Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ablacm bericn abla öbür topige foto eklemş çokk begendigimi söle onaa ve bana msninii yazarmısın
hangi topiğe koymuş sümoşum. tma tatlım özelden yazarım maili
yok onunla buluşmak istemiyorum diye bana küstü, bende bitirdim o işi :KK5:
ayy ben bilmiodum tatlımm,ya nie bitirosun yaa okadar bekledinizz
Ben kaçırdım galiba. :44: Güloşum nereye gidiyorsun?

bursyaa geliorumm yarın bacımmm,sevdiceğimin yanına,bir hafta ordayımm :KK52::KK52:

mesaj atarsa size derim beni yönlendirin olur mu :26: tekrar başlamak istemiyorum, bir film düşünün 2 yıl boyunca hergün izliyorsunuz, hep aynı sahneler, başka bir film izlemiyorsunuz. İşte öyle birşey, sıkıldım istemiyorum :KK14:

Haklısın bir süre sonra sıkılır insan. :KK31::KK31: Mesaj atacağını düşünüyorum ben

ayyyy süper süper bir haber bu. :KK52::KK52::KK52: 1 hafta süpermiş. :KK52:

sağoll hayatımmm.bakalım 10 gün de olabilir.yaa çok heycanlıyım selinimmm,2 aydır görüşmüoruz. çok özledim keretayı. 2 hafta izin aldım,orda kalabildiğim kadar kalacam artık.gelince havadisleri veririm. Beni özleyin haa,unutmayın bacılarımmm :KK19:

canlarımmmm ciğerlerimmmmmmmmm çok özledim sizi ççokkkkkkkkkkkkkkkkk ayyy deminden beri ugraşıyorum olmuyo önce ve sonrası yapayım diye msn den istteyemn olursa atayım şekerlerimmmmmmmmmm çokkk özlemişim sizleri inşallah tekrar ayrılmam sizden :KK43:

sağoll hayatımmm.bakalım 10 gün de olabilir.yaa çok heycanlıyım selinimmm,2 aydır görüşmüoruz. çok özledim keretayı. 2 hafta izin aldım,orda kalabildiğim kadar kalacam artık.gelince havadisleri veririm. Beni özleyin haa,unutmayın bacılarımmm :KK19:

anaaaaaaaaaaaaaaaaa ne güzelllll çok sevindim gülümmmmmmmmmmmm ya harika ama çok özleriz seni

anaaaaaaaa resimlere bakmışsınız ama çok net değil minik minik olmuş msn den atayım nasıl net ve büyük oluyo bacım fark daha da belli ayyyyyyyy
verdiğimi duymak çok mutlu etti biraz basen var o kadar

Vay pislik şey hala ne yüzle mesaj atıyor. :KK47::KK47:

aman güya o değil başka başka face sayfalarından tanışabilir miyiz sevgiliniz var mı yok ne kadar zarifsiniz hatta bi tanesi fotoğrafınıza bakmadan uyku girmiyor gözüme falan yazmış ama farklı farklı adresler şu sınav bitsin de hepsini alt etcem:KK4::KK4:

Gülkemimmmm bideneeeeeeeeeeeeem , karanfiliiiiiiiiiiiiiiiiim nardeneeeeeeeeeeeem, selinimmmmm nurdeneeeeeeeeeeeem, sinnnfiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm kartaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. hani benim birtaneeeeeeeem
HANİ BENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Ah Güloşum çok özleyeceğiz seni. :KK43: Ben de çok özledim sevdiceğimi. İstanbul'a gelecek o da bu ay. Ama Bursa'da düğünümüz var. Ben Bursa'ya gidersem biz de Bursa'da buluşacağız. :KK1: Beraber takılırız belki 4'lü. :KK19::KK19: :KK9::KK9:

canlarımmmm ciğerlerimmmmmmmmm çok özledim sizi ççokkkkkkkkkkkkkkkkk ayyy deminden beri ugraşıyorum olmuyo önce ve sonrası yapayım diye msn den istteyemn olursa atayım şekerlerimmmmmmmmmm çokkk özlemişim sizleri inşallah tekrar ayrılmam sizden :KK43:

Ben gördüm ki ben gördüm ki yorum bile yaptım. :KK8::KK8::KK8::KK8: :KK1::KK1: Maşallah benim Berişime fıstık bildiğin afet olmuş yahu. :KK9: Allah nazarlardan korusun. :nazar:

X