Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba bende bugün başlıyorum. Kilo verenlerin yazılarını okuyunca ben neden veremeyim diyor insan. Insallah Bende verebilirim.

Geçmiş olsun.. Çok soğukk.. Dikkat edelim bu havalara.

Ben devam ediyorum. Reglimin 3. günü tartındım tam 69,8 Umarım reglin de etkisi vardır. almış başımı gitmişim. en son 68'lerdeydim. 2. haftam daha diyette. Başlarken tartınmamıştım. Bu akşam spora da başlıyorum. Hiç sevmiyorum ama mecbuurr.. 1 ayda 4-5 kilo versem süper olacak ama tarih yazmaz benim 1 ayda 5 kilo verdiğimi.. Yine de olur inşallah spor da olunca. Hadi bakalım

Selam kızlar, buradayım nihayet :) Soğuk hava, şu bu derken bir türlü uygun olamadım. Çok üşüyorum

Diyet konusunu hiç sormayın. 3 gün dikkat ediyorum, 2 gün dayanamıyorum. Kilom ne arttı, ne de eksildi. Sanırsam kaçırdığım günün ertesi 3 günü dikkat etmemden kaynaklanıyor olsa gerek. Yalnız neredeyse 2 aydır aynı kilodayım

Bu arada kötü alışkanlığımı bırakalı da tam 15 gün oldu. Bunun da iştahımın artmasında etkili olduğunu düşünüyorum. Doğum kontrol hapı ise bu ay son. Folik asite başladım.

Bir de malum havalardan dolayı yürüyüş falan yapamıyordum. Eşimi ikna ettim, koşu bandı siparişi verdik. Bu hafta gelip kurulursa, yeniden hırslanıp tam gaz devam edeceğim inşallah. İlk listelerdeki gibi kilo vermeyi yeniden çok istiyorum. Acaba yürüyüş bandı ile birlikte tekrar 1.listeden mi başlasam ki?

Kızlar listelerin uzun olmasından mı, benim zayıflığımdan mı bilemiyorum ama ilk günlerdeki gibi hırslı değilim. Oysa çok güzel başarmıştım. Gerçi bu ara canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Bütün gün uyuyabilsem keşke

canım bekar evlılın halınden anlamz ama bence sen 3 ay daha dıyet falan yapmasan daha 3 aylıkmış yavrucak... Allahm sağlıcakla büyütmenı nasıp etsın

teşekkür ederım arkadaşım.... ümıdını kaybetme bu arada harfıyen uyarsan lısteye neden olmasın.. tabı sporuda ıhmal etme.. bı kaçınca kaçıoo .. bak bız yakalayamyrzz şımdı

canım öncelıkle tebrık edıyorummm darısı başımaaa 15 gün ıyı bır sureççç... ama ben acıktıkça bıle ıçyrm ışe yarıoo tabıkı en guzelı tamamen bırakmak...
kılo almamanda başarı sonuçta... koşu bandı duzenlı yaparsan çok ıyı olacaktır senın ıçın.. bu arada hayırlı uğurlu olsun..en son hangı lıstedeydınkı başa dönmek ıstıosun...
butun gun uyuma hıssı havalardan, ınsan bırşey yapmak ıstemıo tabıı... koskoca tez önumde benı beklıo hoca şubatın sonuna bıtırelmm dıoo ama nasıl bıtcekkk tv karşısında yatmak ıstyrmm bendeeee

teşekkür ederım arkadaşım.... ümıdını kaybetme bu arada harfıyen uyarsan lısteye neden olmasın.. tabı sporuda ıhmal etme.. bı kaçınca kaçıoo .. bak bız yakalayamyrzz şımdı
Ah ahh!! Bilmez miyiimm.. Ben de yakalayamayanlardanım 70'ten 56,5'a kadar düşmüştüm 2 sene önce. Bir azim vardı ki.. Sonra bir salmışım. Önce yavaş yavaş aldım. Yine dikkat ediyordum. Aralarda verdim aldım verdim aldım derkeenn.. Geldim yine 70'e dayandım işte O azimi bi daha bulsam.. Nerdeee.. 62-63 olsam razı olacak hale geldim ki 60'ı geçince kendimi nasıl şişman hissederdim İnşallah hep beraber yakalayalım şu ipin ucunu yaa

Canım keşke bırakabilsen, nefes aldığımı hissediyorum 12-13 senenin ardından.

