Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Cevabına çok teşekkürler canım. Ben de öyle düşünmüştüm. Akşam heralde daha hafif yememiz gerekiyor o yüzden böyle yapmışlar. Pek bana uymadı ama Bu hafta böyle idare ediyim de o zaman, haftasonu yemek yapar buzluğa falan atarım. İnşallah işe yarar yaa. Saol.
Ben çok tecrübeli değilim ama bence olur canım. Sonuçta o listeye 25 gün birebir devam etmediysen, bir süre daha devam edebilirsin bence.
Sen kaç kilodan kaç kiloya düştün? 2 ay falan mı oldu başlayalı?

meraba canımm yoktun bi kac gündür bence mantıklı iki hafta daha devam etmen 2.listeye kaçamakların olmuş çünkü:)bende yılbaşı tatili kar tatili derken cok uyamadım ikinci listeye tartılmaya korkuyorum süresiz 1.listeyimi yapsam hep 2 ay falan bilmiyorumki

11 kasımda 1. lısteye başlamıştım 71.8 ıle 67 e duştum sonra lıste 2 ye geçtım 65 oldu ama kaçamaklarla şuan 66 yım o yüzden bır muddet devam edeyım 3 e geçmeden dıorum.. teşekkür ederım canım

aynen pollynnacım yaa tatılde ankaradaydım çok kaçırmadım ama lısteye ve saatlerıne uyamıosun.. aslında ışe gıtmedığım gunlerde çok zorlanyrm
şımdıde kendıme kar tatılı verdım evdeyım pazartesıye kadar kaçmayacak ınşş ama bı tarafdan tez yazıyorum şubat sonuna master bıtecek ınşş yazarken yemeden duramyrm stres olyrmmm zaten aman ne bıleyım bu soğuktadada ( malumunuz kayserıde yaşayan bırı olaraktan) ınsan tatlı şeyler yemek ıstıo hanııı

suresız 1.lıste olmaz bence canım bıraz toparlanıp 2 ye geçmelısın yada bekle ben 3 e geçerken sen 2 ye geçç olmaz mı

Ne güzel vermişsin. Maşallah canım Devamı da gelir inşallah.
Ben en son 68'dim tartındığımda. 2 hafta falan oldu, hatta daha da çok olmuştur ya! Diyete başlamadan önce korkumdan tartılamadım. Daha da kilo almıştım bence.. 70 olmuşumdur heralde Kendimi iyi hissedersem tartınıcam. 3. günüm bugün.. Hadi bakalım Darısı başıma

kolay gelsın canım umarım ıstedığın kıloya ulaşırsın... 3 günde yaklaşık 400 gr cepteee

kolay gelsın canım umarım ıstedığın kıloya ulaşırsın... 3 günde yaklaşık 400 gr cepteee
Ay inşallahh Benim vücudum diyete çok alışkın aslında ama bir kaç aydır normal yiyordum. İnşallah unutmuştur diyetli günlerimi de direnç göstermez Adet dönemi de yakın. Bir geçsin de, gönül rahatlığıyla tartıniyim..

Merhabalar,bende 3gün oldu başladım,iyi gidiyor 58 kiloyum.50 olmak istiyorum bende stress yapınca gitmiyor bende çok diyet yaptım ama bu çok saglıklı.evde yogurt mayaladım ara ögünlerde yiyorum tok tutuyor 1.diyet sonrası yazarım inş vermişimdir. Kızlar size kolay gelsin

tebrikler gerçekten çok iyi kilo vermişsiniz kısa zaman içinde diyet dışında spor yaptınız mı yoksa sadece diyete uyarak mı verdiniz kiloyu
Kilo vermem durakladı
Gerçi bu hafta baya bi misafirim vardı
Onlarla ben de biraz yedim listeye uyamadım pek
Sporu arada tempolu yürüyüş olarak yapıyorum
Arttırmam lazım aslında şöyle haftada üç kere spor yapsam daha güzel olcak ama canım istemiyo ya

Saol. Sana da kolay gelsin.. Beraber başlamışız.. İnşallah başarırız. Veriyordum ama uzun süre dayanamadığım için yine alıyordum. Bu sefer öyle olmaz inşallah..

