Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydın kızlarrr:KK51:
haftaya gergin başladım bunun sebebi sabah yataktan fırlayarak uyanmam ve hemen tartıya gidip 67,5 i görmem sanırımm:eek:ama düşmem gerekirdi aynı kalmışımm çok canım sıkıldı.. bugün 2. listeye başladım kuşluk öğünüde yook şimdiden acıktım vallaa :kk77:
2. diyet daha zorlayacak gibi duruo gerçi bi kaç güne alışılır fakat sonuç iyi olsundaa alışırızzz :KK15:

kızlar günaydın, iyi haftalar

sabah sabah hemen kilomu bildireyim size. sıkı durunnnn :)
74,30
yani buna göre bu hafta 3,10 kilo vermişim. büyük bi kısmı muhtemelen sudur ama yine de güzel.
söylemiştimmm:KK48:
tebrik ediyoryum seni, hep böyle gidersin inşş..
ama canım dünki lizten çok az değilmi sence de?
2.listeye geçtiğinde kilo vermen durmasın bence ye biraz daha:KK16:

Günaydın kızlar,

umutsuzca diyete devam ediyorum. Tartılmayı bıraktım. Bu hafta çok sıkı uyacağım listeye. Kaçamak asla yapmayacağım. Bakalım kilom sabit mi kalacak, düşecek mi? Merakla bekliyorum, sonucu bildireceğim size de. Bu arada yaklaşık 14 gündür az da olsa hala reglim devam ediyor. Doğum kontrol hapında ilk ayım olduğu için normalmiş. Belki de bunun etkisinden sabitlendi kilom. Hayırlısı diyorum, pes etmek yok.
benimkide sabitlendi sanırım canım, ama umutlu olup pes etmemeiz lazımm, çünki moral daha önemliii:KK15:

söylemiştimmm:KK48:
tebrik ediyoryum seni, hep böyle gidersin inşş..
ama canım dünki lizten çok az değilmi sence de?
2.listeye geçtiğinde kilo vermen durmasın bence ye biraz daha:KK16:

canım çok sağolasın. sen söylemiştin evet :)
dün geç kalktığım için böyle oldu. ama bi sonraki hafta sonu daha çok dikkat ederim.
inşallah devamı gelir. :)

Canım hiç sıkıntı yapma bende bugün tartıldım tekrar 68.5 olmuşum sinir oldum tabii hafta sonu biraz kaçırdım onun etkisi oruç diyeti ne devam artık bizde 2 ileri 1 geri şeklinde zayıflıycağız olsun..
Senin le benim kilo çok yakın boyun kaç kaç yaşında sın benim 1.63 yaşım 33

haftaya gergin başladım bunun sebebi sabah yataktan fırlayarak uyanmam ve hemen tartıya gidip 67,5 i görmem sanırımm:eek:ama düşmem gerekirdi aynı kalmışımm çok canım sıkıldı.. bugün 2. listeye başladım kuşluk öğünüde yook şimdiden acıktım vallaa :kk77:
2. diyet daha zorlayacak gibi duruo gerçi bi kaç güne alışılır fakat sonuç iyi olsundaa alışırızzz :KK15:

Sakın pes etme canım. Kilolar inatlaşırsa biz de inatlaşalım. Çok şükür ben de geç olmadan yeniden dikkat etmeye başladım. Arasıra umutsuzluğa kapılıyorum ama buradan çok iyi moral alıyorum. Yine zımba gibi oldum mesela yazdıklarınızı okuyunca :KK70:

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var . Ben 3 yıl önce 84 kiloydum şimdi 57 kiloya düştüm,son 5 kilomu vermek için diyetisyene gidiyorum 2 haftadır ama kilomda hiç oynama olmamış ayrıca spor olarakta insanity workoutu yapıyorum , acaba verdiği yemekler çok mu fazla fikrinizi almak istedim.diyet listesi aynen şöyle; Sabah:çay,1 yumurta yada bir kibrit kutusu kadar peynir , söğüş yeşillik , 4-5 zeytin , 2 dilim ekmek Ara:2 porsiyon meyve , Öğle:1kase çorba 4 köftebüyüklüğünde et yağsız salata 2 dilim ekmek , Ara:1 çağ bardağı leblebi kuru üzüm , Akşam:çorba, sebze yemeği yağsız salata , yoğurt 1dilim ekmek , Ara:2porsiyon meyve probiyotik yoğurt . Hatta kilo veremedim diye öğleden birdilm ekmeği akşamdanda yoğurtla ekmeği çıkardı :KK43:

Günaydın kızlar,

umutsuzca diyete devam ediyorum. Tartılmayı bıraktım. Bu hafta çok sıkı uyacağım listeye. Kaçamak asla yapmayacağım. Bakalım kilom sabit mi kalacak, düşecek mi? Merakla bekliyorum, sonucu bildireceğim size de. Bu arada yaklaşık 14 gündür az da olsa hala reglim devam ediyor. Doğum kontrol hapında ilk ayım olduğu için normalmiş. Belki de bunun etkisinden sabitlendi kilom. Hayırlısı diyorum, pes etmek yok.

