Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhaba kızlar,
günlerdir yazamadım ama yokluğumda farkedilmemiş :KK57:
Diyete elimden geldiğince devam ediyorum ama kaçamaklarım da devam ediyor. Doğum günümdü geçen, 3 kere pasta kestim ve azıcık azıcık yemek zorunda kaldım. Bir de regl oldum. Ama tartıya çıktığımda ne aldığımı ne verdiğimi gördüm. Hala 70.7-71 kg arasındayım. Duraklama dönemindeyim galiba. 1 ay olacak kilom hala aynı.
Bir de zararlı alışkanlığımı bırakmak için bir ilaca başladım, anlayacağınız bayağı stresli geçiyor şu günlerim. Çok şükür ama kilo almadım. 2015'e güzel değişikliklerle gireceğim için mutluyum :KK70:
71'i devirdiğim an yeniden hızlanacağını tahmin ediyorum kilo vermemim. Hayırlısı bakalım :KK66:

Merhaba kızlar,
Diyete elimden geldiğince devam ediyorum ama kaçamaklarım da devam ediyor. Doğum günümdü geçen, 3 kere pasta kestim ve azıcık azıcık yemek zorunda kaldım. Bir de regl oldum. Ama tartıya çıktığımda ne aldığımı ne verdiğimi gördüm. Hala 70.7-71 kg arasındayım. Duraklama dönemindeyim galiba. 1 ay olacak kilom hala aynı.
Bir de zararlı alışkanlığımı bırakmak için bir ilaca başladım, anlayacağınız bayağı stresli geçiyor şu günlerim. Çok şükür ama kilo almadım. 2015'e güzel değişikliklerle gireceğim için mutluyum :KK70:
71'i devirdiğim an yeniden hızlanacağını tahmin ediyorum kilo vermemim. Hayırlısı bakalım :KK66:
CANIM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNN :KK37::KK37: GÜZELLL FİTT YAŞLARIN OLSUN İNŞŞŞ:KK70::KK70:

bu arada aklımdasın inan ama fazla giremyrm bendee bu aralarr ,

telafisini yapalım inşş cnmmm:KK52:

Merhaba kızlar,
71'i devirdiğim an yeniden hızlanacağını tahmin ediyorum kilo vermemim. Hayırlısı bakalım :KK66:[/]

_polyanna, post: 38498889, member: 628950"][/QUOTcanım yaa yokluğun farkedilmezmi aşk olsun:KK43:yazmıyorsunuz sıkıldım burda kalakaldım bi başımaa yeni arkadaşlar bi kez yazıyo devamı yok:KK43:bu arada DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANISI AİLENLE SEVDİKLERİNLE NİCE MUTLU YILLARA...stresliyim regl falan diyosun ma cok güzel hic almamışsın veremesende bu da güzel bence:)[/QUOTE

kızlarrrr günaydınnnn:KK36:
havam yerindeee alaturkaaa oldumm oynamadan duramammmmm:KK73::KK73::KK73:

sebebi ne gelince dün size demştimki güsul almadan tartlmycmmm ama dayanamadımmm tartıldımmmm
regliyim ve hafta sonu kaçırdımm arada kaçamaklarda yaptımm ama akşam tok karnımaaa 65,8 geldimmmmm:KK70::KK70:
inanamadımm:KK48:

_polyanna, post: 38498889, member: 628950"][/QUOTcanım yaa yokluğun farkedilmezmi aşk olsun:KK43:yazmıyorsunuz sıkıldım burda kalakaldım bi başımaa yeni arkadaşlar bi kez yazıyo devamı yok:KK43:bu arada DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANISI AİLENLE SEVDİKLERİNLE NİCE MUTLU YILLARA...stresliyim regl falan diyosun ma cok güzel hic almamışsın veremesende bu da güzel bence:)[/QUOTE

Ben biraz yoğundum vakit bulamadım :KK43: Ama geldim artık, buradayım.
Çok teşekkür ederim canım, Allah hepimize mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar yaşatsın ailelerimizle :KK68:

Valla ben de şaşırdım almadığıma, hele de o kadar kaçamaktan sonra. Reglim de bitmek üzere Cumartesi sabahı tartılacağım yeniden :eek:

sebebi ne gelince dün size demştimki güsul almadan tartlmycmmm ama dayanamadımmm tartıldımmmm
regliyim ve hafta sonu kaçırdımm arada kaçamaklarda yaptımm ama akşam tok karnımaaa 65,8 geldimmmmm:KK70::KK70:

