Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Peki bunları hiç ağzına koymuyor musun yani? Hayır ben de hiçe yakın yemiyorum da.. Çok az belki biri yerken 1-2 kızartma yersem, ya da;pilavdan 1-2 çatal alırsam o da her zaman degil yani. Yine de gitmiyor amaa :KK43: Metabolizma yavaş işte heralde maalesef :KK43: piiooff!
canım hayır bır lokmada olsa koymuyorum agzıma ama dedıgım gbı 1 bcuk senelk evlıym esım tatlı seylere zorla alıstırdı onları yemıyorum desem yalan olur ama bır ıkı haftadır dıkkat etmeye calısıyorum

B

Benimde göbek var canım yaa oturunca kötü görünüyo 5 kilo versem yetcekte olmuyo işte benim eşimde seninki gibi zorla tatlı pasta yediriyo çocuklarda ben yemesem yemiyolar mecburen kaçamaklarım çok oluyo bi listeye bağlı kalamıyorum:KK43:
canım spor yap yedıgın zaman ben oyle yapıyorum

Ben 10 kilo vermiştim güzel bir diyet ve arasıra spor yaparak. Tiroid çok büyük bir engel değil, inan. Stresten, yoğunluktan polikistik over ve insülin direnci var şimdi bende. Asıl zor olan bu....

Canim insulin direncin kilo verince kirilmaz mi

Kırılıyormuş. Ama çok yavaş kilo verildiği için ya sabır, ya sabır diye ugrasacagiz bakalım:KK51:

benimde troidim var hatta nisan da nodül var mı diy bakılacak ultrasonla canım insülin direncimd e var ben gürkan kubilayın troidi olanlar için özel bir diyetini aldım şu anda iyi gidiyor istersen yazayım sana d

benimde troidim var hatta nisan da nodül var mı diy bakılacak ultrasonla canım insülin direncimd e var ben gürkan kubilayın troidi olanlar için özel bir diyetini aldım şu anda iyi gidiyor istersen yazayım sana d
Sizdede hashimoto tiroidmi var?

Sizdede hashimoto tiroidmi var?

valla canımcım dr gittim endokrine bundan bir ay önce yorgunluk vs sikayeti ile kan verdim tsh hormonuma göre yavaş çalısyr dedi ve insülin direncin var dedi sonra euthrox 25 mg verdi bir ay kullan ardından ultrason çekindim 2 mm kalınkta falan diye birşeyler yazıyrdu dr yeniden ultrasomn verdi bir de kan verdim bu cuma bakalım tekrar ilacı düzenliycek nolcak bilmiyorum ama var yanı troıd ;(

Anladim cok gecmis olsun hipotiroid belkide seninki hashimoto biraz daha farkli onu ogrenmek icin tsh ile anti tpo degeri bakiliyor demekki sende yok.. bende ilac kullaniyorum hergun 100mg ama git gide kilo aliyorum degerlerim iyi ama kilo almayi durduramiyorum tiroide bagliyorum

Anladim cok gecmis olsun hipotiroid belkide seninki hashimoto biraz daha farkli onu ogrenmek icin tsh ile anti tpo degeri bakiliyor demekki sende yok.. bende ilac kullaniyorum hergun 100mg ama git gide kilo aliyorum degerlerim iyi ama kilo almayi durduramiyorum tiroide bagliyorum

canım bak ilacını yemekten yarım saat önce al hiç bişi olmuyr o zaman zaten o ilacı içmezsen kilo alırsın o hormonu yerine koymak için canım istersen sana gürkan kubilayın 7 günlük aldığım özel diyetini vereuim benim ki çok iyi gidiyr.

canım bak ilacını yemekten yarım saat önce al hiç bişi olmuyr o zaman zaten o ilacı içmezsen kilo alırsın hormonu yerine koymak için canım istersen sana gürkan kubilayın 7 günlük aldığım özel diyetini vereuim benim ki çok iyi gidiyr.
Cnm ben yaklasik 3 senedir ilac kullaniyorum her sabah 6da ayni saatte ve ac karna degerlerim zaten cok iyi ama istahm acik bnm abur cubur seviyorum yani sirf tiroid var diye kilo almiyorum kendimde cabalamiyorum farkindayim :))
At tabi ne iyi olur valla canim sagol

Cnm ben yaklasik 3 senedir ilac kullaniyorum her sabah 6da ayni saatte ve ac karna degerlerim zaten cok iyi ama istahm acik bnm abur cubur seviyorum yani sirf tiroid var diye kilo almiyorum kendimde cabalamiyorum farkindayim :))
At tabi ne iyi olur valla canim sagol

