Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

arkadaşım listen banada fazla geldi, 2 dilim ekmekler, 2 porsiyon meyveler 1 olmalı bence hadi sabah kahvaltı neyse de... lebleyi de ekmek yerine geçio oda olmamalı.. tabi naçizane fikrim benimmm:KK43:

Çok yorum yapmak istemem, sonuçta diyetisyenin bilinçli olarak vermiştir ama bana da ekmek ve meyveler fazla geldi.

Haklısınız elimden geldiğince öğle ve akşamları ekmekleri kesmeye çalışıcam geceki meyveyide azaltıcam teşekkürler :) :)

Selam kizlar,

Artik 8 haftalik yarisma grubundayim. Burasi cok sessiz sakin. Sizleri takip edicem ama listemi yazmiycam artik. Hepimize Allah kolayliklar versin.

Bugün ki menü
Sahurda 2 dilim ekmek
1 yumurta ve peynirli omlet
Roka azıcık da tahin helvası ve bir bardak süt
Helva yı yemesem iyiydi aslında ama sabaha kadar 2 bebek emziriyorum
İftarda bir tabak ıspanak yemeği
Küçük bir kase yoğurt
3 köfte 2 dilim ekmek
Akşam 8 de çayın yanında
3 tane kayısılı çikolata şimdi de bir elma
Kızlar nasıl çok mu abartmışım menüyü

selammm kızlarrrr sizi takip ediyorum sürekliii amaaaaaa ben salıverdim iyice misafirim geldi sehirdisindan yemekten ye meyveden ye ayıp olmasınn:KK43:işte her zamanm geliyolar falann giti diyet üstelik yine regl olmadım geciktii dr.gittim adet söktürücü verdi:KK43:okuyorum sizleri sürekli ama yzmaya yüzüm yokkkkk offff misafirlerim gitti ama ben nasıl başlicam tekrarr motive olmalıyımmmmm:KK61:

selammm kızlarrrr sizi takip ediyorum sürekliii amaaaaaa ben salıverdim iyice misafirim geldi sehirdisindan yemekten ye meyveden ye ayıp olmasınn:KK43:işte her zamanm geliyolar falann giti diyet üstelik yine regl olmadım geciktii dr.gittim adet söktürücü verdi:KK43:okuyorum sizleri sürekli ama yzmaya yüzüm yokkkkk offff misafirlerim gitti ama ben nasıl başlicam tekrarr motive olmalıyımmmmm:KK61:
Yarın aramızda görmek isteriz seni misafir gitti diyete devam

canım nerde kaldıysan başla bence yok olmadı yeniden başlıomuş gibi ilk listeden başla bence:KK51:
peki kaçamaklar sana kilo aldırdı mı?

Bugün ki menü
Sahurda 2 dilim ekmek
1 yumurta ve peynirli omlet
Roka azıcık da tahin helvası ve bir bardak süt
Helva yı yemesem iyiydi aslında ama sabaha kadar 2 bebek emziriyorum
İftarda bir tabak ıspanak yemeği
Küçük bir kase yoğurt
3 köfte 2 dilim ekmek
Akşam 8 de çayın yanında
3 tane kayısılı çikolata şimdi de bir elma
Kızlar nasıl çok mu abartmışım menüyü
aslında oruç olmana rağmen iyi bir liste:KK76:
tahin helvası hem emzirdiğin hemde kendimden bilyrm oruçluyken çok canım tatlı ister o yüzden mazur görülebilecek bir kaçamak olmuş ...
ahh ahhh hiç yapmasak ama yapyrzz işteeee:KK56:

aynenn , bazen diyrmm şunuda yesem sonra diyrmki kızlara ne diycemm:KK53:
birazdan dünki menümü yazacağım...
ama 2.liste cidden zorladı ilk gün beniii:eek:
kızlar özür diliyorum sizden dün listemi yazamadım, apar topar göreve gittik bu arada ziraat mühendisiyim ben...
şimdi hem pazartesiyi hem salıyı yazcamm salı günü accık kaçtıı amaa:KK1:

