Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Geleceksin tabii ki bu kilolara sen de Allah'ın izniyle.

fatoşş abla bişe sorucm sana girdiginde görürsün umarım kocatepedn memnunmusn merkezee yaknmı yurtlr ortamı faln çokk daglık tepelk bi ünii diyolardaa :44::44:

canım çok teşekkürler ama işyerinde yasaklı video açılmadı yıne de sağol..

Karanfilim bacım nasılsın durumlar karışmış zannedersem konuyu tam anlamadıgım için yorum yapamadm bacım

iyiyim canım üni bitti yarın ailem geliyor ertesi gün mezuniyetim var kep atıcam heyecanlıyım sevgilimle iyiyiz şükür ama eski sözlüm rahatsız ediyordu babam halletti şükür.. kpss dönemi yaklaştığı için stresliyim dualarınızı esirgemeyin canım

senin nasıl gidiyo hayat canım

maaşşaallaahhh süperrrrsinn

amin canım benimm ilk hedef 65 sonra 60 mı senin tatlım sevdiceğin mezun oluyo mu bu sene

fatoşş abla bişe sorucm sana girdiginde görürsün umarım kocatepedn memnunmusn merkezee yaknmı yurtlr ortamı faln çokk daglık tepelk bi ünii diyolardaa :44::44:

tatlım bölüme göre değişir ben eğitim fak. olduğum için çarşıya 10 dakkaydı ve yurdumuz da harika kyk ve okula yürüyüş mesafesinde sınırsız ücretsiz internet bile geldi bu hafta ayrıca 2 veya 3 işilik odalar var tuvaleti banyosu içinde çalışma masaları var dolaplar büyük buzdolabı var aylık 189 bu benim odam yarı özel istersen 110 a m ne tam devlet yurdu var 6 kişilik oda tuvalet banyo odanın dışında ve buzdolabı yok.. yemekhanemizde de hergün çorba pilav bakliyat 2 çeşit salata 4 5 çeşit sebze 7 8 çeşit tavuk yemeği 3 4 çeşit et yemeği falan çıkar tatlı meyva falan da çıkıyor ben yani kötü desem dilim yanar

ablacm peki afyonn nası bi yerr ? o yurda direk kaytmı yatpırdın kykya kredi falan çekmenmi gerkli ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…