Ben 4.listedeyim ama 2.listeden sonra kilo veremedim. Şu koşu bandı bir gelsin, kurdurup hemen kullanmaya başlayacağım. 2 gündür de öyle bir saldım ki. İş yerindekileri de yoldan çıkardım, hamburger falan yediriyorum herkese Herkes şokta. Senin kadar kararlı, hırslı bir bayan daha yoktur dünyada diyorlardı, her toplantıda mutlaka benim zayıflamamdan, inadımdan, vazgeçmiyor oluşumdan bahsedilirdi. Hatta bütün bunların üzerine bir de kötü alışkanlığımı bırakmamı takdir ederlerdi. İnanamıyorlar son 10 gündeki bendeki değişime. Ama toparlayacağımı biliyorum. Yani inşallah

hoş geldin canımmm seni burda görmek güzel:)gördüğüm kadarıyla hepimiz aynıyız

Ben yılbaşı akşamı bir bıraktım hala toparlayamadımDikkat ediyorum aslında ama liste falan kalmadı.Tebrik ederim kurtulmuşsun zararlı alışkanlığından.İrade bu iştee:)Koşu bandına gelince hayırlı olsun canım.Bende gecen yaz aldım ama sadece bir ay kullandım,sonrasında bir tembellik geldiki üzerime bugün yürrüm yarın yürrüm kaldı öyleDüzenli kullanınca gerçekten faydası oluyo.Toparlarız inşallah canım ben yaza istediğim kiloyle gireceğime inanıyorum ümit ediyorum yani:)

Ben de dün başladım spora. 3 aydır kayıtlıydım ama toplasan 3-4 kere gitmiştim. Bebiş ha oldu ha olacak derken erteledim hep. O da naz yapıyor Başladım ben de artık. İnşallah devamı gelir de en az haftada 3 giderim.

Birlikte yürüyelim o zaman düzenli olarak. Hem senin için de iyi olur. Ben bir konuda hırs yaptım mı kurtuluşu olmaz benden.
Liste bende de kalmadı valla. Koşu bandı ile birlikte 1'den başlamayı düşünüyorum bakalım. Yaza daha 4 ay var. Neler neler yaparız biz bu zamanda. ama daha çok erteleyip kendimizi salmamamız lazım.

Karnım tokken ne de kararlı oluyorum. yarın 1. listeye başladığımda bakalım nasıl olacak İnsülin direnci var bende. Daha zorlu olacağı kesin sanırım. Bir de ben 15 dk kol, karın ve alt beden çalışıp, 20/25 dk kardiyo yapsam 2 günde bir, cok mu yüklenmiş olurum?

Merhaba kızlar,
4. listeden terk biri olarak bugün 1.listeye yeniden başladım. Yine çok umutluyum. Toplamda 8-9 kg kadar vermiştim ve hemen hemen hepsi ilk 2 listedeydi. Şimdi yeniden başladım. Koşu bandım da geldi. Her akşam 30 dak yürüyüş+koşu ve bir de bu listeler ile zayıflamaya tekrar başlayacağım inşallah.

Polyanna, Casual nerelerdesiniz?

burdaymm canmmm...
demek ilk listeden başlama kararı aldınn bende iyice saldım ipin ucunu napsam bilemyrmmmm en son 2 deydimmm

Merhaba canımm kızım çok hastaydı bi haftadır onunla uğraşıyorum.Astımı var soğuk havalarla birlikte iyice tetikledi.Okullar tatil olur olmazda şehirdışından misafirim geliyor okadar yoğun olcamkidiyet falan kalmıcak doğal olarak dikkat etcem amaa sana bol şans sakın bırakmaa şu 15 günlük tatili atlatayım sıkı bi diyetle devam etcem İNŞAALLAH..

burdaymm canmmm...
demek ilk listeden başlama kararı aldınn bende iyice saldım ipin ucunu napsam bilemyrmmmm en son 2 deydimmm

İlk listede çok daha güzel kilo vermiştim, 3 ve 4'te çok sıkıldım. Hem sporla denemiş olurum dedim bir de ilk listeyi. Doğum kontrol hapını da bırakmamı istedi doktor. Belki de o yüzden veremiyordum kilo. Dün bir güzel ter attım ki. Bakalım 24 gün sonra neler olacak :) Sen de pes etme, salma kendini. Kaç kilo vermiştin toplamda? Hedefin kaçtı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…