Birinci gün; sabah ( 8.00); 1 dilim peynir, 2 dilim kepek ekmeği domates salata 2 ç.k. bal dilersen yeşilçay veya ıhlamur, ara öğün (10.00-10.30); 2 adet kestane veya 1 elma, öğlen (13.00); 1 kase çorba 1 d. ekmek 1 meyve, araöğün 16.30; 3 adet susamlı çubuk kraker, akşam 19.30; 1 tabak sebze yemeği hangisini istersen yarım bardak kadar yoğurt, ara öğün 22.00 ; 4 adet kepekli bisküvi.
İkinci Gün; sabah 1 d. kepek ekmek, çay, 5-6 adet zeytin, 1 adet haşlanmış yumurta, marul-maydonoz, ara öğün; 1 elma veya bir dilim kavun, öğlen; salata, sebze yemeği, 1 d. ekmek, ara öğün yarım kase sütlü tatlı, akşam; bir kase kabak yemeği, yoğurt salata, ara öğün; 1 elma veya bir dilim karpuz.
Üçüncü gün; sabah; domates, salata, bir tabak mısır gevreği + süt, ara öğün; 1 portakal veya bir avuç kiraz, öğlen; bir kase çorba, 1 d. ekmek ve bir adet meyve, ara öğün; 1 muz veya 1 avuç üzüm, akşam; 1 tabak makarna ve salata, ara öğün; yarım bardak yoğurt.
Dördüncü Gün; sabah; çay, haşlanmış yumurta, 1 d. ekmek, domates, salata, ara öğün; 1 adet havuç öğle; kaçamak (istediğinden az miktarda ye) ara öğün; 1 ayva, akşam; bezelye yemeği bir tabak, salata, yarım bardak yoğurt, ara öğün; 1 adet orta boy haşlanmış patates.
Beşinci Gün; sabah; 5-6 adet zeytin, bir dilim peynir, 1 d. ekmek, domates, salata, ara öğün; 2 kuru kayısı, öğle; salata, 2 adet köfte, 1 d. ekmek, ara öğün; 4 adet kepekli bisküvi, akşam; 1 d. ekmek , 2 yumurtadan menemen, salata, ara öğün; yarım bardak yoğurt.
Altıncı Gün; sabah; yarım bardak mısır gevreği + süt, marul-maydonoz, 2 ç.k. bal, ara öğün; 1 armut veya 2 ceviz. öğle; salata ve 1 d. ekmek,.ara öğün; 1 elma, akşam; kaçamak, ara öğün; 2 adet kuru incir.
Yedinci Gün; sabah; çay, yumurta, 1. d. ekmek, domates, salata , 1 d. kaşar peyniri, ara öğün; 1 adet elma, öğle; peynirli tost, 1 adet meyve ara öğün; 1 adet muz, akşam iki adet köfte, y.b. yoğurt, 1 d. ekmek, salata, ara öğün; 4 adet kepekli bisküvi.

Bayanlar ben 4 yıl önce tam 105 kiloydum, boyum 1.62 suan 70 kiloyum tabi bu kilo almış halim 63 kiloya kadar dusmustum, diyetisyenler şok diyetler herseyi yaptım ama verdiğim kiloları hep geri aldım. Diyet listelerini bırakıp herseyden az yemek gerek, kalorisi düşük şeylerle karninizi doyuracaksiniz ve bunu yaşam felsefesi haline getireceksiniz. Şuna da sürekli tekrar edeceksiniz ben bu kadar yemekle doydum , canım tatlı istemiyor , bunu neden yiyeyim ki bu çok sağlıksız, ben çok gucluyum anlık hevesim için bana zararlı yada fazla gelen yiyeceği yemem , zayıflama çok güzel kıyafetler gideceğim ve cok güzel bir kadın olacağım, verem gereken 10 kilo var ben bunu veririm benimle birlikte Zayıflamak isteyen varmı? hergün paylasimlarimizi yapıp birbirimizi motive ederiz

Bayanlar ben 4 yıl önce tam 105 kiloydum, boyum 1.62 suan 70 kiloyum tabi bu kilo almış halim 63 kiloya kadar dusmustum, diyetisyenler şok diyetler herseyi yaptım ama verdiğim kiloları hep geri aldım. Diyet listelerini bırakıp herseyden az yemek gerek, kalorisi düşük şeylerle karninizi doyuracaksiniz ve bunu yaşam felsefesi haline getireceksiniz. Şuna da sürekli tekrar edeceksiniz ben bu kadar yemekle doydum , canım tatlı istemiyor , bunu neden yiyeyim ki bu çok sağlıksız, ben çok gucluyum anlık hevesim için bana zararlı yada fazla gelen yiyeceği yemem , zayıflama çok güzel kıyafetler gideceğim ve cok güzel bir kadın olacağım, verem gereken 10 kilo var ben bunu veririm benimle birlikte Zayıflamak isteyen varmı? hergün paylasimlarimizi yapıp birbirimizi motive ederiz

Benimde vermem gereken 10 kilo var aslinda seninle vermek isterim ama ben pazartesi baslicam sen canim ?

Bende pazartesi başlarım sen ne yapacaksın bilmiyorum ben dediğim gibi herşeyden az az yiyeceğim, böylelikle diyet listemde bugün şu vardı aman yapamadım diyede sikilmam , bu zamana kadar ne zararlı yada karlı bize diye öğrendik arastirmalarimizda

X