Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Allah her şeyin hayırlısını versin hakkında Sümüşüm benim. Neden ayrıldınız ki?

Sevgili "armanselin" ben de 5.listeyi merak ediyordum. Sonraki sayfalarda mı paylaştın yoksa 5 değil de 4 liste mi toplam. Benim epey yolum var da sonuca ulaşmak için,4 liste yetmez herhalde Listeler rahatlıkla uygulanabilir gibi görünüyor. Yarından itibaren başlayacağım inşallah

Yok daha paylaşmadım. 5 liste var toplamda. Aklımdaydı iyi ki hatırlattın unutmuşum. Bugün paylaşırım. Hayırlı olsun yeni diyetin. Boyun kilon kaç?

Evet tatlım ya maaşım olsun rahatça istediğimi alayım istediğim yerleri gezeyim istiyorum bide yurtta kala kala buzdolabını özledim

ohh sen enişteye kavuş da biz merak etmeyiz o bakar sana güzelce

ebett merak emeyinn enişteciğiniz bana gözü gibi bakarrr.diorum özlediğin istediğin bişe var mı getireyim gelşrken,sen seni başka da bişer istemem dio
Bence de vınn almalı Beriş çok iyi düşündün Güloşum. İnşallah bilgisayarı vardır. Fatoşun vınnından alır.

kuzum bilg yokmuş evde yaa

oh yaa burdasınn,yakaldım seni,yeni gördüm maili,kapamışsındır çok korkarak girdim topiğe,ama burdasın yuppiiiiiiiiiiiii

Berivn abla gelmiş bzde seni çokk özledk mailini atarmısn ablacm özeldn

canım inşallah sınavın ıyı gecer atlatırsın..

bi tek bana burç yorumu yapmadın sanırım :)

burcum kova 15 şubat doğumluyum bana da bir yorum lütfeennnnn :)

aaaa yaparm tabiki yapp denmedikçe yapmıyorum ablacm hani hoşlanmayn olabilir :44: owww kova en yakn kızz arkadaşımn burcuu çokk mantıklı çokk ileriyii düşünn bi burç balk burcunaa benziyoo genlde insan sarrafı aşklarında birz utangç hani açılmaıs zamn alır neşeli sevecn bi burç çokk düzenlidir kıskançtırr çokk esprilidir çokk güçlüü herşeyee çokk dayanklı bi kadn kova kadını hani yalnız başına bi şehrde bile yaşr kndi ayakları üstnde durr tutumludur dost canlısıı çokk sohbetlidr sırr tutr birinden sogudmmu tamm sogr kmseyle küss kalmak istemz küsmeyii bast bişi olarak görr konuşmamayı tercih eder aşırıı olgundur düşnceleri ilee karşıdakinii mest eder resmen eşinin brcu ne peki ?

gülkemimmmm bideneeeeeeeeeeeeem , karanfiliiiiiiiiiiiiiiiiim nardeneeeeeeeeeeeem, selinimmmmm nurdeneeeeeeeeeeeem, sinnnfiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm kartaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. hani benim birtaneeeeeeeem

ohh yaaa günler sonra hepimiz burdayızzz,yaşasınnnnnnnnn hepinizi çok özledim cadı bacılarım benimmmm

evet günler snra nihayt

Son düzenleme:
gülkemimmmm bideneeeeeeeeeeeeem , karanfiliiiiiiiiiiiiiiiiim nardeneeeeeeeeeeeem, selinimmmmm nurdeneeeeeeeeeeeem, sinnnfiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmm kartaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. hani benim birtaneeeeeeeem

ayy yerim seniiiiiiiiiii,birtanennnn sincabınnnn
evet günler snra nihayt
oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy boll boll hasret gidern odaa seni özlemş bellikii illede senn bi hfta nrde kalcaksn ablacm
canım benim sümoşummm,dayısgilde kalıo orda tatlım,bende orda kalacam.evet yaa hasret giderelim artıkkk

ebett merak emeyinn enişteciğiniz bana gözü gibi bakarrr.diorum özlediğin istediğin bişe var mı getireyim gelşrken,sen seni başka da bişer istemem dio

kuzum bilg yokmuş evde yaa

ablacm bericn abla öbür topige foto eklemş çokk begendigimi söle onaa ve bana msninii yazarmısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…