Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canım verdiğin kiloları geri alacağını sanmıyorum. Sahurda kahvaltı edersin güzelce. Kayısı ceviz süt falan. 1. listede misin hala? :44: Akşam da 1 dilim ekmek bol salata,tavuk köfte vs. ve biraz da sebze yemeği yersin. 1 saat sonra diyet bisküvi yersin çok acıkırsan. 9da da meyveni yersin. Olur biter. :21: Güzelce yayarsın yiyeceklerini saatlere sorun olmaz.

Ya ben 1. listeye kaptirmisim kendimi. Aslinda 2. listede olmam gerek. Tamam 2. listeye baslarim artik. Yiyecekleri saatlere yayma fikri mantikli. Tesekkürler canim ya bitanesin.

Katılıyorum Gülüm bir kişi yüzünden düzenimizi bozacak değiliz. :KK20: Biz böyleyiz isteyen gelir sohbetimize katılır,isteyen katılmaz. Hoşlanmıyorsan ne diye duruyorsun ki zaten! :KK20:

bende az önce böyle dedim, ne gerek var bozulmaya :KK8:

Meloş muuuu tuttum bunu artık Meleğe Meloş diyelim. :KK9: Evet Gülüm herkes istediğini yazabilir ama hakaret etmeye kimsenin hakkı yoktur.:KK20:

:KK1: bizimkiler de Meloş der bana :KK9:

Benim esim evlenmeden önce 95 kiloydu. Nisanlilik döneminde 6 ay gibi kisa bir sürede 75 kiloya falan düstü. Simdi evliligimizi 10. yilindayiz. Gecenlerde tartiya cikti 97 Kilo olmus ( hic göstermiyor bence ) sen diyet yapiyorsun Bende basliyacagim dedi ve Cook kararli. Bir haftada 3 Kilo verdi. Ben bir ayda ancak 2,5 Kilo verdim. Bu nasil is anlamadim ki

Türkiyemi Cook özledim ya 2 senedir gözümde tütüyor. Nasipse bu sene gidecegim cennet vatanima. Bu yasanan olaylara o kadar üzülüyorum ki

evet bir ara 50-59 arası kilo verenler topiğine yazıyormuş, orayıda karıştırmış :KK31: aslında berişim ve diğer üyeler, biz nasılsak öyle olalım düzenimizi bozmayalım hiç :KK16: değer mi ? değmez :KK14: ben yazarım valla :KK37:

Neyse ki çok geç olmadan gerçek yüzünü gördük şükürler olsun. :KK9: Biz nasılsak öyle olalım kızlar kimsenin lafına bakacak değiliz. İstediğimizi yazarız zaten sitede yazıyor herkes kendi yazdığından sorumludur diye. :KK19:

Benim esim evlenmeden önce 95 kiloydu. Nisanlilik döneminde 6 ay gibi kisa bir sürede 75 kiloya falan düstü. Simdi evliligimizi 10. yilindayiz. Gecenlerde tartiya cikti 97 Kilo olmus ( hic göstermiyor bence ) sen diyet yapiyorsun Bende basliyacagim dedi ve Cook kararli. Bir haftada 3 Kilo verdi. Ben bir ayda ancak 2,5 Kilo verdim. Bu nasil is anlamadim ki

Erkekler kadınlara nazaran çok daha hızlı kilo verirler. Bir de kilo fazlası çok ya ondan da daha hızlı vermiş olabilir. Nasıl bir diyet yapıyor? :KK1:

X