pazartesi;
06.45: 3 kayısı 1 bardak ılık su
07.00 1 dilim ekmek, peynir,2 zeytin,maydanoz
12.00 100 gr yeşil mercimek yemeği,salata, 1 dilim ekmek
14.00 2 incir,
16.00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt
18.00 1 mandalina
19.00 6 kaşık sebze yemeği-2 kaşık yoğurt(yoğurt yemeyecektim de yemek acıydı ekmekte olmayınca mecbur kaldım)

salı:
06.45: 3 kayısı 1 bardak ılık su
07.00 1 dilim ekmek, peynir,2 zeytin,maydanoz,tere
12.00( görevden dolayı kendim hazırlayıp ta iş yerine götürdüğüm yemeği yiyemedim), yemeğe davetliydik 1 karnıyarık-2 kaşık pilav ve yarım dilim tatlıı:oops:(kayseri de necmiye hanım tatlısı var kızlar görsenizz sizde dayanamazdınızz ne olur kızmayınnn:eek:
14.00 inciri yemedim tatlı yedim diyee:KK52:
16.00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt
18.00 1 küçük muz
19.00 6 kaşık sebze yemeği-2 kaşık yoğurt(yoğurt yemeyecektim de yemek acıydı ekmekte olmayınca mecbur kaldım)

arkadaşımla sinemaya gittik schweppes bitter ve mısır aldık:KK47: biterrein kaloriye bi baktım 50 kaloriye 2 yudum anca içtim içmedim bıraktım:KK48: ama filmin hızlandığı anda mısırdan götürmüşüm birazz:oops: kalorisini bilen varmı kızlar patlamış mısırın:KK70:

Selam kizlar,

Artik 8 haftalik yarisma grubundayim. Burasi cok sessiz sakin. Sizleri takip edicem ama listemi yazmiycam artik. Hepimize Allah kolayliklar versin.
canım aslında yazıoduk bizlerde listemizi ama bu aralar sarktı biraz, inşş yeni takip grubun daha iyi olur senin için.. iyi kilo vermeler:KK52:

Merhaba kızlar,

Yine Cumartesiyi bekleyemedim ve tartıldım. İyi ki de tartılmışım, 71 kiloyu gördüm, mutlu oldum. 2.listenin sonlarına doğru olan kilomdayım. Çok şükür tekrar başlıyor galiba azalmaya gramlar :)

17 gün sonra 3.listem bitecek. İnşallah 2de veremediğim kilolarımı bu sefer vereceğim :)
Pazartesiden bu yana hiç kaçamak yapmadım. Yeniden alışıyorum :)

Sabırlı olursak, yapamayacağımız bir şey yok gerçekten.

Bir de ben, ilk listede her sabah elma sirkeli ılık su içmiştim. Zayıflamaya pek etkisi yok diyorlar ama ben sağlıklı olduğuna inandığım için içiyorum. Yeniden başladım içmeye.

İş yerime de yanımda limon getirdim, artık her içtiğim bardağa 5-6 damla limon da sıkacağım:)

Hiç üzülme canım, pişmanlık duyma. Bir an önce zaman geçirmeden başla. Vakit, nakittir. Toparlarsın tekrardan. Pes etme bakalım, hadi! :)

canım nerde kaldıysan başla bence yok olmadı yeniden başlıomuş gibi ilk listeden başla bence:KK51:
peki kaçamaklar sana kilo aldırdı mı?
Hayır cnm çok şükür ki kaçamaklarla kilo almamışım yine 62.500 ama motivasyonum gittii tabi kaçamak yaparken misafirlerim olmasına rağmen hergün 3 litre suyumu sababları ac karnına sirkeli su sonra günde iki kez lahana suyu bunları ihmal etmedimm ondandır belkide kilo almamam şimdi ilk listedenmi başlayayım tekrar:KK43:

Hiç üzülme canım, pişmanlık duyma. Bir an önce zaman geçirmeden başla. Vakit, nakittir. Toparlarsın tekrardan. Pes etme bakalım, hadi! :)
Cnm kilo almamışım kaçamaklarla ama motivasyon olmam gereklii akşamları çay içerken eşimin zoruyla bisküviye hayır diyemiyorum cayın yaninda başka ne atistirabilirimki kalorisi düşük :KK43:

:KK43:
kızlarrr karbonatlı su ile kilo vermekle ilgili bi bilginiz deneyiminiz varmii ona taktım bu seferde sürekli araştırıyorumm

Cnm kilo almamışım kaçamaklarla ama motivasyon olmam gereklii akşamları çay içerken eşimin zoruyla bisküviye hayır diyemiyorum cayın yaninda başka ne atistirabilirimki kalorisi düşük :KK43:

Hiç sorma. Bende de yatılı misafirler var, her akşam çay faslı oluyor. Normalde biz eşimleyken çay aramazdık hiç. Belki ayda bir akşam birer bardak içerdik o kadar. Akşam meyve yerdik sadece. Şimdi her akşam çay oluyor, yanında kurabiyeler, bisküviler, poğaçalar... Geçen haftaya kadar bir iki bisküvi atıştırıyordum, hatta kurabiye bile yedim. Yalnız bu hafta bıraktım. Çay bile içmiyorum, su içiyorum.
Beyaz leblebi atıştırsan küçük bir avuç olmaz mı? Ben mesele dün akşam yemek yemedim, beyaz leblebi ve 2 bardak su içtim. Bu akşam da öyle yapacağım. Bir araştır derim, eğer kalorisi cidden azsa çayın yanında azıcık leblebi yersin.

Hiç sorma. Bende de yatılı misafirler var, her akşam çay faslı oluyor. Normalde biz eşimleyken çay aramazdık hiç. Belki ayda bir akşam birer bardak içerdik o kadar. Akşam meyve yerdik sadece. Şimdi her akşam çay oluyor, yanında kurabiyeler, bisküviler, poğaçalar... Geçen haftaya kadar bir iki bisküvi atıştırıyordum, hatta kurabiye bile yedim. Yalnız bu hafta bıraktım. Çay bile içmiyorum, su içiyorum.
Beyaz leblebi atıştırsan küçük bir avuç olmaz mı? Ben mesele dün akşam yemek yemedim, beyaz leblebi ve 2 bardak su içtim. Bu akşam da öyle yapacağım. Bir araştır derim, eğer kalorisi cidden azsa çayın yanında azıcık leblebi yersin.
tsk ederim cnm yaa iyi fikir leblebii bi araştırayim bakalımm haftaya pazartesi ilk listeden tekrar başlayayım diyorum o zamana kadarda lahana suyu içip yedigimede dikkat ederim pazartesi günü başlamak daha çok motive ediyo beni

tsk ederim cnm yaa iyi fikir leblebii bi araştırayim bakalımm haftaya pazartesi ilk listeden tekrar başlayayım diyorum o zamana kadarda lahana suyu içip yedigimede dikkat ederim pazartesi günü başlamak daha çok motive ediyo beni

Rica ederim cnm. Hatta araştırdıktan sonra bize de yazarsan bizim için de faydali bilgi olur. :)
Ben de dün sürahi aldım, iş yerimdeki masama koydum. Suya daha yakınım :) Yarım da limon sıktım. Mis gibi :KK70:

KIZLAR TÜNAYDIN:KK15:
leblebide çok masum değil diye biliyorummm üzgünümm:KK76:
2 avuş bir dilim ekmektii yanılmıosamm

buda kanıtım kızlar 1 fincan leblebii ;

Kalori (kcal) 214.4
Karbonhidrat (g) 30.7
Protein (g) 15.8
Yağ (g) 2.7

X