Sakin umutsuz olma. Diyet yaparken psikolojik olarakta ben kilo vericem demek gerekirmis.
Kullandigin ilaca gelirsek ben hormonlarim icin senelerdir kullaniyorum. 2 sene once 63 kiloya kadar dusmustum rejimle. Sonra bogazimi tutamayip aldim yine. Bu benim elimde yani. Seninde tabiki.
Bazilari yok istah acar, yok zayiflamaya engel falan der durur. Unutma hersey senin iradende. Bir bayan
yeterki istesin yapamayacagi sey yok.

Bugunku listem;

09:00 - karbonatli su
09:30 - 2 tam tahilli ekmek, peynir, salatalik, maydanoz, cay.
13:30 - izgara kofte, ayran, 1 tam tahilli ekmek
18:00 - 3 adet form biskuvi
20:00 - kapuska, salata, 1 tam tahilli ekmek.

Canım sana yazdım ama işte bir karışıklık oldu

Canım hiç sıkıntı yapma bende bugün tartıldım tekrar 68.5 olmuşum sinir oldum tabii hafta sonu biraz kaçırdım onun etkisi oruç diyeti ne devam artık bizde 2 ileri 1 geri şeklinde zayıflıycağız olsun..
Senin le benim kilo çok yakın boyun kaç kaç yaşında sın benim 1.63 yaşım 33
canım1,64 boyum 29 yaşındayım.. aynıyız seninlee:KK76:

Sakın pes etme canım. Kilolar inatlaşırsa biz de inatlaşalım. Çok şükür ben de geç olmadan yeniden dikkat etmeye başladım. Arasıra umutsuzluğa kapılıyorum ama buradan çok iyi moral alıyorum. Yine zımba gibi oldum mesela yazdıklarınızı okuyunca :KK70:
aynenn , bazen diyrmm şunuda yesem sonra diyrmki kızlara ne diycemm:KK53:
birazdan dünki menümü yazacağım...
ama 2.liste cidden zorladı ilk gün beniii:eek:

Sakin umutsuz olma. Diyet yaparken psikolojik olarakta ben kilo vericem demek gerekirmis.
Kullandigin ilaca gelirsek ben hormonlarim icin senelerdir kullaniyorum. 2 sene once 63 kiloya kadar dusmustum rejimle. Sonra bogazimi tutamayip aldim yine. Bu benim elimde yani. Seninde tabiki.
Bazilari yok istah acar, yok zayiflamaya engel falan der durur. Unutma hersey senin iradende. Bir bayan
yeterki istesin yapamayacagi sey yok.

Çok moral oldu sabah sabah, saol canım :) Çok haklısın, her şey irademizde bitiyor, ilaçlar iştah artırsa bile tutabiliriz kendimizi.

Bugün kendimi çok hafif hissediyorum, sanki şişkinliğim vardı ve kurtulmuş gibiyim. Cumartesi tartılırsam göreceğim.

Hadi kızlar, son gaz devaaaam :)

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var . Ben 3 yıl önce 84 kiloydum şimdi 57 kiloya düştüm,son 5 kilomu vermek için diyetisyene gidiyorum 2 haftadır ama kilomda hiç oynama olmamış ayrıca spor olarakta insanity workoutu yapıyorum , acaba verdiği yemekler çok mu fazla fikrinizi almak istedim.diyet listesi aynen şöyle; Sabah:çay,1 yumurta yada bir kibrit kutusu kadar peynir , söğüş yeşillik , 4-5 zeytin , 2 dilim ekmek Ara:2 porsiyon meyve , Öğle:1kase çorba 4 köftebüyüklüğünde et yağsız salata 2 dilim ekmek , Ara:1 çağ bardağı leblebi kuru üzüm , Akşam:çorba, sebze yemeği yağsız salata , yoğurt 1dilim ekmek , Ara:2porsiyon meyve probiyotik yoğurt . Hatta kilo veremedim diye öğleden birdilm ekmeği akşamdanda yoğurtla ekmeği çıkardı :KK43:
arkadaşım listen banada fazla geldi, 2 dilim ekmekler, 2 porsiyon meyveler 1 olmalı bence hadi sabah kahvaltı neyse de... lebleyi de ekmek yerine geçio oda olmamalı.. tabi naçizane fikrim benimmm:KK43:

aynenn , bazen diyrmm şunuda yesem sonra diyrmki kızlara ne diycemm:KK53:
birazdan dünki menümü yazacağım...
ama 2.liste cidden zorladı ilk gün beniii:eek:

Canım, geçmiş sayfalarda 2.listeye ilk başladığım günlerde ben de aynısını söylemiştim. Ben de zorlanmıştım, hatta kaçamaklarım 2.listede başlamıştı. Şimdi 3.listedeyim, çok zorlanmıyorum. Çikolata bile var bu listemizde :)

Çok yorum yapmak istemem, sonuçta diyetisyenin bilinçli olarak vermiştir ama bana da ekmek ve meyveler fazla geldi.

X