Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum bu diyete başlamak istiyorum ama geç uyandığım günlerde saati geçen öğünleri yemeli miyim yoksa atlamalı mıyım onları karar veremedim yardımcı olabilir misiniz

telefondan girdiğim için listeleri alamadım biriniz yazabilir mi lütfen zayıflamaya çok ihtiyacım var

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum bu diyete başlamak istiyorum ama geç uyandığım günlerde saati geçen öğünleri yemeli miyim yoksa atlamalı mıyım onları karar veremedim yardımcı olabilir misiniz
Yiyebilirsin bence atlama
Sonuçta belli bi kalori alıyorsun gün içinde
Yeterki listedeki yiyeceklerden daha fazla yeme
Arkadaşlar sizlerde fikir verin

Benim anlamadigim kisim su saati saatine mi bunlari yapmak zorundayiz?
Benim de fazla kilom var. 10 kilo kadar. Versem cok iyi olur o yuzden diyetinizden faydalanacagim:)
Ben calistigim icin saat konusunda bir problem yasamam.
Ama 93 kilo olan bir kizkardesim var. Okuyor. 9Da demissiniz mesela o saatlerde yemek yemesi mumkun degil. Derste oluyor cunku. Dersi 8de bile basladigi oluyor bazi gunler ama cogu zaman 9.
Yani merak ettigim, saati saatine mi uyulmali diyete ilac icer gibi? Yoksa 1-2saat degisiklik olmasinda bir problem olur mu? Yine sizib gibi basari gosterir mi?
Zamaninda 20 kilo verip maalesef 10 kilo geri alan biri olarak soyluyorum ki harika bir diyet :) tesekkurler simdiden.

Bence bu listeyi kardeşin kendine göre ayarlasın bi denesin
Eğer kilo vermezse burdaki gibi saati saatine yapsın
Ben şahsen kendime uyarladım saatleri
Mesela akşam saat yediden sonra ağır yemeklerden kaçınıyorum
Çok acıkırsam meyve yoğurt çay kahveyle
geçiştiriyorum
Şimdilik iyi gidiyo

Cok tesekkur ederim :) yarin baslattirayim ben ona artik :)

Bişey değil memnuniyetle
Slm arkadaşlar bende aranıza katıldım.Sürekli kilo alan vede vermekle ugraşanlardanım.hormon hapı içtigim için hep alıyorum verirkende zor oluyor.ama listede gördügüm diyet çok saglıklıve zor deyil.Bende yarın başlayacagım 58 kiloyum,50 kilo hedefim çünkü bir hamilelik düşünüyorum kilo vermem şart sizlerede banada kolay gelsin

Evet hepimize kolay gelsin
Verirsin inş bu diyet listesiyle
Ben şimdi tartıldım 58.9 çıktı
Diyete başlayalı bir hafta oldu 61 ile başlamıştım. Çok mutluyum
Kaldı geriye 3 kilo 900 gr

Merhaba herkese..
Ben de sormuştum ama, bir fikri olan yok mu? Benim gibi uzun yıllar diyet yapan ve yine de bu liste işe yarayan var mı? Vücudum diyete çok alışkın da. Artık işe yaramaz oldu diyetler.. Yine bir diyet, yeni bir diyet..

Merhaba
Ben yine kendimden örnek vereyim ben de 2013' ten beri diyet yapıp bıraktım sonra tekrar bikaç kilo aldım
Yeniden diyete başladım her defasında işe yaradı
Kaçamak yaptığım zamanda gün içinde 1200 kaloriyi geçmemeye çalışıyorum
İşe yarıyo bence
Senin vücudun az yemeğe alışkınsa üzerine bir saat yürüyüş yap haftada üç kere , bak nasıl gidecek kilocuklar
Nacizane fikrim bu
Lütfen diğer arkadaşlar da yardımcı olabilir mi

Çok teşekkür ederim canım
Spor yapıyordum eskiden. Hatta hala kayıtlıyım. Salona sınırsız senelik üyeliğim var ama çok üşeniyorum yaa.. Toparlanmam lazım.. Saldıkça, nasılsa veririm dedikçe de iyice kilo aldım son aylarda. Veremedikçe moralim bozuldu, yedim ben de çünkü. Ben neredeyse liseden beri, uzun aralarla da olsa diyet yapıyorum. Son 3 yıldır sürekli diyetteyim diyebilirim.. Hesap kitap bıktım artık Al ver al ver.. İnşallah bu sefer işe yarar yaa! Yeter ki sıkılmiyim.. Sıkı tutabiliyorum ama, veremeyince bitiyor motivasyon.. Biraz versem motive olurum bırakmam.. versem yeter ki.. Başarısız olmak istemiyorum.. Çok saol canım.. deniyim o zaman ya..

Evet hepimize kolay gelsin
Verirsin inş bu diyet listesiyle
Ben şimdi tartıldım 58.9 çıktı
Diyete başlayalı bir hafta oldu 61 ile başlamıştım. Çok mutluyum
Kaldı geriye 3 kilo 900 gr
tebrikler gerçekten çok iyi kilo vermişsiniz kısa zaman içinde diyet dışında spor yaptınız mı yoksa sadece diyete uyarak mı verdiniz kiloyu

İyi geceler kızlar,
Bugün 1. listeye başladım. Akşam sebze yeme imkanım olmuyor. İşten geç geliyorum ve o saatte sulu yemek yapamıyorum. Genelde ızgara, fırın yemekleri, hazır gıdalar, ısıtılıp direk yenen pratik şeyler yiyebiliyorum. Öğlen ve akşam yemeğini degistirsem sorun olur mu acaba? Öğlen sebze yemeği ve salata yesem..? Akşam köfte falan yesem?Bugün mutlaka sormam gerekliydi bunu

canım bu ayrıntıda ben birşey diyemeyeceğim çünki öğlen protein yememiz gerekio akşam sebze diye biliyorum.
benimde işten sonra yemek yapmam zor oluo ama bi önceki gün yapıp bir kaç gün aynı yemeği yiyorum çünki evdekilerde pek yemio akşam sebze yemeğini bana kalıo azar azar yapyrm

kızlar benimde bir sorum var 2. listeye 2 hafta falan daha devam etmek istyrmm kaçamaklarım çok oldu tatilde de il dışındaydım kaçırdım biraz 66 ı gösterio tartı biraz daha devam edip 3 e geçeyim diorum ne dersinizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…