Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Arkadaşım sen bu örnek diyetimi yapıyorsun

Canim arkadasinn sayfasini isgal etmeyelim istersen actigim sayfadan bildirime devam edelim ne dersin

Merhaba canım Ben de bu listeye devam ediyorum. Biraz kendime göre düzenledim ama genel olarak bu liste.. Spora da başladım haftada en az 3 gün gidiyorum. Bu hafta 4 gidicem inşallah. En az 1 saat yapıyorum. Ben pazartesi 70 çıkmıştım. Bir daha tartılmadım. Sen de yürüyüşleri ihmal etme evet, çok faydası olur Tartılınca ben de bildirime gelirim Hadi bakalım hepimize kolay gelsin. Güzel bildirimler olsun

Brüksel lahanası ve brokoliyi tiroid hastalarının pek tüketmemesi gerekiyor

Kızlar 10 gündür bu listeyi harfiyen uyguluyorum. Sadece bugün biraz ekmek yedim. Tartılmayacağım 1 ay boyunca. Çünkü çok yavaş kilo veriyorum. Tartilinca azmimi kaybediyorum Ama gören herkes aaaa kilo vermişsin diyor.

Önemli olan da o zaten Maşallah.
Ben de bir süre tartınmıcam. aynen, çok yavaş kilo veriyorum ve motivasyonum çok düşüyor tartınınca.

Önemli olan da o zaten Maşallah.
Ben de bir süre tartınmıcam. aynen, çok yavaş kilo veriyorum ve motivasyonum çok düşüyor tartınınca.
Kızlar benim bir arkadaşım var o da çok yavaş kilo verir bir ara rejimine ek olarak yemekten yarım saat önce zencefil zerdecal tarçın yoğurt karışımı var ya onu yedi ve o hafta ekstra olarak 2 kilo vermişti, denediniz mi bilmiyorum denemekte yarar var

Ben bir ara denemiştim onu Dukan yaparken. Ama çok devam edemedim, tadını beğenmemiştim hiç. İyi hatırlattın canım. Teşekkürler Tekrar deniyim ben onu. Kötü mötü.. 1 hafta denemekten zarar gelmez. Her yemekten önce mi acaba? Sadece akşam yesem olur mu ki?

Canim ben her ana yemekten önce yenildigini hatırlıyorum, bu arada dukan diyetle bir arkadaşım acayip kilo vermişti ama sonunda almıştı o kiloyu geri hemde misliyle, sende ne olmuştu? en sagliklisi bu şekilde Pravo size devam edin ben grip oldum yapamıyorum diyet yakinda bende aranızda olurum :)

Kizlar zencefile dikkat. Güçlü bir besindir. Karaciğere çok yuklenirsiniz sürekli yerseniz

merhabalar diyetinize bende başladım sizin yaptıklarınızı harfiyen uyguluyorum umarım kilo veririm. ama ben sporumu akşam 7 gibi yapıyorum 1 saat kadar yürüyorum sorun olurmu acaba siz sabah 7,30 dan sonra yapıyordunuz sanırım..cvplarsanız sevinirim..

Diyet listenize başladım gerçekten iyi aç kalmıyorum fakat 25 gün aynı şeyi yemek ızdırap. Acaba alternatifler ekleyebilir misiniz? Mesela

Evet canım.. 12 kilo vermiştim. 2 senede yavaş yavaş 15 kilo geri aldım. Aslında güçlendirme ve koruma evrelerini düzgün yapınca böyle fazla kilo alınmaz.. ama insan çok uzun süre yapıp, bir de beslenme alışkanlıklarını diyete göre değiştiremeyince çok sıkılıyor, yeter artık deyip salıyor. Şimdi yemeğe karşı düşünce tarzımı değiştirmeye çalışıyorum. Bakalım başarabilecek miyim..?
Geçmiş olsun.. İyileş de gel

Ben de sporu akşam 8-9 arası yapıyorum. Sorun olmaz. Yeter ki spor yapalım

tekrardan merhaba kızlar aradan baya zaman geçti diyete geri başlayınca diyete devam eden var mı diye bi bakayım dedim :)

Ben 10 kilo vermiştim güzel bir diyet ve arasıra spor yaparak. Tiroid çok büyük bir engel değil, inan. Stresten, yoğunluktan polikistik over ve insülin direnci var şimdi bende. Asıl zor olan bu....

bu diyetle mi on kilo verdiniz. ne kadar zamanda verdiniz acaba

3 kilo fazlam kaldı.. ancakkk epey bi sıkılaşmaya ihtiyacım var.... şu sıaralarda havalar soğudu dısarı çıkıp yuruyus yapamıyorum... hamile kalmadanki önceki kotlarımın içine sığıyorum ve çookk mutluyummmm :) yınede ben daha zayıf olmak istiyorum nişanımdaki gibi şöyle bi 62 kg fena olmazdı hani

Canim tebrikler ve bu diyet le mi.verdin kiloyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…