Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Rica ederim cnm. Hatta araştırdıktan sonra bize de yazarsan bizim için de faydali bilgi olur. :)
Ben de dün sürahi aldım, iş yerimdeki masama koydum. Suya daha yakınım :) Yarım da limon sıktım. Mis gibi :KK70:
çok iyi yapmışssın canım yakınında olursa daha cok içersin leblebiyi araştırdım biraz zayıflamaya yardımcı bile oluyomuş ama beyaz leblebi sarı değil:)

KIZLAR TÜNAYDIN:KK15:
leblebide çok masum değil diye biliyorummm üzgünümm:KK76:
2 avuş bir dilim ekmektii yanılmıosamm

buda kanıtım kızlar 1 fincan leblebii ;

Kalori (kcal) 214.4
Karbonhidrat (g) 30.7
Protein (g) 15.8
Yağ (g) 2.7
Tünaydınnn canımcım aksam biraz araştırdımm eşim bi sürü güldü bana her gün bişeye sarıyosun diye:)bi önceki günde karbonatlı suyu araştırıyordum çünkü ha leblebiye gelince kilo vermeye faydası oluyomuş cnm yaa ama tabiki abartmicaksın yani ara öğünlerde yenilebilirmiş bi avuç bol su içirir ve tok tutarmış yani öyle okudum ben sen ekmek falan deyincee bilmiyorumki artık biraz daha araştırayım:KK43:

KIZLAR TÜNAYDIN:KK15:
leblebide çok masum değil diye biliyorummm üzgünümm:KK76:
2 avuş bir dilim ekmektii yanılmıosamm

buda kanıtım kızlar 1 fincan leblebii ;

Kalori (kcal) 214.4
Karbonhidrat (g) 30.7
Protein (g) 15.8
Yağ (g) 2.7

Of of of :) Pek masum değilmiş gerçekten. Ancak abartmadan yenilebilir diye düşünüyorum. Su içiriyor ve mideyi tok tutuyor leblebi.

günaydın kızlar :KK50:
nasılsınızz,

dün ben listeme herfi harfine uydumm takiii eve gidene kadar, eve gidince yemekten sonra yarım saat şekerleme yaptım gözümü açtığımdaa canım deli gibi tatlı istiodu kuru incir, kayısı falan yedim ama kesmedii çok fenaydım yaa sonra 1 tatlı kurabiye yedim..:KK14:. reglim mı yaklaşt diycem ama 8 gün var daha niye böyle oldum bilmiyorummo_O

günaydın kızlar :KK50:
nasılsınızz,

dün ben listeme herfi harfine uydumm takiii eve gidene kadar, eve gidince yemekten sonra yarım saat şekerleme yaptım gözümü açtığımdaa canım deli gibi tatlı istiodu kuru incir, kayısı falan yedim ama kesmedii çok fenaydım yaa sonra 1 tatlı kurabiye yedim..:KK14:. reglim mı yaklaşt diycem ama 8 gün var daha niye böyle oldum bilmiyorummo_O

Tünaydın, tşk ederim iyiyim, sen nasılsın?

1 adet kurabiyede kendini tutabilmen bence başarılı. Ben olsam 1 tane daha diye diye en az 5 tane yerdim. Üzülme, belki adet dönemine hafta kaldı diye canın çekmiştir.

Ben de dün akşam yemeği yemedim. 1 tane yeşil elma, bir avuç da kuruyemiş yedim :KK43: Canım o kadar çok çekti ki, evdekilerden rica edip markete gönderdim. Çok yemedim ama ben de, durdurdum kendimi.

kızlar şimdi ara öğünümdeki 2 inciri yedimm, ama halimi görseniz inciri nerseyse ekmekle yiycemmm:KK53:
hiç bu gün gibi olmamaıştımmm:oops:

Ben de limonlu suyu fazla abarttım sanırsam, midem yanıyor :KK70: Açlık hissim garip bir şekilde yok. Saat 3'teki çikolatayı bile zoraki yedim :KK43:

Şimdi de kayısılı yoğurt saatim geliyor. Bu defa farklı bir şey deneyeceğim. Frozen yoğurt ile kayısılı yoğurdu karıştırıp yiyeceğim. Hem frozen yoğurdun kalorisi çok düşük ve o da sindirime yardımcı. 100 gr 90 kalori :KK70: Eğer beğenirsem ilerleyen zamanlardaki tatlı isteklerimi de iyi bir şekilde bastırmış olurum :)

kızlar şimdi ara öğünümdeki 2 inciri yedimm, ama halimi görseniz inciri nerseyse ekmekle yiycemmm:KK53:
hiç bu gün gibi olmamaıştımmm:oops:
aynen canım regl dönemim geldide geciyo yine ilaç kullanıyorum regl olmadım ama bütün belirtileri var kac gündür tatlı bisküvii:KK43:(yine iyi tutmuşssun cnm kendini tebrik ediyorum seni iki incirle yetinmişssinn:)

Umudunu asla kaybetme. Benim de kilo vermemin durduğu zamanlar oldu.. Asla vazgeçme!!!!
Haklısın cnmm tam umudumu kaybediyordum kii bugün bi pantolon aldımm resmen iki beden incelmişim :)tuhaf geldii 38 beden olmusumm:)inanamıyorum halaa kilomda cok bi fark yok 2-3 kilo verdim basladıgımdan beri cok sporda yapmiyorumm hic aksatmadigim tek sey iki aydir sabah ac karnina kocaman bi bardak ılık sirkeli su içmek aynı şekilde bide gece tam uyumadan önce içiyorum bide yatmadan önce bi fincan yesilçay :)yaaa çok mutluyum hayalmi gördümkii pantolonu eve getirmedim henüz paçası yapılcak :)yarın alıp ilk iş giycem :)

X