Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Inan in dediğim gibi yapılınca kilo veriliyor hemde kalıcı ben ne kadar yesem de artık 70 kilodan yukarı çıkmiyorum hiç

Ben burdaki diyet listesini yapicam bide haftada 3 gun yurumek istiyorum bakalim artik

Diyet listelerine uymak biraz zor aynı öğünde aynı şeyi yemek, alternatiflerin olsun mutlaka, öyle daha kolay olur ben kilo fazkaligim neredeyse oraya göre spor yapacağım bol bol mekik hareketleri ve iç bacak hareketleri, basaracagimizdan eminim, kolay gelsin bize :) pes etmek yok ok yaza formda girelim güzel güzel kiyafrtlerimizi giyip tatili daha çok tadını çıkaralım

Sagol canim dusundugun icin :) kolay gelsin ikimizede basaricaz insallah :)

Sagol canim dusundugun icin :) kolay gelsin ikimizede basaricaz insallah :)

CANIM JILLIAN MICHELES SHARED 30 DAYS SUPER TAVSIYE EDERİM

Bence hep birlikte baslayalim kizlar tiroid oldugu icin listeye uyalim diyoruz ama onemli olan N niagaraa arkadasimizn dedigi gibi bunu yasam bicimine donusturmek mesela saglikli tarifler ogrendikce paylassak , ayca kaya diye doktor var o bazen yemek tarifleri veriyor tv.de o tarz seyleride ogrenip birbirimize aktarsak fena olmaz diye dusundum.. bnm evimde kosu bandim ama bi turlu sevk istek yok birlik olursak sporda guzel olur bence.. listeye uyan yada uymayan onemli olan saglikla kilo vermek ve geri almamak bunun icin birlik olalim diyorum ben kizlar

Benimde vermem gereken 10 kilo var aslinda seninle vermek isterim ama ben pazartesi baslicam sen canim ?

Kizlar yediklerimizi yazmak kilo vermede cok yardimciymis, ister butaya yazarak ornek olalim birbirimize isterseniz evde yada isyerinde not alin.. ama bence buraya yazmak daha etkili olur birlikten guc dogar demisler
Ben 10 kilo vermiştim güzel bir diyet ve arasıra spor yaparak. Tiroid çok büyük bir engel değil, inan. Stresten, yoğunluktan polikistik over ve insülin direnci var şimdi bende. Asıl zor olan bu....

Benimde vermem gereken 10 kilo var aslinda seninle vermek isterim ama ben pazartesi baslicam sen canim ?

Kizlar yediklerimizi yazmak kilo vermede cok yardimciymis, ister butaya yazarak ornek olalim birbirimize isterseniz evde yada isyerinde not alin.. ama bence buraya yazmak daha etkili olur birlikten guc dogar demisler

kesinlikle canımmmm azim var pes etmek yok dimi

Seni tebrik ederim supersin arkadasim aynen bende 10kilo vermek istiyorum suan 72 kiloyum (

Ben kararliyim vallahi vereceğim bu kiloları bu zamana kadar yedim de ne oldu , aslında çok yemedim sadece düzensiz beslendim

kedilove tiroid sorunu var bende de var ama ikimizinki farkli, menuyle devam ediyoruz ama senin dediklerine katiliyorum o zaman katilanlar menusuju bilgisini paylassin ve hedef kilosunuda.. mesela canim senin asla yemedigin seyler neler cunku epey kilo vermissin bizden daha cok tecrubelisin

Evet sizin diyet listeniz benden farklı olmalı , ben diyetimi şunları yaptım ,hiç bir öğünu atlamadım , günde 2 kupa bitki çayı içtim, haftada 3 gün yumurta ve beyaz et yedim, kırmızı et yiyemiyorum. , öğle ve akşam mutlaka bir çorba vardı , bol salata karnı bahar brokoli , Brüksel lahanasi. , pazı tukettim genellikle asla ekmek yemedim ama makarna pilav yada benzeri şeylerden de tukettim ama bunlardan çok yemedim yemissemde aynı gün ve diğer günü karbonhidrat içeren yemek yemedim, fırın yemeklerini daha çok yedim Kızartma tarzı birsey yapmamaya çalıştım hep , günde 1 kupa kahve içtim kahvesiz yapamıyorum, spor yapma imkanım yoktu çalışıyordum ve spor merkezleri bana uzaktı bunu belirteyim, yani böyle arkadaşım dengeli ve düzenli yedim bol sebze ve meyve ağırlıklı herseyden yedim, kalori hesabı yaparak tabi , günlük tahmini olarak 1200 kaloriyi geçememeye çalıştım

Inan in bütün kiloyu bu şekilde verdim 9-10 ay içerisinde 35 kilo verdim aralarda kilo vermem durduğu oldu ama ben yinede bozmadan bu şekilde devam ettim

Kızlar merhaba,
yazamadım bir süredir. Devam etmeye çalışıyorum diyete. Tartılmadım hiç. Şubat'tan önce tartılmayı düşünmüyorum. 3 gündür koşu bandını da kullanamadım ama bu akşam 40 dakika yürüyüş yapacağım. Tartıldığım vakit bildirmeye gelirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…