Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

şişkinliktir cnm ya dönem dönem bendede oluyoo listeye uyamıyorum ama ben tam olarak aynen pes etmek yokkkk:)

Bugunku listem ;

09:30 - karbonatli su
10:00 - 2 tam bugday ekmegi, roka, salatalik, peynir, sekersiz cay.
12:00 - 2 adet kayisi
13:30 - kurufasulye, ayran, 1 tam bugday ekmegi.
17:00 - yarim paket form biskuvi
19:15 - ispanak, salata, azicik corba, 1 tam bugday ekmegi.

Bugunluk bu kadar :) ama belki bi meyve yiyebilirim.

Benim bu günki listem oruç diyeti yapıyorum
Sahurda bir domates peynir iki dilim ekmek le tost bir kase sütlaç
İftarda çorba balık ve salata bide şeyy bir dilim pasta sonra sında meyve
Kızlar ben oruç ken çok tatlıya düşüyorum

Günaydınlar,
oh maşallah 1. listeyi bitirdin sayılır. Kaç kilo verdin bu sürede ?

şöylekı ; başlangıç 71,8 pzartesı 67.9 dum tabı önumuzdekı pazartesı kılosu belırleyecek 1.lıstede ne kadar kılo verdığımı
ınşş çok verırımmm ama bu surede reglım de vardıı

bugünkı lısteme gelınce
07.00 1 çay bardağı süt+tarçınlı
07.30 kepek ekmeğiyle yağsız tost maydonoz eşliğinde yedim
10.30 2 kuru kayısı+1 ceviz
12,30 80 gr ton balığı +salata+1 dilim kepek ekmeği
15.00 1/2 paket form biskivü
18.00 1 mandalına
19.00 6 kaşık taze fasulye+salata(1 kaşıkta yeşıl mercımek yedım, dayanamadım çok severım)
bugun yeşıl çayımı,ıçtım normal suda ılık ıçtımm, evet havalar sogudukça ılık su ıçmek mantıklı gelıo bana lımon sıkıp ıçtım 2,5 lt ıçmışmdr ...

bu arada akşam çayın yanında bırşey yıyememek delı edıo benı yaa

canımcım şışkınlık veya değıll napalımm aradada fazla çıkacazz, önemlı olan canımzıı sıkmadan , pes etmeden devam etmekkk
üzme kendını, ama lısteyıde bırakma olurmuu

Allah kabul etsın canım..
oruçken bende tatlıya çok düşerım..
zaten ramazanda aldım bu kılolarıdaa

karbonatlı su nıyekı ? neye ıyı gelıo merak ettım

maşallah yaaa.. ilk listede 4 kilo harika valla. tebrik ederim. inşallah bende böyle bir başarı elde edebilirim.

karbonatlı su nıyekı ? neye ıyı gelıo merak ettım

karbonatlı su çok faydalı. internetten sizde bakarsanız faydası saymakla bitmiyor. bi nevi alkali su gibi. vücuttaki asiti atıyo. bu kış aylarında
hastalanmamak için içiyorum ben. vücudu hastalığa karşı koruyor. çok afedersiniz bağırsak problemleri içinde bire bir :)

canımcım şışkınlık veya değıll napalımm aradada fazla çıkacazz, önemlı olan canımzıı sıkmadan , pes etmeden devam etmekkk
üzme kendını, ama lısteyıde bırakma olurmuu

Canım çok saol valla içimi rahatlatıyorsunuz :)
Bırakmadım, bugün 3.listede 2.günüm :) Tartılmayı 10 gün kadar bırakıyorum ama :)

Edersin canım, ilk listede başarı daha yüksek. Yeter ki nede olsa veriyorum diye 2.listede benim gibi salma

yokkk bırakmamm. :) çok azimliyimdir. heleki bu diyette gerçekten hiç aç kalmıyorum. dukanda çok zorlanmıştım. ona rağmen bırakmamıştım.
bu diyet daha sağlıklı umarım bende de fayda eder.

Bugün sabah menüm:sabah 7 iki kuru kayısı 1 büyük bardak sirkeli su 9 gibi bi bardak lahana suyu 10 da kahvaltı:1 dilim tam buğday ekmek bi haşlanmış yumurta kibrit kutusu büyüklüğünde peynir domates bol maydonoz nane iki çay kaşığı bal(dayanamadımm)

Kızlar kimse yokmuuuu
bugün nasıl geçtiii sabah kahvaltımı yazmıştım
ara öğün bi fincan yeşilcay bi bisküvi ama ikram
ögle yemeği yemedim sonraki ara öğün lahana kaynatmıştım onu yedm
akşam melemen peynir 1 dilim tam buğday ekmek şimdide çayımı içiyorum eşim bisküvi istedi çayın yanında inş kendimi tutarımm:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…