Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

üzülmedn olmuyo işte ayyy ne güzl konuşuyosn senn öyle bnde bursadan döndügünde olmm blki demiştimya nett kapancak uzun uzun hasret gidern sevv sevill çokk mtlu ol bn seni çokk sevdim gülkem ablacm herşey gönlünüzce olsn :KK54::KK54:

haklısın tatlım illa üzülüo insan,affedemiceğin bişemi yaptı ki kuzum. abooo biz baya görüşemicez ozmaan kuzumm.bende seni çok sevdim sümoşum.çok teşekür ederim,2 ay görmeyince baya hasret gidermek istio insan,hayırlısıyla gidierim inşalah

ablalarm pazr günü sınavm varr bana duaa edin sizn gibi altn kalpli insanların dualarının kabl olcagına inanıyorum sevgilimdn ayrıldım o psikolojiyle giricm sınava umarım ii geçr :44::44:

canım inşallah sınavın ıyı gecer atlatırsın..

bi tek bana burç yorumu yapmadın sanırım :)

burcum kova 15 şubat doğumluyum bana da bir yorum lütfeennnnn :)

ağzını yüzünü düm düz edicem:KK4::KK4: :KK9: bende kpss ye kadar bi durulsun dedim ondan sonra uğraşırım canım yıl olcak nerdeyse halaaa msj atıyo..

tatlım doğrudur tabi ama ne bileyim yıllardır oku oku yoruldum 8 senedir yurtta kalıyorum artık evim olsun kendi maaşım olsun ve önümü görebileyim istiyorum

Allah gönlüne göre versin canım..

bense bu yaştan sonra tekrar okumaya başladım :)

dun mutlu haberleri aldım , finaller için Ankaraya gıtmıştım hafta sonu.. hepsini geçmişim çok şükürrr...

dun mutlu haberleri aldım , finaller için Ankaraya gıtmıştım hafta sonu.. hepsini geçmişim çok şükürrr...

klasik ama okumanın yaşı yok derler ablacım. ne güzel geçmişsin çok şükürr, ne okuosun. evet sümoşumm ablamızada yorumm yapar mutlaka,unutmuşturr kuzumm

Son düzenleme:
allahımmmmmmmmm girebiliyorummmmmmmm inşallah geri kapanmaz kapanırsa beni unutmayın oldu mu msn adresim gülkem de var sizleri çokkkkkkkkkkkkkk seviyorum

sende haklısın canım benimm,insan düzeni olsun maaşını kazansın istiyoo,inşallah olur tatlımm,maaşının olması süper bişeee :21:
bencede bencede gelirler belki ozaman yeniden bizeeee :13:

ayy canım benimm,inşallah çok güzel geçerrr,istediğin ünv yerleşirsin bitanem. eğer üzdüyse seni,affdemiceğin bişeyse hiç kafana takma hayatımm,hayırlsı kısmet de akışına bırak.üzme kendini tamammı,kıyamam bacımaa :KK19:

iyiyim tatlım,işler yoğun dediğim gibi. ama size güzel bi ahberim varrr,yarın bursaya gidiorum kısmetsee,nişanlımın yanınaa,bir hafta kalacam kuzularımm,çok özledim nişanlımıııı yaa anlatamam kızlarr.2 ay oldu,burnumda tütüyoo g:KK16:çok mutluyumm bitanelerimm.giremicem nete baya zaman,merak etmeyin taammı kuzularımm

yok bitanem burdayım çıkmadım,iş vardı,o arada uzun süre girmeyince sistem atmış beni,eşek sistemm :KK33: :KK52::KK52:

Evet tatlım ya maaşım olsun rahatça istediğimi alayım istediğim yerleri gezeyim istiyorum bide yurtta kala kala buzdolabını özledim:KK1::KK1:

ohh sen enişteye kavuş da biz merak etmeyiz o bakar sana güzelce:21::21::21::nazar:

gerçekten mi ablacım çok sevindim okumanın yaşı olmaz ya yardımcı olabilicem bişey olursa her zaman burdayım:KK34:
amin ya hepimizin gönlüne göre olur inşallahh

Merhabalar,

5 liste denilmiş ama 4 iste verilmiş. 5.listenin akıbetini bilen var mı arkadaşlar:KK1:

Bana 4 liste yetmez gibi geliyo da:KK53:

yok bacım yaa,kaççmasın kaçmasın,ben çok üzülüorum valla ya,çok ciddiyim kızlar,giriorum kimse yok,yazıorum okuorum kimse yokk,ağlayacam haa :KK43: gelin bacılar yaa

bende çok özlüorum fatoşumm,şunlara bişe söle,gelsinler topiğimize yazışalımm geneee :KK31:

çok çok geçmiş olsun canımm,ki zaten geçmiş şükür :KK1: tekrar veririsin hiç merak etme,zumbamızla yürüşümüzle beraber hepiciğini veririz tekrar. ah keşke bu olay olmasaydı ama dersimizi aldıkk,özele fazla girmioruz.gerçi bi kişi öle çıktı die buranın dağılmasını istemiyorum,kızlarrr durun sesimiiiiiiiiiiii :KK24:

vay vayyy,hemen orayada takılıorum bacımm,yemek yapma özürlüsü biri olarak,bi bakayım uygulamaya çalışrım belkiiiii :21: sözde armişim bana hep tarifler vercekti ama unuttuuuu :KK50:

ama özletme kendini armişşimm,gel gellll ben de çok özledimm seloşummmm:KK48: :KK54::KK54: nasılsın bidenemmm,herşey yolundamı. beroşumu çok özeldim,çok merak ediyorumm.hebr alırsan bana yaz mutlakaa

düşünceli bacımmmm benimmmm :KK19:

İyiyim Güloşummmm sne nasılsın ne var ne yok? Nasıl gidiyor kızçeler hayatlar? :KK76::KK76::KK76:

kızlar herkese gunaydın,

berıvan maıl atmıs ve acıklama yapmamı ıstemıs sızlere.

ısyerınde tum sıstemı kılıtlemısler sıteye gıremıyormus, aılesı asırı tutucu berıvanınıni gorustugu tum telefon numalarını bıle faturadan takıp edıyorlarmıs telefonumdan ınternete gıremıyorum yanı dıyor,cok uzulmus ben de bu sabah ogrendım. bılmıyorum kı nasıl bır cozum bulsak ona, burdan ayrılmak hemn kılo hem sohbet anlamında ona ıyı gelmez ne yapsak bılemedım valla.uzuldum de gercekten.

Ah çok teşekkür ederim. Bana da mail atmış Beriş kızlar. Dün de demiştim zaten. Aynen pomo ablanın dediği gibi yapmış patronu. :KK19: Beriş dedi ki msn adresimi ver onlara msnden konuşalım.

günaydın ablacımmm

teşekkürlerr bilgi veridğin için,çok merak edioduk onu. en çok üzüldüm ya,ne yapabilriz acaba. vın falan alsa,evde bilg vardır,kimse görmezde int olduğunu,saklar vını. faturasını da ayrı öder zaten. olabilrmi sence

Bence de vınn almalı Beriş çok iyi düşündün Güloşum. :KK54:İnşallah bilgisayarı vardır. Fatoşun vınnından alır. :21:

ablalarm pazr günü sınavm varr bana duaa edin sizn gibi altn kalpli insanların dualarının kabl olcagına inanıyorum sevgilimdn ayrıldım o psikolojiyle giricm sınava umarım ii geçr :44::44:

Allah her şeyin hayırlısını versin hakkında Sümüşüm benim. :KK54: Neden ayrıldınız ki? :KK50:

Selam kızlar bir konuda danışacaktım benim boyum 1.54 kilom 50.Yanlız biraz daha kilo verirsem hepten küçülecegim vericek kilom kalmadı resmen. 86-63-92 de olçülerim.Bacak kemiklerim iri.agırlıgın ondan kaynaklandıgını düşünüyorum.acaba vücüttaki kemik yag kas miktarını nasıl ölçtürebilirim?ve ücreti ne kadardır?bilen yazarsa cok sevaba girer ..saglıklı az kalorili günler :)

Canım ben ölçtürdüm eczanede. Ama Büyük bir eczane benim gittiğim. Ölçme yöntemlerini öğren ona göre git. Tartının üzerine çıkarıp da ölçtükleri kesin olmuyor. Benim ayağıma bir şeyler yapıştırdılar ve elektrik verdiler. O şekilde ölçüm yaptılar. :KK16:

X