Saol. Sana da kolay gelsin.. Beraber başlamışız.. İnşallah başarırız. Veriyordum ama uzun süre dayanamadığım için yine alıyordum. Bu sefer öyle olmaz inşallah..
İnş.beraber devam edebiliriz vede verebiliriz.benim mutlaka vermem lazım çünki hamilelik planlıyoruz önümüzdeki ay inş.Almanya yaşıyorum havalar hep soguk.yarım saat yürüyüş yapıyorum ama hasta oldum yapamıyorum.Evde bisikletim var ama canım istemiyor tabi biraz kilo zor gidiyor.

Biz de bir süredir bebiş istiyoruz ama daha kısmet olmadı. İnşallah sizin hemen olsun Bu arada kilo vereceğime neredeyse 10 kilo aldım Bu ay da kısmet olmadı bebek En az 1 ayım var, daha uzamazsa inşallah.. Hayırlısı.. Bu sürede ne kadar versem kardır. Yürüyüşü falan hiç sevmiyorum ben. Spor salonuna kayitliyim hatta ama ha bebiş oldu ha olacak derken gitmiyordum. İlk aylar tehlikeli olabiliyormus. E bir süre insan ogrenemiyor tabi hamile mi değil mi. Ama hafif de olsa bu hafta basliyim bari Yoksa kalıcam böyle. Geçmiş olsun sana da ve kolay gelsin hepimize

Teşekkür ederim,ben iki hamilelik yaşadım çok kilo alıyorum daha sonrada vermem zor oluyor.Şimdi ise tüp bebek tedavisi görücem ozamana kadar hedef ettigim kiloya gelirim inş yoksa yine kilolar kalır bende.Beş günden beri dikkat ediyorum birazda devam yürüyüş evde egzersiz bence sende azimle spora devam et.kilom 58 hedef 50.sanada kolay gelsin

arkadaşlar bende kilo vermek istiyorum bekarım sevgilim var yaza evlenmeyi düşünüyoruz şu an da yaşım 28 ve üstüne iş konusunda kilo önemli gümrük muhafaza ve gardiyanlık düşünüyorum onun için kilo vermem şart boyum 170 kilom ne yazıkkı90 her ay altı yedi kilo vermem gerekli en azından yetmiş kilola düşmem gerekli yada yetmiş beş şimdilik ne yapacağım nasıl vereceğim bilemiyorum yaa

bılıyorsun artık nasıl kılo vereceğını arkadaşım...
1.lısteden hemen başlamalısın...

slm kızlar bu arada nasılsınız

havaların aşırı soğuk olması benı hasta ettı kaç gundur yatyrmmm ee tabı dıyette hak getıree,
duzelınce 2. lısteye devam edıcem ınş

sızlerde ne var ne yokk nasıl gıdıoo...

polyanna, kuvakvak nerelerdesınız kızlarr

geçmiş olsun canım dikkat ett çok giremiyorum bu sıralar yaa evt gerçekten soğuk okullar tatil edildi çocuklar evdecok uyamıyorum diyete ama yarın düzene gircek inşallah baktım arasıra sende yoktun kuvakvakta alışınca gözler arıyo:)boşlama burayı olurmu kuvakvak nerelerdeki?

teşekkur ederım canım
yarında rapor alcam gıtmycm ışee

bı an önce duzeleymdee lıstem ve tezım benı beklerrr... şuan hıç uyamyrm valla,

kuvakvak nerelerde hıç bılmyrmm, bellıkı musaıt değıl gelırdı yoksaa..

merhaba kızlar bende aranıza katılmak isterim 3 aylık bir bebeğim var internetteki emziren anne diyetine benziyor sizin diyette ilk sayfadakinden bahsediyorum biraz pekmez falan yok. benim içinde olurmu bu diyet yardım edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…