Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Aşk olsun unutur muyum seni hiç. :KK16:
ayy canım benim :)

Ay canım benim Filiz ile ilgili şarkı yok maalesef. :KK43: Sana da bunu armağan ediyorum.
Kenan Doğulu - Sen benim En kıymetlimsin - YouTube :KK16::KK16:

aslında filiz ile ilgili şarkı var murat kekillinin beşimci mevsimim var bi dinle istersen ben çok severim filizim diyo içinde :)) ama bu daha güzel sen benim en kıymetlimsin demişsin kıskansın kızlar hahahaha :))

İstanbul'a gel serin serin karşılıklı kahve içer laflarız Tophanede. :21:

ben istanbuldayım hani bana kahvee :KK43:(

Eveeet Filiz ve Dermanol arasında çekiliş yapıyorum şimdi. :KK52:

eeeee grup kalmadımı şimdi çok heyecanlanmıştım

1. grup için niyetlendim ve çektim Dermanol çıktı. Filizim bizim gruptasın. İkinize de hayırlı uğurlu olsun canlarım. :21:

hatta çok sevinmiştim sizin grupta olduğum için :)

1. Grup: Gül,İgnis,Reyhan,Dermanol
2. Grup: Berivan,Selin,Cemrem,Filiz

Not: 1. gruba her gün 1 tablet çikolata serbest. :KK52::KK52: :KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydın sütlü tatlılarımmmmmm :KK54:
şükür kavuşturana özledimmmm kızçelerrrrrrrrr :KK54:
filizim filizim bizdennsinnnnnnnnn bacım bacımmmmmmm :KK19:

gelelim hafta sonu olanlara :KK52:
hafta sonu ikimizde kot giydik spor dolanalım dedik cumartesi sabah 9,30 da varsı sınavım evden aldı beni sınav yerime bıraktı araban indi gireceğim fakultenini önüne kadar yürüdük sonra bekliyeyim dedi neyse yarım saat di sınavım bekledi 10,30 gibi merkeze gittik kahvaltı yaptık beraber oturduk cafede bana istatislik dersi verdi beraber ders çalıştık sonra 2 de tekrar sınava girdim 2 saat sürecekti beklemiş beni baktım bankda oturuyo :KK53:o kadar şaşırdım ki gitmiştir diye düşündüm ünv sınavına gireceğim zaman bile ailem beklemedi ama emir bekledi:KK43:sonra konuştuk 5 gibi eve girdim ders çalan çalıştım

2. gün heyecandan mıdır nedir miğden bir fena gurul gurul:KK1::KK1: arabadayız midem nasıl gurulduo yaaa dersin 10 gündür yemek yemiyo aç değilim ama karnıma sancılar giriyo stresden :KK60:sabah çıktım kahvaltı yapalım dedi yokkkk dedm neyse ona eşlik ettim yine beni çıkana kadar bekledi temiz hava aldık burada sazova parkı var çok güzel gelsenizde gezdirsem oraya gittik ordan da eve bıraktı

amaaaaaaaaa yine kendi ödedi hesabı yaaaaaaaaa ben çok kötü oluyorum zaten bir sürü benzin de gitmiştir gireceğim yer uzak dı git gel artı kahvaltı yı da ödedi bugün ben ödeyeyim dedim bir dövmediği kaldı :KK53:saçmalama nereden görüyorsun böyle şeyleri birdaha bu teklifle gelme bana filan filan çokk ama içim rahat değil vala kızlaar hesap ödeme işi sizde nasıl oluyo:26:

canım biz senin emirle yaşadıklarını okumaktan büyük keyif alıyoruz özellikle ben çünkü bende erkek ark aynı işyerindeydim (işyerindeydim diyorum 2 hafta oldu ayrıldık o yüzden pek sık giremiyodum :KK43: )4 yıl önceye dönüyorum senin yaşadıklarını okudukça umarım yazmaya devam edersin yazmazsanda canın sağolsun yapılcak bişi yok :)

Bncede berivn abla cidden çokk ii biri durulttu ortalıgı onuu çokk seviyorm hepinizi melekk abladnda tekrar özür dilerm daha bu konu hakkında bişi yazmıyım size güzell bi haberr veriymde konu dagılsın 900 gram vermişim bn :KK54::KK54: amaa diyeti tamm uygulayamadm yarn tamm anlamyla başlıcam yürüyüşe faln :44::44:

