Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Tatlım o zaman usb girişi olan bir tablet bakabilirsin var mı bilmiyorum da. Yattığın yerden kullanmak,taşınabilir olması açısından çok güzel bir şey tablet. Eğer evdeki bilgisayarını satmayacak olsaydın vınnı ona takardın oradan kullanırdın tabletin ile. Laptop almayı düşünmüyor musun?

Ablacm daha taşınr bişi istiyorm laptop agır geliyo :KK1::KK1:

Taktiğimizin işe yarayışını anlatıyorum: :KK52::KK52::KK52::KK52:

Ufak bir sebepten ötürü kavga ettik. Beni sözünü dinlememekle suçladı. Halbuki öyle bir şey yok. :KK20: Konunun söz dinlememekle alakası yok. Sonra bu tartışmayı büyüttü büyüttü büyüttü iyice uzadı tartışma. Sonra küstü gitti. İyi geceler demeden uyudu. Ertesi gün günaydın da demedi. Ondan sonra ben dedim ki ufacık şeyi böyle büyütüp aramızı bozuyorsun süpersin devam et böyle dedim. O da aramızı bozan ben değilim sensin falan dedi. Sonra bu tartışma kavgaya dönüştü. Büyüdü büyüdü büyüdü. Ben ona ağır konuştum,o bana ağır konuştu. Hiç susmadım her an ondan vazgeçebilirmişim gibi tavırlıydım. :KK9: Sonra ben sinirlendim çıktım. Yazdıklarının hiç birine cevap vermedim. Sonra baktım arıyor. Niye çıktın dedi canım öyle istedi dedim. Ne yapıyorsun dedi uzanıyorum dedim. Neden dedi canım öyle istiyor dedim. Sonra beni yanlış anladın gel sana kendimi güzelce izah edeyim falan dedi. Neyini konuşacağız ki daha? dedim. O da yanlış anladın kafandakileri düzeltmem lazım dedi. Ben de tamam dedim bilgisayarı açtım. Sonra beni yumuşatma çabaları başladı. :21: Tabii hiç pas vermedim. Hiç yumuşamadım. :KK20: Çok sinirliydim çünkü. Ondan sonra bana dedi ki ben sana iyi niyetle yaklaşıyorum ama sen beni itiyorsun. Ben de dedim bu mu senin iyi niyet anlayışın. :KK9: Sonra boşuna mı uğraşıyorum şu anda falan dedi. Benim tepem iyice attı. Düzelmemizi istemiyor musun dedi. Kusura bakma söylediğin şeyleri henüz hazmedemedim,uğraştırıyorum seni çok üzgünüm dedim. Sonra yine bir sürü konuşma geçti aramızda. (Baya uzun kısa tutuyorum biraz.) Bundan sonra beni bulabilirsen ne mutlu sana dedi. Ben de dedim ki: Sen beni bulabilecek misin bakalım? Ki bulmak istediğini de hiç sanmıyorum. O da: Valla doğru diyorsun istemiyorum dedi. Sonra kilit noktamızı devreye soktum. :KK9: Bitsin mi? Onu mu istiyorsun dedim. O da sen istiyorsan dedi. Ben de soruma cevap ver evet veya hayır diyeceksin dedim. O da hayır dedi. Bulmak istemiyorsun ama bitsin de istemiyorsun ilginçmiş dedim. :KK9: Sonra bana sordu. Baya bekleyip öyle hayır dedim. :KK23::KK23: Sonra bana neden bunları yaptın,beni sevmiyor musun dedim. O da seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen kulum köpeğim olurdun o kadar çok seviyorum dedi. :KK52: Ben de bildir o zaman dedim. Sonra başka bir konuya atlayıp tartışmaya başladık. Bu iyice delirdi saçmalamaya başladı. :KK9::KK9: Kıyamam bebeğime ya. :KK54: :KK9: Ondan Sonra (Ay ne kadar uzun oldu kısalttığım halde.:KK9: Neyse ki sonlara geliyorum. :KK1:) çıktım. Whatsapp'e durumuma bir şarkı sözü yazmıştım. Çok sevdiğim bir şarkı. Anlamı ne sözlerin yazmış. Fince çok sevdiğim bir şarkı dedim. Anlamı mutluluk var,mutlu günler gelecek gibi bir şey dedim. O da mutlu güneşli günler dedi. Ben de anlamından değil çok seviyorum o şarkıyı ondan yazdım dedim. O da benim cümlemi değiştirerek şöyle dedi: 'Anlamından değil ben de seni çok seviyorum.' :KK17: Ben de uzatmayıp ben de seni çok seviyorum dedim. Sonra çok romantik oldu. Çok güzel sözler söyledi. Gönlümü almayı başardı. :KK17: Ondan sonra tekrar bilgisayara çağırdı. Gittim uzun uzun konuştuk. Bana bir karar alalım dedi. Bundan sonra baktık ki tartışmak üzereyiz hemen konuyu kapatalım,öpelim birbirimizi dedi. :KK69: Yatağıma geçtiğimde saat sabahın 6sıydı. :KK1: Ama sonunda huzurla uyudum Allah'a şükür. Uyandığımda günaydın mesajı da yazmıştı,öpücüklü. :KK16: Yani Gülüm bu taktiğimiz odunlarımızı ne hale getirdi bir bak. :KK52::KK52: Artık yolunu bulduk şükürler olsun. :KK52::KK52::KK52: Hepinize tavsiye ediyoruz kızlarrr. :21::21::21::21::21::21:

ayyy bebeğimmmm nelerde yapmışşş :KK30:kıyamamm,aynı zamanda sende üzülmüşün ama haa. kız taktiğimiz süper işlio haa :13: yontma dersleri verebiliriz tatlımm :KK52:
:KK52: ama dikkat edelim,şırıya kaçmayalım,ayrılık noktasına gelmeyelim Allah korusunnn :KK50: ama süpersin haa,hemen yapıştırmışsın ayrılmakmı istiosun die,bende bu taktiği kullanırım hep,amacın ne ayrılmakmı istiosun derim,isteseydim ayrılırdım sen istyiomusun der o da :KK1: :KK1: ya var yaa çok mu cadı olduk neee :KK55: ohh sefamız olsunn :KK19: barışmanıza çokkk sevindim bacımmm :KK9:

dünyada bir olan sizde bin olsun
kainatta damla olan sizde okyanus olsun
el açıp dua ettiğiniz her şey bugün kabul olsun AMİNNNNNNNNNN ( ECMAİN )
hayırlı cumalar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr
:KK3:

Ablalarm blki yarından snra giremm uzun zamn yokm büyk ihtiml hepinizi çokk sevdim çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk iyisiniz sanaldaa olsa kısa zamnda bişilr paylaştk hepinizi çokk sevdim umarım aşklarınızla hepp mutlulugunuz daim olur gönlünüzdenn geçn herşey olsn inş.. hepinizz çokk fitt bayanlar olun inş. kalbinizin güzelligii fiziginize vursun :KK1: hepiniziii çk öpüyorum kndinize ii bakn :KK16::KK16::KK16::KK16:

ayy canım benimm,bizde seni çok özleyecezz.okadar alıştıkki birbirimize. kendine çok iyi bak tatlımm,at kilolarını öle gel bidenemm :KK1: çok çok öpüyorum bebeğimm :KK54:

aminnnn hayırlı cumalarr

ayyy bebeğimmmm nelerde yapmışşş :KK30:kıyamamm,aynı zamanda sende üzülmüşün ama haa. kız taktiğimiz süper işlio haa :13: yontma dersleri verebiliriz tatlımm :KK52:
:KK52: ama dikkat edelim,şırıya kaçmayalım,ayrılık noktasına gelmeyelim Allah korusunnn :KK50: ama süpersin haa,hemen yapıştırmışsın ayrılmakmı istiosun die,bende bu taktiği kullanırım hep,amacın ne ayrılmakmı istiosun derim,isteseydim ayrılırdım sen istyiomusun der o da :KK1: :KK1: ya var yaa çok mu cadı olduk neee :KK55: ohh sefamız olsunn :KK19: barışmanıza çokkk sevindim bacımmm :KK9:
Evet Gülümmmmmm ben de üzüldüm ama değdi. :KK55::KK55::KK55::KK55: Dengede tutuyorum ben sen de öyle yap bazen şımartıyorum falan aşırıya kaçmadan. :KK23::KK23::KK23: Geçen senin cevabın süperdi Gülüm ya deseydi yapıştıracaktım ama demedi öyle bir şey. :KK9: Aynen balımmmm çok cadı olduk biz çoook. :KK55::KK55::KK55::KK55: Ama onlar da hak etmesinler. :21::21::21::21:

