ay da 2.5 kilo verdim şimdi listeye başladım bir haftada 2 kilo verdim kendime diyet arkadaşları arıyorum[/Q
öncelikle merhaba bende diyetisyene gittim hemen hemen benziyo buradaki listelere eğer ama gayette sağlıklı aktif olarak yazışıp birbirimize destek olacaksak ben varım başlayalım

öncelikle merhaba bende diyetisyene gittim hemen hemen benziyo buradaki listelere eğer ama gayette sağlıklı aktif olarak yazışıp birbirimize destek olacaksak ben varım başlayalım

Hosgeldin ben suan 79.8 ile ikinci haftaya başladım sen kaç kilosu n ve ne zamn başlıcaksin diyete

aslında benim yaptığım diyet vardı ama bu daha çabuk verdiriyo sanırım
yarın sabahtan başlarım canım
boyum 160 kilom bu sabah tartıldığımda 69.7ydi

7-Günde-15-kilo-Diyeti.jpg

Sevgili arkadaşlarım :KK16:

Bu güne kadar bu siteden çok faydalandım. Başkalarının üzüntülerine üzülüp,mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar var burada. Herkesin sorunlarına çözüm arayan,bulan,sorulara yılmadan cevap veren iyi yürekli arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum :KK54:

Hep faydalanmak olmaz biraz da fayda sağlamak lazım değil mi :KK31:

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok diyet deneyimim oldu bu güne kadar. Dukan diyetinden tut elma diyetine kadar çoğunu denedim. Hiç bir diyeti kötülemek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. Bana yaramadılar sadece :KK14: Her şey herkese yarayacak diye bir şey yok sonuçta.

Bu yazacağım diyet listesi (daha doğrusu listeler) diyetisyen listesidir. Kendi kafamdan uydurduğum bir liste kesinlikle değil :KK20:

Diyetten söz edecek olursak :

Bu diyet 25'er günlük toplamda 5 adet diyet listesinden oluşuyor. Diyet sonunda 18-20 kilo verilebilir :KK52: Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bir listedir. Zaten yağ yakımının çok kısa sürede gerçekleşmeyeceğini bilirsiniz :KK31: Ortalama haftada 1 - 1,5 kilo vereceksiniz. Ama YAĞ olarak vereceksiniz. Kesinlikle kas veya su değil! :KK8:

Yağ ölçümü de yaptırdım. Kesinlikle kas kaybım olmamış. Yağ kaybetmişim :KK24:

Diyeti denemeden sizinle paylaşmak istemedim :KK16:

Bende diyet listenizi 2 ay önce gördüm ve başlamaya karar verdim 2.diyetin bitmesine 10 gün var ve ben 10 kilo verdim daha önce bir cok kez diyete başlayıp bıraktım ama hiç birinde böyle sağlıklı bir şekilde kilo vermedim tansiyonum sürekli düşük olduğu için devam edemiyordum ama sizin diyet listelerinizle hiç tansiyon sorunu yaşamadım diyet listelerinizi paylaştığıniz için cok teşekkürler cok işime yaradı allah razı olsun

Merhaba Arkadaşlar, bende bu gün başladım bu diyete.
Daha önce bu diyeti tam anlamıyla uygulayıp kimler kaç kilo verdi? Daha sonra geri alan oldu mu?
boyum 168 cm, 70 kiloyum, 10 kilo fazlam var, bu diyet ile başarılı olur muyum? Tşkler...

Kızlar dün 1.listem bitti toplamda 6 kilo vermiş durumdayım.:KK73:69,5 ile başlayıp 63,5 e indim hemde menüye sıkı sıkıya bağlı kalmadan.insanız sonuçta canımız çekiyor azıcık ucundan derken liste dışı baya bişeyler yedim:oops:Ama sonuç olarak azimle 2.listeye başlıyorum bugün ödül günüm ama alışkanlık oldu listeye göre yiyorum ama akşama yaparım kendime bi güzellik :KK45:Hepimize kolay gelsin ozaman gelişmelerden haberdar ederim:KK54:

Merhaba, ilk listeyle 6 kilo vermek çok güzel. Tebrik ederim. Bende bugün başladım, boyum 168 cm, 70 kiloyum. Yaşım 35.
Hala devam edip etmediğini merak ettim. Bir de son durumunu, kaç kilo ile başlayıp kaça indiğini, yaşını ve boyunu yazarsan sevinirim. Çok teşekkürler...