900 için tebrikler sümüş:nazar::KK9:

ya herkez kilo bildirimi yaptımı yaw ben sadece 100 gr vermişim :KK43: hem bi iki kaçamağım olmuştu ama zumbada yaptım. bide regl oldum o yüzden anca 100 gr vermişim :KK43:(((((

ayy canım benim :)

aslında filiz ile ilgili şarkı var murat kekillinin beşimci mevsimim var bi dinle istersen ben çok severim filizim diyo içinde :)) ama bu daha güzel sen benim en kıymetlimsin demişsin kıskansın kızlar hahahaha :))

ben istanbuldayım hani bana kahvee :KK43:(

eeeee grup kalmadımı şimdi çok heyecanlanmıştım

canım biz senin emirle yaşadıklarını okumaktan büyük keyif alıyoruz özellikle ben çünkü bende erkek ark aynı işyerindeydim (işyerindeydim diyorum 2 hafta oldu ayrıldık o yüzden pek sık giremiyodum :KK43: )4 yıl önceye dönüyorum senin yaşadıklarını okudukça umarım yazmaya devam edersin yazmazsanda canın sağolsun yapılcak bişi yok :)

Ah doğru ya bir gün beraber kahve içelim yahu. :KK1: Canım bence gruplaşmayalım ki aramız hiç bozulmasın. :KK50: Hepimiz bir bütün olalım. Ne oldu ya neden ayrıldınız ki? Çok üzüldüm. :KK50:

kızlar ben bildirimimi armana özelden yaptım ama artık buraa yazayım
geçen hafat:78.700,
bu hafta: 78.400
giden : 300 gr olsun gitrtiya buna şükür

ben bugün yaşanan olaylardan hiçççççççççççççç bahsetmicem asla
ama bi tek şey sölicem
HERKES İSTEDİĞİNİ SÖYLEMEDE,SAVUNMADA ÖZGÜRDÜR
HERKES KARŞISINDA Kİ KİŞİLERE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDADIR.
:nazar:
herkese hayırlı akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK3:

Son düzenleme:
Ah doğru ya bir gün beraber kahve içelim yahu. :KK1: Canım bence gruplaşmayalım ki aramız hiç bozulmasın. :KK50: Hepimiz bir bütün olalım. Ne oldu ya neden ayrıldınız ki? Çok üzüldüm. :KK50:
Evet canım mutlaka içelim yaa bide foto çekilir koyarız buraya :)) niye ayrıldık 4 yıldır çıkıyoruz 4 yıldır aileleri ikna edemedik evlenmemiz için sürekli kavga ediyoduk bu yüzden ee zaten yaşımızda aldı başını gidiyo 20 yaşında değilim ki 10 yıl bekliyim şurda ne kaldı 30 olmama artık önümü görmem lazım aileni ikna edemiyorsan bitsin artık yeter bıktım kavga etmekten dedim oda ikna edemeyince ayrıldık şimdi bulursam birini içki içmeyen mümkünse göçmen :)) birini istiyorum inşallah hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun...
Olsun 100 gr 100 grdır. Ben de regl iken 200 gr gitmişti. :KK19: Ama sonraki hafta 500 gr gitti. :21:

Ayy inşallah benimde haftaya 500 gider eğer giderse 65 leri görücem hadi inşallah canım benim

Evet canım mutlaka içelim yaa bide foto çekilir koyarız buraya :)) niye ayrıldık 4 yıldır çıkıyoruz 4 yıldır aileleri ikna edemedik evlenmemiz için sürekli kavga ediyoduk bu yüzden ee zaten yaşımızda aldı başını gidiyo 20 yaşında değilim ki 10 yıl bekliyim şurda ne kaldı 30 olmama artık önümü görmem lazım aileni ikna edemiyorsan bitsin artık yeter bıktım kavga etmekten dedim oda ikna edemeyince ayrıldık şimdi bulursam birini içki içmeyen mümkünse göçmen :)) birini istiyorum inşallah hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun...

Ayy inşallah benimde haftaya 500 gider eğer giderse 65 leri görücem hadi inşallah canım benim

İnşallah inşallah. :21: Ah şu aileler sevenleri neden kavuşturmazlar bilmem ki. :KK20: Çok üzüldüm böyle bitmesine ama elden ne gelir. :KK50: İnşallah istediğin gibi birini bulur ve çok ama çok ama çok mutlu olursun. Senin de aşk hikayelerini dinleriz. :KK16:

ama bi tek şey sölicem

300 gr 300 grdır. :21: Gayet güzel maşallah. :nazar: :KK9:

ya ben sincabımla böyle olsun istemiyorum :KK14: ay duygusal oldum yine :KK14::KK14::KK14: sincabım bi iş bulsaydı sonumuz belli olacak ama hadi bakalım :26: görücülerimde çıkıp duruyor, ama ben görücüleri geri çeviremem, çünkü sincabı ne kadar çok sevsemde babasının keyfini bekleyemem :KK5: hayırlısı diyorum yine de ne diyim :KK43:

ben kesinlikle günlerdir yaşanan olaylara sadece korkuyorum. kesinlikle hükümeti savunduğumdan deil,hiçbişeyini onaylamıorum ama dış ülkelerin yapmaya çalıştığı şey olsun istem,iyorum ülkemizde. diğer islam ülkelerine yaptıkları gibi bizi de karıştırmalarını istemiyorum. hatayı bilirsiniz,çok karışık bi şehirdir. her ırktan dinden insan vardır. burası çok karıştı,her akşam olaylar var,dün ülkemizde yapılan protestoların ilk kurbanını verdik şehrimizde,bir vatandaşımız öldü olaylarda. daha da artmasından korkuyorum. evet yaptığı şelere sessiz kalınmasını bende istemiyorum ama seçimlerde gösterebiliriz hükümete bunu. böle karışıklıklara dayanmıorum. burda alevi çokkk,hristiyan çok kürt çok yahudi var,arap var,her kesimden var. ve hepsi ayaklanrsa bu şehir mahfolur :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ben suriye gibi libya gibi olmasını istemiyorum ülkemizin

Son düzenleme:
amaaaan ben geçmişi okumadan yazdım demin o msjımı. neler olmuş öle kızalr ya. bi girmedim nete,karışmış. lütfen ya bu konulara ya girmeyelim,yada konuşacaksak herkes birbirinin düşüncesine saygılı olsun.ah kuzularım benimmm :KK19:

:120: yok anam kimde saygı varsa. ha bende desteklemiyorum yapılanları, ülkenin geçmişine bakınca bu hükümet hep var olmalı diyorum nankörlük yapamam:KK31: ha şimdiye kadar hiç bu hükümete oy verdim mi ? hayır. sebebi ise kazanacağını bildiğimden :KK31: her seçimde farklı partilere verdim :KK9: ama hükümetin başında olması gereken isim şu an ki isimdir:nazar:

rakibemmm gülüm hiç pas vermiyorsun küs müyüzzz :KK43::KK43::KK43::KK14::KK14::KK14:
ne küsü bacımmm :KK54:
ay yazık çocuğa :KK43: bu aralar benim hormonlarım arttı mı ne gülkemmin, berivanın, benim ve diğerlerinin sevgililerine çok üzülüyorum :KK58: evli olsam hamile olduğuma şüphelenecem o derece :KK5:
bize üzül kızzz,sevgililerimize ne üzülüosunn :KK31:

kızlar kızlarrrrrrrr sakin olunnnnnnnn lütfennnn aaaaaaaaaaaaaaa ortada hakaret de yok gidecek de sakin olun durun ben sizlere çikolatalı kurabiye ve sütten kahve yapayımm sakinleşelimmmm :KK4:
ay yerim bens eni,oburum beroşum benim :KK1:
Bir duruma sebep olduğuma göre üzerine birkaç şey söylemek lâzım sanırım.

1- Reyhan, orada desteklemeyenleri değil, verilen mücadeleyi ve talepleri küçümseyenleri kastetmiş.
İkisi birbirinden çok farklı.

2- Burada siyaset konuşulmasından rahatsız olunmuş. Ben siyaset yapmadım, sadece hafta sonu ne yaptığımı
ve neden tartılamadığımı açıkladım; tıpkı Akrepcik'in eski sözlüsü ile öpüşüp dudağı morararak eve gittiğini anlatması gibi.

3- Eğer benim burada yaptığım siyasetse "Biz kürtlerde çok takı takılır, Biz kürtler şöyleyiz, Biz kürtler böyleyiz" ifadeleri siyasetin ve ayrımcılığın dik alasıdır.

4- Bana cevap verilmediği söylenmiş, lütfedilmiş. Ne denecekti acaba "Ben desteklemiyorum, sen bu direnişe nasıl katılırsın,
ya da nasıl katıldığını açık açık yazarsın" mı denecekti?

Son olarak ;
hesaplamaları yaparım dedim, fakat keyfim kaçtı.
Artık bu topic'e uğramayacağım.
Hepinizin hedefinize ulaşmanızı ve sağlıkla zayıflamanızı dilerim.
Sümeyye'ciğim sen de kusura bakma, ben sebep oldum bu sözleri duymana, çok üzgünüm.

Adım geçmemiş evet,
biraz "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" yapmaya çalışmış birileri çünkü.