Ne kadar güzel bir dua bu böyle. :KK16: Allah kabul eder inşallah. Hayırlı cumalar. :KK3:

Son düzenleme:
Bennnnnnnnnnnnn geldimmmmmmmmmmmm heyttttttt be yazabiliyorum artıkkkkkkkkkk:KK62::KK62::KK62:
özledimmmm çok sizi kızçeler yaaaaa bu ayrılık kötü oldu :KK14:okudum ama yazamadım ne gıcık birşey miş aman ceza almayalım ne kavgacı kıxmışım heee 2 cezamı alıyorum :KK1:

Selinim selinim kuzum 1 maişl atmışsın cevap verdim ama görmedin msn kullanan varmı aranızda ekleyelim birbirimizi bak böyle durumlar da konusamıyoruz heee :KK50:

Reynan gitti mi yaaaa :KK14:geri dön kuzum tamam mı özletme kendini olmadı tel den gir arada
gülümmmmmmm bende çok özledimmm senii bacı bacıııııııııııı
melegim de ceza almıştı inşallah onunda bitmiştir aile olalım gari ayrılmayalım
selinimmmmmmmmmm taktik harika:KK9::KK9: Işe de yaramış emir odunlaşmaz herhalde daha :KK17:olursa atar yaparım
cemremmm özledim valla çokk kuzummm sanada hayırlı cumalarrrrrrrrrr

bu arada hayırlı cumalar canımmmmmmmm üzümlerimmmmmm
ohhhh be :118::118::118:

Bennnnnnnnnnnnn geldimmmmmmmmmmmm heyttttttt be yazabiliyorum artıkkkkkkkkkk:KK62::KK62::KK62:
özledimmmm çok sizi kızçeler yaaaaa bu ayrılık kötü oldu :KK14:okudum ama yazamadım ne gıcık birşey miş aman ceza almayalım ne kavgacı kıxmışım heee 2 cezamı alıyorum :KK1:

Selinim selinim kuzum 1 maişl atmışsın cevap verdim ama görmedin msn kullanan varmı aranızda ekleyelim birbirimizi bak böyle durumlar da konusamıyoruz heee :KK50:

Reynan gitti mi yaaaa :KK14:geri dön kuzum tamam mı özletme kendini olmadı tel den gir arada
selinimmmmmmmmmm taktik harika:KK9::KK9: Işe de yaramış emir odunlaşmaz herhalde daha :KK17:olursa atar yaparım

Ay di mi ne kötü oluyor okuyup okuyup yazamamak. :KK1::KK1: Çok özledim seni Berişim çoooook. :KK54::KK54: Ay mail atmıştım sana evet unuttum sonradan bak. :18: Msn açılıyor mu ki? Kalktı diye biliyorum. Skype'a geçmek zorunda kaldım o yüzden. :KK19::KK19::KK19: Meleğin cezası da bitti. :21::21: Daha Emir eniştenin odunlaşmasına çok var Berişim. Bir 2,5 3 sene kadar. :KK9::KK9::KK9::KK9:

ay di mi ne kötü oluyor okuyup okuyup yazamamak. :KK1::KK1: çok özledim seni berişim çoooook. :KK54::KK54: Ay mail atmıştım sana evet unuttum sonradan bak. :18: Msn açılıyor mu ki? Kalktı diye biliyorum. Skype'a geçmek zorunda kaldım o yüzden. :KK19::KK19::KK19: Meleğin cezası da bitti. :21::21: Daha emir eniştenin odunlaşmasına çok var berişim. Bir 2,5 3 sene kadar. :KK9::KK9::KK9::KK9:

şekerimmmm şekerimmmmmmmm ohe işte orada msn gibi bacım indirdim sana attım ama yok cevap patladım valla heeeeeeeeee ohhhhhhhhh geldimmmmmmm işte burdayımmmmmmmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52:

En yakn zamnda vınna gçmeye çalışıcm ayyy seni nası özledk iiki döndünüz ablacm face adresinizi özeldn atında ordn görüşelm :KK50::KK50: Selinn abla snde :KK17:

Son düzenleme:
X