Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

menümmmmmmmmm
sabah:2 dilim ekmek ,peynir,domatesss
arada :3 kuru karısı
öğlen:salata,çorba
arada :5 çubuk
akşama da anneme pırasa yaptırıyorum içinde bıraz bulgur atacak yogurtla onu yiyeceğim :KK56:

tebrik ederim hayırlısı olur inşallah.. Çok da hak verdim sana.. aslında sevgili ile evlenınce evlilik öncesi çok uzun süreler geçtiğinden iş alışkanlığa dönuyor öyle evlenıyorsun..oysa görücü usulü olunca -eğer seversen- aşk yeni başlıyor ve evlilik süresince aşkın süresi daha uzun oluyor bence..

en güzeli bence de , işte yarın geliyor kendileri . ismi de FATİHmiş :KK52:

merhabalarrrrrrrr tünaydınnnnnn :KK3::KK3::KK3:
ayyyyyyyyyy tüm sayfaları olkudum Allah muhabbetinizi arttırsın okurken çok keyif aldım valla çok hoşsunuz :KK16::KK16:
bolon alayım bende hemen eee kurallara uymak lazım :KK42:
akrepcikcimmmmmmmmmmmm valla ben bile çok heyecanlandım seni düşünemiyorum aaaayyyyyyyyyy perşembe günü sonuçları ayrıntılı istiyorum çatlarım valla :KK52::KK52::KK52:hayırlı olsun canımmmmm inşallah içine siner aramzdan bir bekar da mutlu olur inşallah darısı bizlere diyelim :KK16::KK16::KK16:
armanselin canım 3 listede harikaaaaaaaaaaa acabba 3 listeden başlayamıyor muyuz :KK67::KK67: şaka tamam şaka :KK67:canımmmmmmm
ben 4. listede merak ettim şimdi:KK71:

tünaydıııııııııııııııııın :KK16:

Allah razı olsun, yarın bir elektrik alayım bu iş tamamdır:KK52: kendimi ona hazırlıyorum, o benden yıldırım almış çarpılmış, bende çarpılırsam tamamdır :KK9:

tünaydıııııııııııııııııın :KK16:

Allah razı olsun, yarın bir elektrik alayım bu iş tamamdır:KK52: kendimi ona hazırlıyorum, o benden yıldırım almış çarpılmış, bende çarpılırsam tamamdır :KK9:

yarın olsun gör tanı inşallah olumlu geçer herşey sonrada en ince ayrıntısına kadar anlatttt tamam mı :13:

bana ne oluyor sa heyecandan duramıyorum valla yaşı kaçmış işi neyim neymiş öğreneydin kızzzzzz:KK52::KK52::KK52:

25 yaşındaymış, evi var, işi var. Bana öyle tutulmuş ki ertesi gün düğün evine ailesini ve akrabasını göndermiş, akşam vakti bi baktık telefon çalıyo. tüm akarabaları toplamış beni istemeye geliyolarmış, o kadar eminmiş. annem yok dedi müsait değiliz kız burda değil filan :KK1:

iyi o zaman yarın geliyoruz bahane istemeyiz dediler ve salı günü geldiler ama FATİH işteymiş gelemedi. annesi, ablası, halası geldi. halası yakamı bi bırakmadı. kızınız kadir gecesi doğmuş bize gelecek diyolar falan bi görseniz :KK53: ben süzüldükçe süzülüyorum :KK9:

25 yaşındaymış, evi var, işi var. Bana öyle tutulmuş ki ertesi gün düğün evine ailesini ve akrabasını göndermiş, akşam vakti bi baktık telefon çalıyo. tüm akarabaları toplamış beni istemeye geliyolarmış, o kadar eminmiş. annem yok dedi müsait değiliz kız burda değil filan :KK1:

iyi o zaman yarın geliyoruz bahane istemeyiz dediler ve salı günü geldiler ama FATİH işteymiş gelemedi. annesi, ablası, halası geldi. halası yakamı bi bırakmadı. kızınız kadir gecesi doğmuş bize gelecek diyolar falan bi görseniz :KK53: ben süzüldükçe süzülüyorum :KK9:

akrepciiiik yeni fotonu sevmedim itiraf etmeden gecemiciiiimm :KK43:
ayrıca su cocouk bi gelse ya seninle beraber bende heyecan yaptımm :)
fotosu var mı acep ?
yarın ne giyceksin bu arada bakalım neler olcak cuma sabah erkenden gell catlarım meraktan :)

Allah Allahhhhhhhhhhhh kız bunlar almaya geliyo direk olay sende kalmış ayyyyyyyy inşallah içine siner çokkkkkk mutlu olursun mutluluk bulaşıcıymış bizede bulaştırırsın canım valla kriterler güzel işi evi var önemli olan adam gibi adam olması huyu suyu karakteri tanırsırsın zamanla bir görde bakem insan bir resmini getirir de bakar dın yawwwwwwwww:KK52:

fotosu var mı acep ?
yarın ne giyceksin bu arada bakalım neler olcak cuma sabah erkenden gell catlarım meraktan :)

ağzın bal yesin kız tam soracaklarımı sormuşsun ne giyeceksin canım söyle güzel bir elbise giy :KK34:

Allah Allahhhh :)))))) hadi hayirlisi, insallah sende oglana tutulursun

fotosu var mı acep ?

dolunay yaptıydımm :26:

bende heyecanlanıyorum öyle ha bire afedersiniz lavabom geliyo :KK17::KK30: fotosu annemin yanında var, ha bire gösteriyor övüyor, kızım kaçırma diyor . dün gece baktım içim bi hoş oldu :103:

merak etmeyin perşembe öğle vakti gelecek FATİH :KK31: perşembe günü ikindi vakti yazarım artık :KK24:

Allah Allahhhhhhhhhhhh kız bunlar almaya geliyo direk olay sende kalmış ayyyyyyyy inşallah içine siner çokkkkkk mutlu olursun mutluluk bulaşıcıymış bizede bulaştırırsın canım valla kriterler güzel işi evi var önemli olan adam gibi adam olması huyu suyu karakteri tanırsırsın zamanla bir görde bakem insan bir resmini getirir de bakar dın yawwwwwwwww:KK52:

Amin amin amin , sonra sizi bırakıcam bi kaç günlüğüne söz ve kahve olur malum :KK5: tabii bu kanım ısınırsa :44:

dolunay yaptıydımm :26:

bende heyecanlanıyorum öyle ha bire afedersiniz lavabom geliyo :KK17::KK30: fotosu annemin yanında var, ha bire gösteriyor övüyor, kızım kaçırma diyor . dün gece baktım içim bi hoş oldu :103:

merak etmeyin perşembe öğle vakti gelecek FATİH :KK31: perşembe günü ikindi vakti yazarım artık :KK24:

hadi bakammmmmmmmmmmmm Allah Allah senin heyecanı düşünemiyorum bile :KK1::KK1::KK1:

X