Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ayyy yarın mezuniyet he hadi hayırlısı. Sosyoloji bölümündekiler mezun olmuş sanırım sevdiceğimin arkadaşları giymişti kep falan. İnşallah çok güzel bir puan alırsın canımm kpssden.

ablacm peki afyonn nası bi yerr ? o yurda direk kaytmı yatpırdın kykya kredi falan çekmenmi gerkli ?

Sümüşüm gözlemlerimi anlatıyorum: Küçük bir şehir. Her taraf dağ bayır. Dağaların tepesine çıkarsan çok güzel manzara oluyor. Gök yüzü hafif rüzgar ve sessizlik eşliğinde. Meditasyon gibi. Bir sürü lokum,sucuk çeşidi var. Ama bu kısım bizi hiç mi hiç ilgilendirmiyor. 2 adet alış veriş yapabileceğin avm var. Özdilek ve Afium. Bir de sucuk döner diye bir şey var tadı nasıl bilmiyorum yemedim ama çok tuhafıma gitmişti ilk duyduğumda.

ablacm peki afyonn nası bi yerr ? o yurda direk kaytmı yatpırdın kykya kredi falan çekmenmi gerkli ?

sosyal aktivite falan yok canım sıkılırsın hani bi eskişehirle falan kıyaslamaz bile..onu başvuru yapıyosun yazın asil çıkarsa okula kayda gelirsen yurda da kayıt yaptırırsın aynı gün yedek çıkarsa da misafir öğrenci olarak bi süre kalabiliyorsun yurrtta tatlım eğer burası olursa her türlü yardımı yaparım

Ayyy yarın mezuniyet he hadi hayırlısı. Sosyoloji bölümündekiler mezun olmuş sanırım sevdiceğimin arkadaşları giymişti kep falan. İnşallah çok güzel bir puan alırsın canımm kpssden.

evet canım yaa geldi çattı mezzuniyet face den bakarsın fotolara evet hergün var mezuniyet bölüm bölüm canım seninki kaçıncı sınıftı inşallah canım ya denemelerdeki gibi gelse razıyım ya:128:

kesinlikle hepsi çok doğru gözlemler canımm

aaaa pekala bi düşüneym ablacm bide herkes kayseriye gitt diyo çokk güzell bi şehr faln sizz ne düşünüyosunz ?

ablacm çokk teşekkür ettm snde mezunn oluyosun olmasn blkide aynı yurtta olurdk peki bşka nerelere gidebilirm böle güzl bi yrde okumak istiyorm üniyii herkes kayseriyi öneriyo amaa istedigm bölümler yokk ordada

evet tatlımm demiştim az kaldı ayy bu çok bol geldi bi küçüğünü alabilir miyim demeye

günaydınnnn...

Ağzından bal damlıyorr:) inşallah deriz en kısa zamandaa..

gerçi yaz geldi benim duzen baya bozuldu liste konusunda ama totalde kalori olarak az yıyorum ondan kurtarıyorum sanırım :)

ben hiç spor yapamıyorum artık

kızımın sürekli hasta olması tum keyfimi aldı akşamları yapmak istemıyor canım hiçbişey..

ama gunduz öğlen ve akşamları işe-eve yürüyorum toplamda 30 dk eder :)

Merhabalar kızlar gelin ne olur çok ihtiyacım var size emir den ayrıldım bitti onu parçalamamak ve ağlamammak için kendimi zor tutuyorum

kızlar günaydın listelere bayıldım doğrusu hem çok katı değil insan bu listelerle çok aç kalmaz heralde.hiç tatlı yemiyormusunuz peki.birde bu listeleri ramazan ayına nasıl uyarlayabiliriz acaba?yoksa ramazanda dahamı relax olmak lazım.acayip kilo aldım herkes hamilemisin diyor eşim artık beni böyle görmek istemiyor çok zor durumdayım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…