Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben geldimmmmm kızlar dün kahvaltıya arkadaşlarım geldii mecburen yedimde yedim bi sürü şey hazırlamıştım akşamada eşimi arkadaşlarına ev görmeye gittik ordada yedim bişeylerettimi iki bugünde eşim evde kaçamak yaptımm öğleden sonra tartıldım 62 geldiimm yinede iyi diyorum kocaman bi lahana aldım bugün pazartesi yine başlıyorum her hafta olduğu gibi bu sefer daha iyi asılcam umutsuzluk yokk en azından almamışımm:)

Kızlar günaydın,

çoook mutluyum. 2 ay evel bir mağazada etek denemiştim. XL beden belden biraz sıkmıştı, ben de üzülerek almamıştım. Dün aynı mağazaya aynı eteğe gittim. Ve L beden oldu, hem de birazcık bol geldi belden. Medium denedim tam oturdu. Ama ben L beden aldım. Acaip mutlu oldum.

2. listeye hala devam ediyorum ve bıkmadan tüm listelere de devam edeceğim. Sabırlı olmak 1. kural. Bu ara pek kilo veremedim, kaçamaklarım oldu ama geldiğim nokta yine de çok güzel. Kilo veremesem de almadım en azından :)

Yeni başlayan arkadaşlar, hoşgeldiniz ve çok doğru bi karar verdiniz. Hadi birlikte incelelim, fazlalıklarımızı atalım.

Günaydın tatlımmm

çook sevindim senin adınaaaa,
bende bugün biraz mutsuzdum aslında sabah tartıldım 67,9 tamam hafta içi kaçamak yaptım ama çok azıcıkk hani insan acele edio bazenn bi an önce düşük rakamları tartıda görmek içinn ama olmuoo bu hafta 1 .listede son haftam 2.liste daha çok yüzümü güldürür inşşş

Evet canım haklısın, bir an önce görmek istiyoruz düşük rakamları. Ama sabırlı olmalıyız yoksa umutsuzluğa kapılıp pes ederiz

Ben mesela eskisi gibi tartılmıyorum. İlk listedeki gibi pür dikkat devam etmiyorum. İster istemez sıkılıyoruz. En önemli kural sabır. Burada birbirimize destek olup hırslanırsak hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Mesela bugünden itibaren eskisi gibi gayret göstereceğim. İlk listede hiç kaçamak yapmadım, saatleri kaçırmadım hemen hemen hiç. Şimdi silkeleniyorum ve 2.listenin son 6 gününü 1 kg ile kapatmaya çalışacağım.

ben baslayamadım hala. kızlarımla birlikte iki haftalıgına ailemin yanına gidiyorum. ama sizi takip edicem. neler yediklerinizide paylasabilirmisiniz hergün ne pisirecegimi bilmiyorum. evde herkes ayrı telden calıyor. 17 aylık kızım et yemiyor. 3 yasındaki kızım sebzeyle pek arası yok. onların yemediklerini esimle biz tüketiyoruz. o yüzden listeye uymak zor oluyor. yemek çöpe gidince canım acıyor. bir önerisi olan var mı? sizler nasıl yapıyorsunuz??

biz yazıcaz akşamları listeyi arkadaşım sende ordan takip edersinn 2 haftalığına porsiyonları küçültmekle başlayabilirsinn , döndüğünde 1 . listeden başlarsınn inşş

biz yazıcaz akşamları listeyi arkadaşım sende ordan takip edersinn 2 haftalığına porsiyonları küçültmekle başlayabilirsinn , döndüğünde 1 . listeden başlarsınn inşş

çok sevindim buna. ve bana cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. iki hafta icinde kilo almadan gelsem bile kardır benim icin. Ama oradada sizi takip etmeye devam edicem. menülerinizi merakla bekliyorummm

Hosbuldum. Hepimize kolay gelsin insallah. Ilk gun raporumu yaziyim hemen.

09:00 - karbonatli su
09:30 - 2 tam tahil ekmegi, peynir, maydanoz, roka, salatalik ve malesef sekersiz cay
11:00 - 2 adet kuru kayisi
13:30 - izgara kofte, 1 tam tahil ekmegi
16:30 - light biskuvi ( 3 adet )
19:00 - kuru fasulye, salata, 1 tam tahil ekmegi

veee bu sekilde kapanisi yapiyorum. Tabi bunlarin yaninda 2-3 lt.kadar su. 2 fincan yesil cay. 1 turk kahvesi.

çok sevindim buna. ve bana cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. iki hafta icinde kilo almadan gelsem bile kardır benim icin. Ama oradada sizi takip etmeye devam edicem. menülerinizi merakla bekliyorummm

günaydın kızlar ,
akşam kursum vardı yazamadım listeyi hemen yazıyorum

07.00 1 çay bardağı süt+tarçınlı
07.30 kepek ekmeğiyle yağsız tost maydonoz eşliğinde yedim
10.30 2 kuru kayısı+1 ceviz
12,30 100 gr kırmızı et+salata+1 dilim kepek ekmeği
15.00 1/2 paket form biskivü
18.30 6 kaşık taze fasulye+salata
su fazla içemedim ama, 2 lt anca içmişimdir havalar soğudu diye mi bilemyrm ama ılık su içicem bende artık limonlu soğuk su içmeye zorlanyrm bu ara

listem bu şekilde arkadaşlar bu hafta 1.listenin son haftası , haftaya 2.listedeyim inşş

Günaydınlar,
oh maşallah 1. listeyi bitirdin sayılır. Kaç kilo verdin bu sürede ?

Kızlar,
Bu sabah tartıda yeniden 73'ü gördüm. Çok üzüldüm. Umarım şişkinlik falandır.
Değilse de kaçamaklarımın cezası der daha dikkat ederim.
3.listeye başladım bugün. İnşallah 2.de veremediğim kilolarımı bu listede veririm. Pes etmek yok, devammmm :)

meraba canımm iyi gdiyo sanırım hersey yolundaa sevindim adınaaa listende güzell bende ödem var sanırım bi şişliktir gidiyo az akaçamaklarla devam ediyorum lahana suyunada aynen devam ama listeye uyamiyorum tm olarak cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…