Yok yok, siz bildiğiniz gibi muhabbetinize devam edin, ben artık yokum zaten.

Sen fazla görmemiş olabilirsin, benim midem bulanmıştı, sonuçta buraya erotik hikaye okumak için gelmiyorum.
Neyse ya, hatırlayınca midem bulandı gene.

ya ignis neler demişsin sen böle,kanım dondu resmen ya,günlerdir haftalardır dertleştiğimiz insalnalr olnlar,bu kadar sert konuşman çok üzücü.yok öpme morartma yok erotik,çok çok ayıp bunlar ya,nasıl yakıştırdın kendine böle seviyesizce konuşmayı.tartışmanında bi adabı var. konuyu tekrar açmak gibi bi niyetim yoktu ama meleğe bunları sölediğini görürnce kendime sölenmiş gibi hissettim.en çok iyi hatılıorum melek onları anlattığında yorum yaptığını,seni okudukça kendi günlerim aklıma gelio falan filan dediğini. şimdi nie böle kıvırdın hiç anlamadım.yazık ya çok yazıkk
işin günah boyutuna girersek çıkamayız zaten herkesin yaşantısı kendine ama şu saatten sonra eemirle olan ilşkimi anlatmam cidden çok kırıldım şimdiyee kadar olan desteklerden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum emirle birlikte isek şuan sizlerin sayesinde allah razı olsun
ya saçmalama beroşum lütfen,bi kişi çıktı böle yapı die huzurumuz bacılığımız bozulamaz.biz sohbetimize devam edecez ona inat,ortalığı karıştırıp kaçtı,huzurumu bozmasına izin veremeyiz
bende iyi ders aldım canım :KK50:
canım benim :KK19:
Bölücü diye Sümeyye gibilerine değil, "Ben kürdüm, ben kürdüm" diye ortalarda gezene derler, bilmiyorsan öğren.
Ah Arman Ah, bundan sonra pek sevgili topic'iniz de biraz da kitap filan okuyup tartışın.
Genel kültür yıkılıyorrrrrrr:KK9:.

Ortalık durulmuşmuş!
Akrep bozuntusu beğendiği lafı söyleyecek ben de cevap vermeyeceğim, öyle mi?
Ortalığı karıştırmışım, ohhhh ne de güzel yapmışım.

Sizi gidi yüzeyseller.

işte sevdiğimiz sümüş modeli :KK54::KK54::KK54: hep böyle ol canım, siyaset işi çok karışık . böyle konulara hiç girmeyelim bir daha :KK16:

Tabii, sen kendine yeni hayali sevgililer bul, onlarla öpüş dur.
Seni gidi şizofren seni.
Nedense Berivan sevgili yapıp, topic'te gözde haline gelince, 100 yıl önceki sevgilin çıktı ortaya.
Kıskançlığından her gün düzmece hikayeler anlatıyorsun.

Söz fotoların ne oldu bu arada? Bir türlü göremedik onları.
Neden?
Çünkü öyle bir söz hiç olmadı. Baktın ki fotoğraflarda ısrarcıyız, hemen sözün bozulma yalanını uydurdun.

Sana ölüp biten ailesi, meğerse seni istemiyormuş.
Neden?
Kürt olduğun için, ahahahaha.
Yahu hangi aile, istemediği kıza görücü gider, bir de çok seviyormuş numarası yapar.
Yalancı, yalancı sana kimse inanmaz:KK9:.

ya sen ne terbiyesiz saygısız bişe çıktın ya

ama bi tek şey sölicem

çok çok haklısın canım,herkes görüşünü söler ama kimse böle saygısızca konuşmalalı,hakaret etmemeli,herkesin görüşü kendine.ignise çok şaşırdım ya

Son düzenleme:
:120: yok anam kimde saygı varsa. ha bende desteklemiyorum yapılanları, ülkenin geçmişine bakınca bu hükümet hep var olmalı diyorum nankörlük yapamam:KK31: ha şimdiye kadar hiç bu hükümete oy verdim mi ? hayır. sebebi ise kazanacağını bildiğimden :KK31: her seçimde farklı partilere verdim :KK9: ama hükümetin başında olması gereken isim şu an ki isimdir:nazar:

görüşlerimiz bu şekilde konuşmanın hiç bi yanlış tarafı yok meloşum.ama iş hakarete saygısızlığı terbiyesizliğe geçtimi olmaz. öle konuşulmaz.tartışmanın bile bi adabı vardır.yoksa sen şimdi bu görüşünü söledin kavga çıkarmı bundan,hayır.çünkü kimseye laf atmadın.bu senin düşüncen okadar :KK31:

X