Harika, çok güzel haber bu. :) Tebriklerrr :)

Maşallah sana ben le aynıydın benden zayıfsın şimdi bende regl olamadım daha kaçamak lar da çok fazla yarın tartı bakalım ne diyecek bana

inanamadımm:KK48:[/QUOTE çok sevindim canım yaaaa valla süperr :)tebriklerr

Ben biraz yoğundum vakit bulamadım :KK43: Ama geldim artık, buradayım.
Çok teşekkür ederim canım, Allah hepimize mutlu, sağlıklı, huzurlu yıllar yaşatsın ailelerimizle :KK68:

Valla ben de şaşırdım almadığıma, hele de o kadar kaçamaktan sonra. Reglim de bitmek üzere Cumartesi sabahı tartılacağım yeniden :eek:
sık sık yaz canım bak ihmal etme burayıı bekliyorummm

Arkadaşlar kimler bu diyet ile zayifladi önerir misiniz bu diyeti

Arkadaşlar kimse yokmuuuu ben dün tartıldım 66.7 çıktım diyete de hiç uymuyorum...
Bugün şimdiye kadar yediklerim
Sabah 3 dilim ekmek
Tulum peynir 3 zeytin maydanoz
Ayva reçeli....
Arada meyve suyu ve kurabiye
Öğlen çorba karnabahar la brokoli karışık salata birkaç kaşık yoğurt

Merhaba
Ben zamanında bu diyeti yapmıştım ve istediğim kiloya yaklaşmıştım
Armaselin ve diğer arkadaşlarla bol bol zumba yapmıştık:KK49:
Dikkat etmediğim için kilom şimdi 61 olmuş:mad:
Bugün tekrar başlıyorum bu diyete nasipse
Bu arada boy 160
Hedef kilo 55 inş

Merhaba
Ben zamanında bu diyeti yapmıştım ve istediğim kiloya yaklaşmıştım
Armaselin ve diğer arkadaşlarla bol bol zumba yapmıştık:KK49:
Dikkat etmediğim için kilom şimdi 61 olmuş:mad:
Bugün tekrar başlıyorum bu diyete nasipse
Bu arada boy 160
Hedef kilo 55 inş

Peki bir ayda lac kilo vermistiniz. Kolay gelsin ;-)

Peki bir ayda lac kilo vermistiniz. Kolay gelsin ;-)
Teşekkür ediyorum
Haftada bir kilo gidiyo bu diyetle
Ama ben arada kaçamak yapıyordum bazen 700 bazen 500 gr gidiyordu
Ben buna da razıyım
Normalde tam uyarsan bu listelere ayda 4 ila 8 kilo gider bünyeden bünyeye değişir bence
Tabi spor en azından haftada üç kere 1 saat tempolu yürüyüş çok önemli

Teşekkür ediyorum
Haftada bir kilo gidiyo bu diyetle
Ama ben arada kaçamak yapıyordum bazen 700 bazen 500 gr gidiyordu
Ben buna da razıyım
Normalde tam uyarsan bu listelere ayda 4 ila 8 kilo gider bünyeden bünyeye değişir bence
Tabi spor en azından haftada üç kere 1 saat tempolu yürüyüş çok önemli

Faydası var yani çok sevindim ben ablam için arıyorum ilaç yüzden kilo aldı bir otuz kilo bunu uygulayacak çok sağol arkadaşımEn Büyük KK

günaydın kızlar nasılsınızz...:KK15:

malesef tartı veremycm bugün bu hafta tam uyamadım çünkii, haftaya veririm inşş.. gerçi hafta sonu il dışına çıkcam ama gerçi artıkk her gittiğim yerde göz kararı ne yiyeceğimi biliyorumm artıkkk..

ahhh şu 60 ları bi görebilseydimm:KK51:

günaydın kızlar nasılsınızz...:KK15:

malesef tartı veremycm bugün bu hafta tam uyamadım çünkii, haftaya veririm inşş.. gerçi hafta sonu il dışına çıkcam ama gerçi artıkk her gittiğim yerde göz kararı ne yiyeceğimi biliyorumm artıkkk..

ahhh şu 60 ları bi görebilseydimm:KK51:

Canim fsydasini gordun mu bu diyetin?

X