Mrb arkadaşlar benimde 10 kilo fazla var ya 64 kiloyum 54 olmak istiyorum yardımcı olur musunuz neler yapıyorsunuz ilk defa recim yapacağım da 2 buçuk ay önce sezeryan ile doğum yaptım oğlum etmiyordu 2 aya kadar sütun azdı 2 ayda bitti artı Zayıflamak istiyorum

merhaba arkadaslar bende 1 aydır sizleri takip ediyorum.bende 25 gün once basladim diyete yarin 2. listeme geçecem.68 400 kilo ile basladim boyum 1.65 10 kilo vermek istiyorum yarin tarti günüm ama maalesef tartilamiyorum kaldığım yer biraz sıkıntılı.en son 2 hafta önce tartildim 2750 vermiştim.birebir uymaya çalıştım diyete ama son zamanda kacamak yaptigimda oldu.dogum yaptim 6 ay oldu fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum biran önce.herkese bol şans diliyorum.

Ben bu diyeti sozlenince yapmistim.
Evlendim 1 ay snra hamile kaldim 89la doguma gittim. Dogum snrasi 77 kiloya dusmuskn sutum az diye hosaf besiye tutulmam sebebiyle 88e geri ciktim kndmce biseler denedm verdm aldm bozdum aldim 2 gun ayran detoksu yaptim 86 gordum. Ve yeniden bu diyet grubuna geldim. Cidden uyulursa veriliyor ben o zmn yaptigmda ilave olarak sabah aksam ymktn 30 dkonce cubuk tarcin suyla az kaynatip iciodum icinebal koyup ama bn troid az calisiomus bunu ogrendm hamilelikle suanda az calisio ilac kullaniyrmda duzrn oturtamadim ins bu listeyle ilacinda duzenini oturtursam 1temmuza kdr hedefim 65 60 kilo arasina dusmek.

7-Günde-15-kilo-Diyeti.jpg

Sevgili arkadaşlarım :KK16:

Bu güne kadar bu siteden çok faydalandım. Başkalarının üzüntülerine üzülüp,mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar var burada. Herkesin sorunlarına çözüm arayan,bulan,sorulara yılmadan cevap veren iyi yürekli arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum :KK54:

Hep faydalanmak olmaz biraz da fayda sağlamak lazım değil mi :KK31:

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok diyet deneyimim oldu bu güne kadar. Dukan diyetinden tut elma diyetine kadar çoğunu denedim. Hiç bir diyeti kötülemek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. Bana yaramadılar sadece :KK14: Her şey herkese yarayacak diye bir şey yok sonuçta.

Bu yazacağım diyet listesi (daha doğrusu listeler) diyetisyen listesidir. Kendi kafamdan uydurduğum bir liste kesinlikle değil :KK20:

Diyetten söz edecek olursak :

Bu diyet 25'er günlük toplamda 5 adet diyet listesinden oluşuyor. Diyet sonunda 18-20 kilo verilebilir :KK52: Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bir listedir. Zaten yağ yakımının çok kısa sürede gerçekleşmeyeceğini bilirsiniz :KK31: Ortalama haftada 1 - 1,5 kilo vereceksiniz. Ama YAĞ olarak vereceksiniz. Kesinlikle kas veya su değil! :KK8:

Yağ ölçümü de yaptırdım. Kesinlikle kas kaybım olmamış. Yağ kaybetmişim :KK24:

Diyeti denemeden sizinle paylaşmak istemedim :KK16:

1. listeyi denedim. 2. listenin bitmesine 3 gün kaldı. Hiç bir sağlık problemi yaşamadım Allah'a şükür. Bu yüzden gönül rahatlığıyla 2 listeyi sizinle paylaşabilirim. Diğer listeleri de denedikçe sizinle paylaşacağım :KK42:

Ben kaç kilo verdim ? : Diyete başladığımda 82.9 - 83 gibi bir kilodaydım. 2. Diyetin bitmesine 3 gün kaldı ve ben tok karnıma ve kıyafetlerimle şu anda 73.7 kiloyum. :KK9:

Gelelim Listelerimize:

1. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. listeye başlayacak.

2. listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. listeye başlayacak.

3. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 4. listeye başlayacak.

4. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 5. listeye başlayacak.

UYARILAR !!! Salatanın içerisine patates, mısır, havuç, turşu ve bezelye koymamalısınız. Ve yemeklerinize de katmamalısınız :KK20:

Meyve öğününüzde yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

Günde 2 litre su içmeniz sizin yararınıza olacaktır.

ALTERNATİFLER : 1. listede öğlen arada bir köfte yerine bakliyat yedim. (Nohut,yeşil mercimek v.b) Döneri ısıtıp yenen dönerlerden kullandım. Köfteyi bazen kendim yaptım bazen de kasaptan hazır köfte aldım :KK17: Form bisküviyi illaki o tahta gibi olanlardan yemek zorunda değilsiniz. Mavi-Yeşil ( bu markayı gerçekten vermek zorundayım çünkü diğer markaların içerisinde şeker var bunda yok :KK34:) bisküvilerinden yiyebilirsiniz. Elmalı, limonlu, peynirli... Probiyotik yoğurt kayısılı dışında yediklerim de oldu. Orman meyveli, ananaslı falan da yedim. Kayısı yerine gün kurusu da yedim. Gün kurusunu daha sağlıklı buluyorum. Peyniri çoğu zaman tam yağlı ezine yedim. 1. listede sabah kendinize 2 dilim tam buğday ekmeği arası peyniri soğuk yemek yerine tost makinesinde tost yapabilirsiniz. Çaylarınızı tatlandırıcı ile tatlandırabilirisiniz.

EK SPOR : Sevgili Akrepciğimin önerisi ile bir taraftan zayıflarken bir taraftan karnımızın sıkılaşması için balon şişirmeye karar verdik :KK19: 1. liste bitene kadar günde 5 kere,2. liste bitene kadar günde 10 kere balon şişireceğiz. Bu şekilde her listede 5'er 5'er artırarak devam edeceğiz. :KK64:

Aklıma gelen şeyler olursa eklerim. Siz de aklınıza takılan her soruyu çekinmeden gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Tartınızda bol eksili günler dilerim :KK16:

Kilo bildirim günümüz PAZARTESİ'dir.

Merhaba ben aslında fazla kilolu değilim ama çabuk kilo alanlardanım boyum 1.60 civarı kilom 53 - 54 - 55 arası demeyinki dalgamı geçiyosun ama insan aynaya baktığında sağlıklı ve güzel bir vücut görmek ister ve sizin yazdıklarınız çok uygun geldi ben bu liste için pazartesiye kadar allmam gerekenleri alıp pazartesi başlicam ve işe yararsa bildiririm şimdiden teşekkür ederim :)

merhaba arkadaşlar;
çok incelemem ve araştırmam sonucu bu diete başlayama karar verdim.bugün diete başladım.şu an tok karnıma 115 kg kilodayım.25 günlük setlerde dietin gidişi hakkında tekrar görüşmek üzere.bu programı paylaşan arkadaşıma kendi adıma teşekkür ediyorum.

Bebeğimi dogurali 2 ay oldu su an 66.8 kiloyum ve eskiden 50 kiloydum hedefim 50

Bu diyeti aşağı yukarı uygulamaya karar verdim artik üzerine kıyafet almak istemiyorum esim zorla beni mağazalara götürüyor ağlayarak çıkıyorum yani kilomu çok taktim kafaya 1. Diyet listesini yapma ya basladim inşallah bakalım kilomu ara ara paylaşıcam sevgiler :)

X